Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Bu ne anlama geliyor canım yardımcı olurmusun yumurtlama oluşması
Canım yumurtalar büyüyünce iğne oluyoruz ya işte o iğneyi oluşan yumurtamız çatlasın diye vurguluyoruz. Sonra yumurta çatlıyor ve buna yumruklama deniyor. Üstüne ilişki olunca da inşallah bebiş oluyor ☺️

Evet canım bekliyorum sonucu öyle heycanlıyım ki ilk denemem
Kuzum 10. Gün daha çok erken olumsuz sonuç olursa sakın heyecanlanma çünkü daha test için zamanımız çok 10. Gün çoğu kişinin negatif oluyor inşallah senin pozitif olur erken öğrenenlerden olursun :KK9::KK6:

Kuzum 10. Gün daha çok erken olumsuz sonuç olursa sakın heyecanlanma çünkü daha test için zamanımız çok 10. Gün çoğu kişinin negatif oluyor inşallah senin pozitif olur erken öğrenenlerden olursun :KK9::KK6:
Biraz erken heyecan yaptım evet de dayanamadım hayırlısı inşallah 🥲

Kuzum anca ğaxeciyon

Kuzum benim bugün iğne günü dahil 10. Günüm nihayet bugün tam anlamıyla negatife döndü artık bir kaç güne koyulaşma bekleyeceğim olmazsa hafta sonu kan verip bu ayı kapatacağım
İnşallah güzel sonuçlarımız olur bu ay ❤️ bol bol dua etmwkten baska caremiz yok

Canım yumurtalar büyüyünce iğne oluyoruz ya işte o iğneyi oluşan yumurtamız çatlasın diye vurguluyoruz. Sonra yumurta çatlıyor ve buna yumruklama deniyor. Üstüne ilişki olunca da inşallah bebiş oluyor ☺️
İğneden sonra ilk üc gün ilişkide bulundum sonra gün aşırımı olucak

Merhaba aynen bende geçen hafta cumartesi iğne oldum benimde çok yok yapışkan gibi ara sıra geliyor biraz bel tutulması ve koltuk altımda şişme var göğüs hassasiyeti gibi oluyor şimdilik olan belirtim bunlar
Bugün bende de yoğun bir akıntı ve kasık ağrısı var. İğneden sonraki 35. Saati değerlendirdik, doktor gün aşırı demişti ama ben bugünü de değerlendircem sanırım ☺️

Bugun testin negatif mi çıkmıştı
Aynen canım sabah yaptım çok net negatifti şimdi baktım aşırı aşırı zor görünen çizgi çıkmış ya şöyle ağız tadıyla bi geçmedi gitti iğne etkisi😂😂 geçse de koyulaşsın diye beklesem 😂 senin nasıl bugün testin kuzum.

Yaptım kuzum 2 çıktı doktor dedi bu ne acele olsa bile çıkmaz 4 gün sonra tekrar gel dedi 🤦‍♀️😊 dedim napım hocam ilk defa yapıyorum bi umut dedim ama. Şimdi 4 gün nasıl geçer bilmiyorum ya 🥺
Vallla kız 10. Gün için yine iyi bence çünkü 9. Gün civarı neredeyse sıfırlanıyor ümit çok sende hadi bakalım 😍

X