Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Merhaba kaç yaşındaydınız?

Merhaba
Benim doktorum Şişli Memorial Beril hanımdı. Aşırı ilaç yüklemesiyle yumurta kalitemi bozdu. Hiçççç memnun kalmadım. Aret kamar’dada denedik oda hiç ilgilenmedi. Yağmur Erbil’i hiç duymadım. Benim yaşıma göre 8 yumurtam vardı. 2 tanesi erken çatlamış( ben muayeneye gittiğimde ısrarla bugün yumurtam çatlayacak çok sancım var biliyorum dememe rağmen Beril hanım inanmadı), ben genede aklınızı karıştırmak istemem. Rabbim hepimizin kucağına bebek nasip etsin inşallah

Herkese Merhaba Ben biraz önce doktordan çıktım. Her şey yolunda çok şükür Bugün 8+3 olmuşuz. Progonix iğneye artık gerek olmadığını söyledi doktorum Progeston fitile ve corasprine devam edeceğim. 3 hafta sonra perinatoloji doktoruna yönlendirdi. Ayrıntılı bakılması için bu haftalar çok önemli dedi. Hepinize iyi haftalar dilerim sevgiler

Merhabalar, hanımlar yumurtlama dönemi progestan fitil ve coraspin mi denesek a acaba, arkadaş o şekilde hamile kalmış bugünde kalp atışını duydu ben zor ilaç kullanan biriyim çok ilaç kullanmıyom ama bunu yapsammı diye çok düşünüyom

İnanılmaz sevindim özellikle iğneden kurtuldugunuza Darısı başıma artık.
Neden perinatoloji doktoruna gitmemiz gerekiyor?

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah, hayırlı olsun

cem hoca için baktım yorumlarda biraz olumsuz okudum, google da yorumları var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…