Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

cans16 eğer kimyasal olmuşsa canım soğan kürü içini temizlemiş büyük ihtimal

Evet tamda böyle oldu canım . Hayırlısı artık bakalım bir kaç gün daha bitmesini bekleyeyim bitmezse doktor yolu gözüküyor

Evet tamda böyle oldu canım . Hayırlısı artık bakalım bir kaç gün daha bitmesini bekleyeyim bitmezse doktor yolu gözüküyor
Aynen bekleyin mutlaka bitecektir zaten öyleyse. Konuya dahil de oldum ama tabiki siz daha iyi bilirsiniz eğer kimyasalsa kimyasal önlemek için en iyi destek folik asit. Mutlaka düzenli kullanmanızı tavsiye ederim. Bir de kimyasal zaten kötü hamileliği sonlandırıyor. Sonraki hamilelik için vücut kendini daha iyi toparlıyor o yüzden üzülmeyin tam tersi ne mutlu ki hamile kalabiliyorsunuz bu da güzel bişey önemli olan bundan sonrası rabbim hayırlısını eylesin

Çok çok teşekkür ederim amin inşallah folik asit düzenli kullanıyorum

Kızlar ovülasyon testimde koyulaşmaya başlamış dün yaptığımda yok denecek kadar silikti simdi böyle

Eklentiler

• 48C6DE21-EBEC-486A-84D4-9D56E9C675C4.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 26
Bir buçuk yıldır istiyoruz nasip olmadı iki tane kürtajla sonuçlandı şimdi de hamile kalamıyorum geçen ay kolemen ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay da kolemen kullanıp ovülasyon takibi yaptım 24 Kasım’da ovülasyon testim pozitifi gösterdi 8 Aralık da bat inşallah bu ay tutmuştur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

İnşallah canım az kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…