Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Hadi ya 😟 olsun canım üzülme allah büyük rabbim dogrusunu biliyordur bir dahaki ay inşallah
Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin 3 yıllık evliyim 1 senedir istiyoruz ama ilk defa tedaviye başladık ilk aydı olmadı vücudun kendini hazırlaması bi kaç ay bulabilir demişti doktorum şimdi adet olmayı bekliyorum bidaha aya inşallah

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnesinin 12.günü sizce iğnenin etkisi mi gebelik var mıdır
Canım bence gebelik benim bından daha silikti 10. Gün bugün 11.günüm iğnenin etkisi keisnlikle kalmıyor ya benim 8.9.gün negatifti 10.gün pozitife döndü sana testleirmi atıyorum bugün 11.günüm
83E6A55E-5C8B-44A7-8EC2-5F0954393869.jpeg

Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin 3 yıllık evliyim 1 senedir istiyoruz ama ilk defa tedaviye başladık ilk aydı olmadı vücudun kendini hazırlaması bi kaç ay bulabilir demişti doktorum şimdi adet olmayı bekliyorum bidaha aya inşallah
İnşallah caım ben 7 senedr bekliyorum rabbim nasp etsn

Ay hadi inşallah siz kan verdiniz mi peki kesin hamile misiniz ya da ne zaman vereceksiniz
Canım ben cuma vereceğim kan çünkü varsa o günde çıkacak şimdi versem de kese görünmediği için iki günde bir kan isticekler kese görünene kadar aynı hesap yani kaç aydır bekliyorum bugün bunu gördüm ya 4 gün daha beklerim hergün test yapacağım koyuluğundan anlarım zaten sabah akşam yaparım🥰❤️

Canım ben cuma vereceğim kan çünkü varsa o günde çıkacak şimdi versem de kese görünmediği için iki günde bir kan isticekler kese görünene kadar aynı hesap yani kaç aydır bekliyorum bugün bunu gördüm ya 4 gün daha beklerim hergün test yapacağım koyuluğundan anlarım zaten sabah akşam yaparım🥰❤️
Sağlıkla kavuşun inşallah hayırlı olsun bize de dua edin 🤲🏻💕💕

Sağlıkla kavuşun inşallah hayırlı olsun bize de dua edin 🤲🏻💕💕
Burdaki herkes dualarımda valla çok zor süreçler ama herkese tek tavsiyem stres stres etme demek çok kolay ben o testlerin başında çok ağladım ama her sabrın sonu selamet benim dediğim tek şey rabbimin bir sınavı ben bu sınavdan en güçlü şekilde çıkacağım inşallah bebeğim benimle olur ve burdaki herkesin çift çizgi görmesini diliyorum❤️🙏

Kızlar 2.iğnem 12.günüm iğne günü hariç pcosluyum ne düzenli relgm vardı nede yumurtam çatluyordu uzunca bir yumurta tedavisi sonrası da çatlatma iğnemle pozitif gördüm çok şükür hemde negatiften sakın ama sakın ümitlerinizi kesmeyin ben 8.9. Gün negatif görüp pozitife döndüm süreç zor ve uzun ama her sınav insanı güçlendiriyor sakın enerjinizi ve üzüntünüz ele geçirmesine izin vermeyin bu ay bunu diyerek başladım ve pozitif oldu rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın ben burda herkese çok dua ettim çok dua aldım dualarım burda tanıyıp tanımadığım herkese rabbim kıcaklarımızı doldursun rabbim kimseyi böyle birşeyle sınamasın bol bol pozitif göreceğimiz günlere🥰❤️🙏🐣
A7A72638-FB1D-481F-AF28-EF10E0CBD640.jpeg

