Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah canim zaten bissuru hap verdi dr. Kan sulandirici da varmis icinde sali tekrar kan tahlili istedi insallah bebegimde bana tutunur kucagimada almak nasip olur sen daha belli olmadan hamile isareti koymustun elin ugurlu geldi bu topik bu ay bana cok ugur getirdi :))
Insallah canim merak etme sen daha cok guzel gunleriniz olur bebeginizle insallah :-) bende ilk defa bu topikte bu kadar hizla artan gebelik haberleri aldigimizi gordum ne mutlu bana. Insaah herkese ugurlu gelir de butun hepsi tek tek hamilelik haberini biran once verir canim

Yapsana nasil dayaniyosun :) Ben dun yaptim hicbisey cikmadi bugun silik cizgi cikti erken gebelik testiyle. Hatta sonra normal testle yaptim ondada silik cikti yani belli olur varsa. İnsaalah guzel haber bekliyorum senden
Canm senin dün yaptığın test negatif miydi

Ay canim benim ya cok gecmis olsun.uzulme desemde zor bir durum ama dusukten sonra bebisler daha cabuk tutunuyormus.insallah tez zamanda tekrar hamile kalirsin

canım benim çok sagol Allah'a şükür bi evlâdım var ama hepsi çok farklı oluyor çöktüm resmen Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hamile olduğunu öğrenip sevinince iş onunla bitmiyor çok zor bi süreç

Kizlar reglim pazar günü hafifbleke gibi geldi pazar günü oldum bugün sabah yine leke gibi geldi biiyor zannettim yine leke gelmiş ve sag kasim agriyor neden acaba

Canm senin dün yaptığın test negatif miydi
Evet canim ben 4,5,6 aralikta hergun hamilelik testi yaptim ikinci cizgi hic cikmadi. Dun bide ovu testi yaptim ikinci cizgi silik cikti. Bugun sabah hamilelik testiyle silik ikinci cizgiyi gordum ilk defa

Evet canim ben 4,5,6 aralikta hergun hamilelik testi yaptim ikinci cizgi hic cikmadi. Dun bide ovu testi yaptim ikinci cizgi silik cikti. Bugun sabah hamilelik testiyle silik ikinci cizgiyi gordum ilk defa
Benim adetim geçti pazartesiydi kan verdim negatif dün ve az once test yaptım negatif sadece belim çooookkk ağrıyor o kadar

X