Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Benim 14 te oldu sarımsydı bugün de kırmızı kahve karışık
İnşallah gebelikle sonuçlanır 🌺🤲🏻 benimde bugün 11. Günüm testte silik çift çıktı 2. İğnem benimde ilk iğnemde 9.10. Gün testte tek çizgiyi görmüştüm bu sefer hala çift devam edince işte istemez ümitlendim ilk iğnemde 8-9 günden sonra sancım filan kalmamıştı 2 gündür kasıklarım ağrıyor aşırı halsizim ve göğüslerim çok hassas kaşınıyor sürekli bu arada pkos var ondan dolayı biraz korkuyorum

İnşallah gebelikle sonuçlanır 🌺🤲🏻 benimde bugün 11. Günüm testte silik çift çıktı 2. İğnem benimde ilk iğnemde 9.10. Gün testte tek çizgiyi görmüştüm bu sefer hala çift devam edince işte istemez ümitlendim ilk iğnemde 8-9 günden sonra sancım filan kalmamıştı 2 gündür kasıklarım ağrıyor aşırı halsizim ve göğüslerim çok hassas kaşınıyor sürekli bu arada pkos var ondan dolayı biraz korkuyorum
İnşallah bu defa tutmuştur canm 13.gune kadar sabret 🥰

Benimde ikinci iğnem ve 11. Gün bugün kasıkladımda çok sancı yok ara ara kendini hissettiriyor sadece ama göğüs uçlarıma dokunamıyorum çook acıyo göğüslerimde de genel olarak ağrı var ama akıntım yok denecek kadar az sende nasıl acaba

Benimde ikinci iğnem ve 11. Gün bugün kasıkladımda çok sancı yok ara ara kendini hissettiriyor sadece ama göğüs uçlarıma dokunamıyorum çook acıyo göğüslerimde de genel olarak ağrı var ama akıntım yok denecek kadar az sende nasıl acaba
Bende de aynı şekilde canım sancı birden bastırıyor göğüslerimde dediğin gibi hassas hemde uç kısımları kaşınıyor ama benim beyaz bi akıntım var alt tarafta

Test yaptınız mı siz?

Bende kan verdim ama Sabah da yine test yapayım dedim yok ya çizgi mizgi yok olsa daha net çıkardı.ilk aşılama hüsran bence.Adet de olacak gibiyim.oturup zır zır ağlamak istiyorum

Eklentiler

• IMG20221216075836.jpg
    IMG20221216075836.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 61
Bende kan verdim ama Sabah da yine test yapayım dedim yok ya çizgi mizgi yok olsa daha net çıkardı.ilk aşılama hüsran bence.Adet de olacak gibiyim.oturup zır zır ağlamak istiyorum
Valla bende kesin gözüyle bakıyordum ama herkes olumsuz dönüş yapıyor benim de şimdiden misin
erken gebelik testi mi yaptınız 9 ve 10.günlerde?

Mesajı da yazdıktan sonra adet de oldum şimdi. Aşılamanin 2.haftasiydi. Hayırlısı artık. Yeni ay yeni ümitler...
Üzülmeyin yeni ay yeni ümitler umarım bu ay sağlıkla istediğiniz haberleri alırsınız üzülmeyin desem yine üzüleceksiniz ama ümidinizi kaybetmeyin asla doğru zaman da rabbim nasip edecek içinizi ferah tutun💖🎈❤️🙏

Bende az önce 2,17 gibi bir değerle negatifi öğrendim hayırlısı olsun haftaya kontrole gideceğim umudumuzu kaybetmeyelim

Benim bugun catlatma igne günümü saymasam 15 gün oluyor sanki adet olacakmışım gibi çok az ağrı var ama lekelenmem yoktur, adet mi olacam yakında yada gebe belirtisimidir lütfen yardım edin

X