Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

İnşallah canım benim ben kullanmadım bilmiyorum ama klomen den sonra genelde kullananlar çatlatma iğnesi yapmayın diyor bir kişinin yazısını okudum çatlatma iğnesi yaptığında maalesef gebelik negatifmis bir sonraki klomen kullanımında klomeni bıraktıktan sonra ovulasyon ile çatlamayi takip etmiş ve Rabbimin izniyle tutunmus bebisi bizlere de nasip olsun kuzu

Canım bal propolis arı sütü ve polen var ekstra perga ekmeği var bunu kullanıp hamile kalan çok insanlar vardı bir sayfadan aldım bende 15 gündür kullanıyorum ayrıca folikasit kullanıyorum 4-5 Aydır
Evet bende bir saufa görmüştüm o mu acaba ismini unuttum şu an petekkoydu galiba evet evet baya ovmusler di fayda ederse bana da söyle canım bende düşündüm almayı da kadınlar kulübünde bir şey bulamadım

Evet canım orası tabi ki inşallah faydasını görürüm size de söylerim. Çok araştırdım genelde bir kaç doktor da videolarında öneriyordu almaya karar verdim inşallah işe yarar

Zaman geçmek bilmiyor çok stresliyim bu konu da eşimle de anlaşamıyoruz çok takiyormuşum bu ay son şansım tutmazsa artık doktorlara gitmeyeceğimizi söyledi
Çok üzülme canım böyle yaparak hem eşini hem kendini yorarsin bunaltirsin bir süre fazla düşünmeden akışına bırakmayı dene eşinle çocuk düşünmeden kaliteli zaman gecirmeyi dene yani bir sonraki döngüne kadar unut ilişkiye bile girerken sadece o anın heyecanı kalsın aklında asla bebek düşünme sinemaya gidin biraz gezip dolaşıp kafa dağıtın derim bu şekilde çok yorulursunuz rabbim en güzel zamanı bilir inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebislerimize

Zaman geçmek bilmiyor çok stresliyim bu konu da eşimle de anlaşamıyoruz çok takiyormuşum bu ay son şansım tutmazsa artık doktorlara gitmeyeceğimizi söyledi
Hepimiz öyle kafamıza çok takıyoruz canım. Aslında eşlerimiz de üzülüyorlar onların bu konuları dertleşecek kimseleri de yok biraz onlara da moral vermek bize kalıyor dışarıda vakit geçirin bebek odaklı olmasın hayatınız biraz düşünmeyin akşamları film filan izleyin evde güzel ortam yaratın size de eşinize de iyi gelecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…