Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bir önceki gebeligim de bende düsük yaptim cok zor rabbim yardimcin olsun. 1 yil sonra tekrar hamileyim ama sürekli wc ye gidiyorum kanama varmi diye hamileligin her dönemi zor rabbim en kısa zamanda tekrar versin.

Amin canım çok sagol Allah sağlıklı ve hayırlı hamilelik nasip eder insallah. canım bende öyle daha önce de düşük yaşadığım için hamile kalınca hep wcye gidip kontrol ederdim aslında birak ve bakma o korku beynine yerleşiyor ve Allah korusun başına geliyor sana tavsiyem yapma bunu ben de asla bi daha yapmam

Amin canım çok sagol Allah sağlıklı ve hayırlı hamilelik nasip eder insallah. canım bende öyle daha önce de düşük yaşadığım için hamile kalınca hep wcye gidip kontrol ederdim aslında birak ve bakma o korku beynine yerleşiyor ve Allah korusun başına geliyor sana tavsiyem yapma bunu ben de asla bi daha yapmam
Saol canım hep beraber saglıcakla kucagimizi doldurur insaallah rabbim. Her şerde bir hayir vardir.

Kızlar şoku atlatamadık yaa sonuç 865,3 çıktı:KK36: çok çok mutluyum.. 17 ay sabrettik rabbim bugüne kısmet etti.. ilk klomen tedavimde gebe kaldım çok şükür. Ayrıca eşimle ikimiz her gün sabah akşam keçiboynuzu özü ve keçiboynuzu pekmezi tükettik.. Rabbim tüm anne olmak isteyen herkese nasip etsin ben hala inanmıyorum şoktan çıkamadım yaa:cry::rolleyes::KK71:
Yaaa maşallah Çok sevindim canımm, gözünüz aydın. sağlıkla gelsin bebişin inşallah. Allah'ıM bizlere de nasip etsin inşallah

Insallah canim merak etme sen daha cok guzel gunleriniz olur bebeginizle insallah :-) bende ilk defa bu topikte bu kadar hizla artan gebelik haberleri aldigimizi gordum ne mutlu bana. Insaah herkese ugurlu gelir de butun hepsi tek tek hamilelik haberini biran once verir canim
İnşallah canim benim hepiniz icin dua ediyorum Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah sadece hamile olmaklada kalmiyomus simdide stres yapiyorum 70 degerim dusukmu acaba artarmi diye icim icimi yiyo

İnşallah canim benim hepiniz icin dua ediyorum Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah sadece hamile olmaklada kalmiyomus simdide stres yapiyorum 70 degerim dusukmu acaba artarmi diye icim icimi yiyo
Bebeginin sana ihtiyaci var o yuzden artık sakin olmalisin. Bisey diyeyim mi sana bu mrsaji yazarken bebegin degil de kizin diye gecirdim bi an icimden nedense :-)

Hanımlar bir sorum olacak bu ay ovulasyon testine göre geç yumurtlama oldu 2gün koyu t çizgisinden sonra silikleşti dün çatlama gerçekleşti diye düşünüyorum ama 2 gündür sol kasığımda inanılmaz bir basınç batma hissi var oturup kalkarken çok acım var ve bugün o kadar halsizim ki kolumu kıpırdatacak halim yok grip oluyorum diyeceğim ama başka şikayetim de yok yumurtlama dönemi bu kadar zor geçen var mı normal midir?

X