Gebeliğe Hazırlık Aralık Ayı Çatlatma İğnesi Olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ınsallah canım yaa ara ara bıde karın agrım oluyo o bıraz benı dusuruyor ama ınsallah vardır ya bebıs. 2.5 senedır beklıyoruz Rabbım herkese nasıp etsın daha fazla bekletmesın
Amin canım inşallah ama hamileliğin ilk günlerinde regl ağrısı gibi ağrılar oluyormuş hatta adet olucağını zannedip hamile olduğunu öğrenen çok kişi var üzme kendini. En azından testte silikte olsa bir çizgi var. Bu günede iğne etkisi kalmamıştır diye düşünüyorum. Hamile olabilirsin.

evet onu bende cok duydum ya ınsallah oyledırrr. bıde ben gecen ay asılamam da kımyasal gebelık gecırdım ozamanda regl agrım vardı gıbı hatırlıyorum ya, ınsallah saglıkla ılerler
hepımıze nasıp olsun bu duygu ne cok bekledık ve ne kadar cok bekleyenler var

Selam kızlar 3 aralikta catlama ignesi vurdum kontrolde doktor herşey iyi dedi normalde regl günüm ama regl olmadım bugun tam 13. Gun 3. Gun once kan verdim hic bir sey yoktu kac gundur aşiri akintim var hasta olacak gibi ama olmuyorum karin agrim cok var sizce hamilemiyim yoksa catlama igenesinden dolayimi adet gecikmesi yapiyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…