Kızlar 2.iğnem 12.günüm iğne günü hariç pcosluyum ne düzenli relgm vardı nede yumurtam çatluyordu uzunca bir yumurta tedavisi sonrası da çatlatma iğnemle pozitif gördüm çok şükür hemde negatiften sakın ama sakın ümitlerinizi kesmeyin ben 8.9. Gün negatif görüp pozitife döndüm süreç zor ve uzun ama her sınav insanı güçlendiriyor sakın enerjinizi ve üzüntünüz ele geçirmesine izin vermeyin bu ay bunu diyerek başladım ve pozitif oldu rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın ben burda herkese çok dua ettim çok dua aldım dualarım burda tanıyıp tanımadığım herkese rabbim kıcaklarımızı doldursun rabbim kimseyi böyle birşeyle sınamasın bol bol pozitif göreceğimiz günlere🥰❤️🙏🐣Eki Görüntüle 3185851
Çok sevindim hayırlı olsun bende sağdakini bugün yaptım soldakini dün sizde koyulaşma var mı benimde çatlatma iğnesi 13.gün

Eklentiler

• 79999E01-925C-4954-9440-AC26BBF53772.jpeg
    79999E01-925C-4954-9440-AC26BBF53772.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 92
  • EC8DC59B-3685-4A96-BE26-5848AFB00131.jpeg
    EC8DC59B-3685-4A96-BE26-5848AFB00131.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 97
merhaba arkadaşlar bende bebek için uğraşıyorum bir tüp bebek denemem oldu başarısız yumurtalarım transfer aşamasına bile gelmedi doktorum iğnelerin etkisi devam ettiği için birkaç ay normal dene dedi bakalım nasıl sonuç alacağız yaşım 37 amh değerim düşük 0.40 . 23 aralık çatlatma iğnemi oldum hala beklemedeyim test yapmadım çok korkuyorum yapsam çıkarmı bilmiyorum sizler kaç gün sonra test yaptınız adetime 4 gün kaldı .

Hiç yok valla 1.5 senedir istiyoruz önceki aylar daha hamile hissediyordum şimdi sadece kasık batmaları oluyor ara ara, sizin var mı?
Benim ilk iğnemde aşırı aşırı belirtim vardı öyle böyle değil çok sancım baş dönmem miğde bulanmam karın ağrım ama bu sefer hiç ama hiçç belirtim yoktu olmadı diye düşündüm yani 8.günde negatife dönünce sadece solda kasık batmam ve bel ağrım ve miğde yanmam vardı şuanda da sol kasığım sızı gibi devam ediyor🫣🥰

Benim ilk iğnemde aşırı aşırı belirtim vardı öyle böyle değil çok sancım baş dönmem miğde bulanmam karın ağrım ama bu sefer hiç ama hiçç belirtim yoktu olmadı diye düşündüm yani 8.günde negatife dönünce sadece solda kasık batmam ve bel ağrım ve miğde yanmam vardı şuanda da sol kasığım sızı gibi devam ediyor🫣🥰
Demek ki belirti olmadan da olabiliyormuş benimde öyle valla inşallah sağlıkla kucağımıza alırız 🥰🥰

merhaba arkadaşlar bende bebek için uğraşıyorum bir tüp bebek denemem oldu başarısız yumurtalarım transfer aşamasına bile gelmedi doktorum iğnelerin etkisi devam ettiği için birkaç ay normal dene dedi bakalım nasıl sonuç alacağız yaşım 37 amh değerim düşük 0.40 . 23 aralık çatlatma iğnemi oldum hala beklemedeyim test yapmadım çok korkuyorum yapsam çıkarmı bilmiyorum sizler kaç gün sonra test yaptınız adetime 4 gün kaldı .
bende 21 aralıkta iğnemi olmuştum dün ilk kez yaptım yani 12.günde ama iğneden 14 gün sonra daha kesin sonuç diyorlar isterseniz biraz daha bekleyin inşallah pozitif sonuç alırsınız 🤲🏻

Valla ben yaptım çıktı canım hemde çok belli şekilde çıktı bugün 12.günüm iyice kızardı 10.gün de bile silikti gittikçe koyulaştı

X