Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

ayy cıksında canım kımyasal olsun bıdakı ayı beklerız sorun degıl yeterkı saglıklıca bı hamıle kalalımda ben daha once dıs gebelıkte yasadım o yuzden asırı streslıyım hemen ogrenmek ıstıyorum varsa.ve saglıklı olmasını
ay geçmiş olsun ne kadar uzun bir süreçmiş halbuki önceden ne zaman istersen o zaman olur sanıyordum.

Kızlar testimde yumurtlama var mı bakar mısınız bugün 16.gün. Çok heyecanlandım ilk kez bu ay ovülasyon testi deniyorum 😂

Eklentiler

• IMG_20221221_172340.jpg
    IMG_20221221_172340.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 33
Selam kızlar benimde pik günüm 13 aralıktı bugün test yaptım negatif 8 gün oldu erken mi sizce bat 27 Aralık daha 6 gün var dayanamadım yaptım ama negatifi görünce çok moralim bozuldu kasıklarımda ağrı var sürekli idrara gtme isteği var belirtilerim var diye pozitif çıkmasını bekliyorum

Selam kızlar benimde pik günüm 13 aralıktı bugün test yaptım negatif 8 gün oldu erken mi sizce bat 27 Aralık daha 6 gün var dayanamadım yaptım ama negatifi görünce çok moralim bozuldu kasıklarımda ağrı var sürekli idrara gtme isteği var belirtilerim var diye pozitif çıkmasını bekliyorum
13 ARALIK PİKSE EN ERKEN 23ÜNDE ÇIKAR BENCE BENDE YAPTIM ÇÜNKÜ NEGATİFTİ BUGÜN 10. GÜN YARIN SABAH TEKRALAYACAĞIM

günaydın kızlar regl günüm bu günde gününü sapmadı oldum 8 9 aydır denedik olmuyor bu ay olsaydı eşime evlilik yıldönümüyle süpriz yapıcaktım hafta sonu artık tüm ümitlerim kesildi herşey rabbimden ama bilmiyorum çok üzgünüm..

Tekrarlarınız mı merak ediyorum sonuç istediğiniz gibidir umarım
dün çok fazla akıntım oldu akşam tekrarladım surelab kaset test negatif sabah negatif akıntı devam ediyor beyaz su gibi ara ara ama sürekli değil sadece sol kasık ağrım devam ediyor bel ağrısı ara ara yine uykusuzluk ara ara gelen bulantı erken gebelik yapacağım.Sanırım kaset test için erken ama regl belirtisi yasamıyorum şuan 2 gün kaldı zaten bata bakalım kısmet

dün çok fazla akıntım oldu akşam tekrarladım surelab kaset test negatif sabah negatif akıntı devam ediyor beyaz su gibi ara ara ama sürekli değil sadece sol kasık ağrım devam ediyor bel ağrısı ara ara yine uykusuzluk ara ara gelen bulantı erken gebelik yapacağım.Sanırım kaset test için erken ama regl belirtisi yasamıyorum şuan 2 gün kaldı zaten bata bakalım kısmet
Ay inşallah hamilesindir

X