Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

İğneden sonra 13.günüm ama aşılama yaptırdık biz cuma 2 hafta doluyor o gün yaptıracağım kan testi
Yaaa hadi inşallah güzel sonuçlanır canım dualarım seninle umarım senin de bebeğin yolunu bulur ve güzelce döllenerek seninle olur stresten uzak dur mümkün olduğunca🥰❤️🧿

benimde 11 gün bugün bir yapayım yarında yaparım çok heyecanlıyım ve çokta korkuyorum Allahım hepimiizn gönlüne göre versin inşallah
Ay hadi inşallah canım yapınca bana da at lütfen🥰güzel haberlerle inşsllsh bugün çıkmayabilir silikte çıkabilir hadi dualarım seninle çizgi görmen dileği ile🥰❤️

inşallah ben hasta oldum olmadı bu ay yarın tekrar doktora gideceğim klomen kullanayım diye sorayım bakalım ne diyecek . yaş gidiyor iyice tedirgin olmaya başladım

2 3 gündür ben yatağa yattığım zaman özellikle belim çok kötü oluyo ayakta dururken de daha çok hissediyorum dün mesela yürürken sol kasığma batma gibi bişi oldu bıçak saplanır gibi hala da ağrıyo o hiç geçmedi belirti aramaktan artık değişik oldum:) allah kucaklarımızı boş bırakmasın çok zor süreçler
Benimkide aynı acaba normalmi.

Etmezmitim etmem mi herkeseee ediyorum rabbşm herkese nasip etsin inşallahhhh tez zamanda🤲❤️🥰

Merhaba kızlar bende aralık 30 da 2. Aşılamamı yaptırdım 1 kere çok kötü sol kasığıma ağrı girdi bi daha belirti yok inş tutmuştur 🙏🏻 eğer çarşamba günü regl olmazsam cuma kan vericem .. allah hepimize hayırlı anne olmayı nasip etsin🙏🏻🙏🏻

Merhaba kızlar bende aralık 30 da 2. Aşılamamı yaptırdım 1 kere çok kötü sol kasığıma ağrı girdi bi daha belirti yok inş tutmuştur 🙏🏻 eğer çarşamba günü regl olmazsam cuma kan vericem .. allah hepimize hayırlı anne olmayı nasip etsin🙏🏻🙏🏻

bu arada çatlatma iğnesi aralık 26 ama 30unda çatladı 1 tane yumurtam vardı o gün 2. Aşılamam yapıldı

X