Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

BBenim 13 Aralık'ta yaptığım test pozitif olmuş kuruma cizgisi diye düşünüyorum ama adette olmadım . Bi düşünce de 8 Aralık'ta ypamıştım ondan niye kuruma çizgisi cıkamadıda 13 Aralık'ta yaptıgımda cıktı . Yarın sabah kan tahlili verecem canm dua et ya
Yaaaa twstin fotoğrafı var mı? Dün yaptığın test mi pozitfe döndü canım?

Eklentiler

• IMG20221215124823.jpg
    IMG20221215124823.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 92
Benimde eşim aldı demin getirdi dünküyle neredeyse aynı bir gram bile koyulaşmamış bende ümidi kestim gibi oldum artık hayırlısı bebi
Canım hormon filan aldık bence öyle geleceği tutmuştur. Bu arada herşeyin hayırlısı kuzum lik denemenmiydi benim doktorum tedavi öncesi benimle peşin peşin konuştu bu en az 3-4 aylık bir süreç dedi sabırlı olacağız dedi her geçen ayın şansın artar dedi Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin
Amin canım inşallah. İlk denemem daha. Sabırla bekleyecegiz inşallah

13 ünde yaptığım pozitif oldu dünkü test bozuktu içi kaymıştı evde değilim canm şu an o yüzden atamıyom resm
Ay hafi inşallah eve giderken birdaha al yenile testini ay olmuştur inşallah dualarım seninle bugün başka bir yerde saha pozitif haberi aldım mutluluktan ağladım umarım seninde öyledir🥰🥰😍😍😍😍❤️

Oyyy hadi inşallah koyulaşır 12.Günün çünkü olmasa hiç çizgi çıkmazdı birde erkenle değil kaset testle dene birdaha dualarım seninle🥰❤️💖🎈🧿🧿

Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ☹️ ümidimi kaybetmelımıyım 😔

Hanımlar 5 Aralıkta çatlatma iğnesi oldum 7 Aralık'ta aşılama yapıldı ve ben dayanamayıp bugün kan testi verdim sonuç 2. Sizce yükselir mi? Yoksa umudumu keseyim mi

Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ☹️ ümidimi kaybetmelımıyım yardımcı olurmusunuz

Lütfen yardımcı olurmusunuz ??? Kızlar 5 6. Günde silik cızgıyı görmüştüm bugun 10 .gün iğne olalı fakat hiç çizgi yok silik dahi yok tek cizgi ☹️ ümidimi kaybetmelımıyım 😔

X