Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20181208_223020.jpg

Perşembe öyle çıktı pazartesiye kadar 4 gün buda 4 kat artış oluyor sen tecrübelisin içimi rahatlat kuzum ya kalp atışı için erken mi acaba
Erken canim 6. Haftada basliyor duyulmasi icin. Muhtemelen sana 15 gun sonra tekrar gel kalp atisini dinleyelim diyecek. Kalp atisini duyduktan sonra da gebeligin onaylanacak ve bagli oldugun saglik ocagina gidip kayit yaptiracaksin gebelik takibi ve aşıların icin :-)

Erken canim 6. Haftada basliyor duyulmasi icin. Muhtemelen sana 15 gun sonra tekrar gel kalp atisini dinleyelim diyecek. Kalp atisini duyduktan sonra da gebeligin onaylanacak ve bagli oldugun saglik ocagina gidip kayit yaptiracaksin gebelik takibi ve aşıların icin :-)
Ay hadi inşallahh teşekkürr ederim canııım:KK68:

Kuzum beni 18 Aralık’ta çağırdı doktor o zaman duyudur mu kalp atışı ?

Ay hadi inşallahh teşekkürr ederim canııım:KK68:
Biri sonuna kadar olmasa da iki gebelik gecirdim kizlar her zaman sorulariniza acigim. Cunku o kadar guzel ve ozel gecirdim ki surekli her animi ya internetten arasrirdim yada gec saat bile olsa doktorumu arardim boyle oluyo neden diye :-)

X