Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Kızlar benim bugün iğne dahil 10. Günüm sabah test negatif çıkmıştı şimdi biraz çizgi belirmiş bende demin yeni bir test daha yaptım bu sefer anında silik çizgi belirdi ve çıktı. Bence herkesin dediği gibi 14. Günü beklemeliyiz iğne etkisi bir gidiyor bir geliyor gibi. Ya kafam allak bullak oldu puufffff

Kızlar benim bugün iğne dahil 10. Günüm sabah test negatif çıkmıştı şimdi biraz çizgi belirmiş bende demin yeni bir test daha yaptım bu sefer anında silik çizgi belirdi ve çıktı. Bence herkesin dediği gibi 14. Günü beklemeliyiz iğne etkisi bir gidiyor bir geliyor gibi. Ya kafam allak bullak oldu puufffff
Merhaba herkese bende yeni katıldım aranıza.Testin fotoğrafı var mı?ben de ilk iğne deneyimimdi ilk 9gün pozitif sonra negatife döndü 11. Gün yapmıştım gölge gibi çıkmıştı 13. Ve 14. Gün ise tamamen silindi 17. Gün regl başladı şimdi salı günü tekrardan başlayacağım:KK43:

Aynen canım sabah yaptım çok net negatifti şimdi baktım aşırı aşırı zor görünen çizgi çıkmış ya şöyle ağız tadıyla bi geçmedi gitti iğne etkisi😂😂 geçse de koyulaşsın diye beklesem 😂 senin nasıl bugün testin kuzum.
Dün 1.55 cıkınca bugun erken gebelik testş yapayım dedim negatif 😀 ya nolur pozitife sönsün nolıur 😍😍 aşırı heyecanlıyım asırı bu 3 gün gecmek bilmez

Dün 1.55 cıkınca bugun erken gebelik testş yapayım dedim negatif 😀 ya nolur pozitife sönsün nolıur 😍😍 aşırı heyecanlıyım asırı bu 3 gün gecmek bilmez
Yavru yukarıya yazdım benimde iyice karıştı çorba oldu yarın sabahtan yine Güzelce yapmaya başlayacağım sen en azından iğne etkisi geçtiğini biliyorsun çizgi yakalarsan ümitleneceksin benim negatife dönmüyor bir türlü ya

Yavru yukarıya yazdım benimde iyice karıştı çorba oldu yarın sabahtan yine Güzelce yapmaya başlayacağım sen en azından iğne etkisi geçtiğini biliyorsun çizgi yakalarsan ümitleneceksin benim negatife dönmüyor bir türlü ya
Canım cok zor görünen cizgiye aldırma. Ben 3 ay hayalet cizgi gördüm hepsinde 1.20 cıkmıstı değer. Büyük ihtimalle seninde düştü baya değerin. Hatta testi hiç kullanmadan baktıgımda bile hayalet cizgi görüyorum ben😀 sadece su 3 4 gün zor gececek

Sen de bi kan versen aslında

Merhaba herkese bende yeni katıldım aranıza.Testin fotoğrafı var mı?ben de ilk iğne deneyimimdi ilk 9gün pozitif sonra negatife döndü 11. Gün yapmıştım gölge gibi çıkmıştı 13. Ve 14. Gün ise tamamen silindi 17. Gün regl başladı şimdi salı günü tekrardan başlayacağım:KK43:
Kuzum ilk attığım 10. Gün yani bugün sabah yaptığım (sonradan çizgi çıkan) diğerleri demin yaptığım (hemen çıktı)

Eklentiler

• IMG_20221212_145528.jpg
    IMG_20221212_145528.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG20221212152650.jpg
    IMG20221212152650.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_20221212_145555.jpg
    IMG_20221212_145555.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 91
Canım cok zor görünen cizgiye aldırma. Ben 3 ay hayalet cizgi gördüm hepsinde 1.20 cıkmıstı değer. Büyük ihtimalle seninde düştü baya değerin. Hatta testi hiç kullanmadan baktıgımda bile hayalet cizgi görüyorum ben😀 sadece su 3 4 gün zor gececek
Aynen canım bende senin gibi düşünüyorum annem rahatsız yatıyor o yüzden çok çıkamıyorum Perşembe hem annemin kontörlü var bende o sırada kan vermeyi düşünüyorum

Sanki demin yaptıklarınız daha belirgin geldi bana pozitife dönüyo olabilir🥰ki umarım öyledir ilk iğnemi sizin?
İnşallah canım 🙏🏻 cümlemizin inşallah. Ben geçen ay kimyasal geçirdiğim için kese görene kadar İçim rahat etmeyecek bu arada ilk iğnem evet

Kız bence sen gebesin 😍😍
Canım inşallah ama ben şöyle bir mantık yürütüyorum Sabah negatif çıkmıştı bence gün içinde iğne etkisini daha çok vücut atıyor çok su içtiğimiz için o yüzden öğlenden sonra testim daha koyu çıkmış olabilir yarın biraz daha koyu olursa biraz ümitlenebilirim hayırlısı kuzum zaten asıl test günüme çok var daha bakalım Kısmet

Canım inşallah ama ben şöyle bir mantık yürütüyorum Sabah negatif çıkmıştı bence gün içinde iğne etkisini daha çok vücut atıyor çok su içtiğimiz için o yüzden öğlenden sonra testim daha koyu çıkmış olabilir yarın biraz daha koyu olursa biraz ümitlenebilirim hayırlısı kuzum zaten asıl test günüme çok var daha bakalım Kısmet
İnşallah canım benim ❤️

Merhaba arkadaşlar bugün ovitrelle çatlatma iğnemin üçüncü günü. (pazartesi) İğneden sonra 36. Saat yani dün ilişki oldu. doktor dünden sonra gün aşırı demişti ama biz bugünü de değerlendireceğiz :KK70:dün ilişkiden sonra kasıklarım ağrımaya başladı halen devam ediyor öncesinde çok ağrımıyordu bu arada iki yumurtam vardı 18 ve 17 mm civarı pcos hastasıyım iğne ve femera ile yumurta olabildi. Sizlerde durumlar nasıl yorumlarınızı bekliyorum hamile kalanlar dahil :halay:
Bende bu gün oldum 18mm idi bende pcosluyum ilk denemem olacak umarım hayırlı sonuçlar alırızzz🥰

Bende 29 Kasım'da oldum öatlama iğnesi yarın test yapıcam Allah nasip ederse. Dün kahverengimsi bir akıntı oldu bu gün hiç gelmedi bu durumu yaşayan varmı

Allah’ım hepimize pozitif sonucu almayı, çift çizgi görmeyi nasip etsin. Bizleri anne olma şerefine nail etsin. 🤲🏻❤️ Burada anne olmayı isteyen herkes bebeklerine kavuşsun, ben de inşallah ☺️ İkinci denemem, ilki negatifti. Allah yüzümüze baksın inşallah

X