Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar kan sonucumu aldım 70 çıktı bata son 1 gün dr. Dedi 2 gunde artması lazım dedi kan sonucum düsük pazartesi tekrar kan alincak bebegim bana siki siki tutunsun dua edin nolur bende size ediyorum Rabbim herkeze nasip etsin bu duygulari
Canim hic telaslanma benim adetten 3 gun sonra 57.0 di bak masallah oglum 4 yasinda suan

Slm kızlar :KK200: Adetime daha 8-9gün var fakat bugün kahverengi leke geldi yerleşme kanaması olabilir mi acaba çok merak ettim:110: Ovulasyon günlerimi takip edip iyi değerlendirdik ama şimdi niye böyle oldu anlamadım bu şekilde olan varsa yazabilir mi :anne:

Slm kızlar :KK200: Adetime daha 8-9gün var fakat bugün kahverengi leke geldi yerleşme kanaması olabilir mi acaba çok merak ettim:110: Ovulasyon günlerimi takip edip iyi değerlendirdik ama şimdi niye böyle oldu anlamadım bu şekilde olan varsa yazabilir mi :anne:
Ovulasyon testiyle takip ettim degrlendirdim bat 14 aralik bugun adet belirtilerim basladi benimki olmadi

Canim hic telaslanma benim adetten 3 gun sonra 57.0 di bak masallah oglum 4 yasinda suan
İnsallah canim zaten bissuru hap verdi dr. Kan sulandirici da varmis icinde sali tekrar kan tahlili istedi insallah bebegimde bana tutunur kucagimada almak nasip olur sen daha belli olmadan hamile isareti koymustun elin ugurlu geldi bu topik bu ay bana cok ugur getirdi :))

İnsallah canim zaten bissuru hap verdi dr. Kan sulandirici da varmis icinde sali tekrar kan tahlili istedi insallah bebegimde bana tutunur kucagimada almak nasip olur sen daha belli olmadan hamile isareti koymustun elin ugurlu geldi bu topik bu ay bana cok ugur getirdi :))
İnşallah canım amin.sende kan pihtilaşmasi mi var bende içtim de ilk gebeliğim de

İ
Canım hiç telaş yapma bizim batlar 1 Aralık’tı buna rağmen çok farklı değerlerimiz senin daha geçti sanırım bat’ın. Yumurtlama, yerleşme geç oluyor ondan öyle olabiliyor ve bir de her bünye farklı başkalarıyla karşılaştırma sonucunu. Hem benim 65.5 çıktığını söylediğimde doktor kesin var o zaman dedi. Önemli olan sağlıklı artması değerin kaç olduğu değil:)
anladım canım çok sağol:KK200:

telaş yapma canım geç döllenme olmuştur benim ilk hamileliğimde adet günü 83 çıkmıştı önemli olan düzenli arması.senden testi tekrarlamanı istemişlerdir zaten 2 gün arayla artışa bakarlar.
Yok canım ya istemedi testi tekrarlamamı doktor ben de anlamadım. Bi tane kan testi yaptım o kadar

X