Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Alttaki sabahki bugun 10.gün iğne etkisi gecmiş yukardakide 1saat önceki .fotografta belli degil tam ama silik çizgi var . Sizce gücenmelimiyim .kahverengi akıntı vardı kesildi 3saattir yok

Eklentiler

• 89A3AB6B-FC18-40DD-A90D-C9AF7BC51D06.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 43
  • 1717A6C3-F2B8-4DF4-8E61-531AAF549552.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar adeti bekleyeceğim ve tam 10 gün var adet olanlara sorum var kaçıncı gününde adet oldunuz ben öncekilerden pek emin olamıyorum tarihleri ama adet zamanından önce geliyordu sizde kaçıncı gününde başladı

İğnenin 14.gunu kan verdim deger 1 idi,15.gunu adet oldum. Adet günüme 3 gün varken erken geldi bugün tekrar iğne oldum

Kuzum zaten aslında normalde olması gereken iğneden 14 gün sonra yani 15.gün adetin gelmesidir. Geçen ay asıl olması geteken olmus
Bu ay inşallah sonuç harika olur,kimsenin kucağı boş kalmasın amin. Burada bir arkadas yazmıştı galiba ne dua edersek amin diyerek muhurlemek lazimmis şu sıra hep dua sonuna icimden dedigim amini ekleyip mühürlüyorum

Cok Amin

Bende son kanımı verdim az önce kuzular haftaya cuma da keseye bakarız dedi daha kan vermicekmisim

Eklentiler

• IMG_20211217_044237.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…