Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrikler canım.Benim de bat 10 ama test yapmadım daha.İnşAllah sağ salim kucağına alırsın bebişini.
Yapsana nasil dayaniyosun :) Ben dun yaptim hicbisey cikmadi bugun silik cizgi cikti erken gebelik testiyle. Hatta sonra normal testle yaptim ondada silik cikti yani belli olur varsa. İnsaalah guzel haber bekliyorum senden

Eklentiler

• B07DDAA3-5741-414E-9773-213F62748A73.jpeg
    B07DDAA3-5741-414E-9773-213F62748A73.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 55
Yapsana nasil dayaniyosun :) Ben dun yaptim hicbisey cikmadi bugun silik cizgi cikti erken gebelik testiyle. Hatta sonra normal testle yaptim ondada silik cikti yani belli olur varsa. İnsaalah guzel haber bekliyorum senden

Canım adet olucam gibi hissedyorm 2 3 gündür sancım var.O yüzden pek ümitli değilim.Pazara kdr gelmezse yaparım belki.

Ben ilk oğluma universala gittim özel adanaya 2 buçuk yaşında oğlum var oda çok emeklerle oldu.şimdi 5 ay önce yine muzaffere gittim ama gebelik olmayınca altınkozada fatma hanım var ona gittim bu ay
Neval hanımı öneririm o kadar tatlı o kadar iyi bir doktor ki herşeyini rahatlıkla konuşup kafamda soru işareti olmadan çıkıyordum odadan :)

Merhaba kızlar kan sonucumu aldım 70 çıktı bata son 1 gün dr. Dedi 2 gunde artması lazım dedi kan sonucum düsük pazartesi tekrar kan alincak bebegim bana siki siki tutunsun dua edin nolur bende size ediyorum Rabbim herkeze nasip etsin bu duygulari

Canım arkadşmın adet günü 20ydi değeri,şmdi bebişi 3aylık kucağında.Hiç üzülme stres yapma artar değerin.

X