Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Ben normalde de akşam 10 da yatıp sabah 6 gibi kalktigim için bana garip gelmedi sizinle aramizda kaç hafta var? Dr lar beni 3 hafta olarak hesapladı.
6+2 dedi doktor bana pazartesi günü. Bugün 6+5 oldum. Gebelik hesaplama diye bir şey var google da oradan da embrio transfer tarihini yazınca doktor ile aynı çıkıyor. Doğum tarihi de 11 eylül diyor. Sizin nasıl 3 hafta dedi acaba farklı bir hesaplamamı?

Doktorum benimkini son adet tarihine göre hesapladi. Ayrıca gebelik hesaplamasında da 3+1 yazıyor ve doğum tarihi de 6 Ekim:) sizinle aramizda yaklaşık 1 ay var sanırım

Doktorum benimkini son adet tarihine göre hesapladi. Ayrıca gebelik hesaplamasında da 3+1 yazıyor ve doğum tarihi de 6 Ekim:) sizinle aramizda yaklaşık 1 ay var sanırım
Evet gerçekten varmış uzun süredir yazışınca sanki aynı dönemlerdeyiz gibi gelmişti. Ama olsun yine de yakın sayılırız

Sorma M MadameMarieCurie cim, olmaması gereken her şey oluyor, köpek ısırdı beni bu yüzden kan sulandırıcıyı kestim antibiyotiğe başladım, bol stres bol ağlama şimdi deli gibi oldum bi ağlıyorum bi gülüyorum sigara da içemiyorum malum, yani özetle sorunlu geçiyor arkadaşım

Yani arkadaşım bi abondene oldum şuan, hem ilginc hem de talihsiz bir durum coook geçmiş olsun diyeyim. Sokak köpeği miydi?

Aaaa şaka gibi ..çok ama çok geçmiş olsun aşıları falan varmı köpeğin sokak köpeğimi ? Kuduz aşısı falan da veriyorlar sanki umarım büyük bir yara değildir

Yani arkadaşım bi abondene oldum şuan, hem ilginc hem de talihsiz bir durum coook geçmiş olsun diyeyim. Sokak köpeği miydi?
Yok ev köpeği parmağımı koparacaktı nerdeyse, bacağımı da ısırdı Kuduz vs ihtimali yok tabi ama yara neticede, dikiş de atılmıyor köpek ısırığı olunca. Kan sulandırıcı iğne kullanmak da kötü oldu bu süreçte çok kanama oldu tabi. Yani transfer sonrası yaşamamam gereken her şeyi yaşadım Aysaysbaby
Çok teşekkür ederim, yara derin maalesef üç dört hafta sürecekmiş iyileşmesi.

Sokak köpeği olmadığına sevindim Nazar boncuğu bırakmış şerefsiz köpecik Içime doğdu biran sonuç pozitif olcak

Ah çok şaşırdım çok geçmiş olsun inşallah sonu güzel olur da ilerleyen yıllarda anlatacağın enteresan bir hikaye olarak kalır bu talihsiz anı.. Pek yazmasam da buralardayım mutlu haberlerini bekliyorum
Ayrıca bu başlık yeni galiba, hayırlı ve uğurlu gelsin herkese tedavilerinde bol şans, sonuç bekleyenlere güzel haber, bebek bekleyenlere de sağlıkla kavuşmalar diliyorum. Sevgiler

Çok teşekkür ederim güzel haberler verelim inşallah, senin sürecin güzel geçiyordur umarım

Çok teşekkür ederim güzel haberler verelim inşallah, senin sürecin güzel geçiyordur umarım

Pgt’den sağlıklı embriyo arayışım sürmekte. Malesef bulamadık henüz 2019’da 1 tane bulmuştuk kimyasal olmuştu belki hatırlarsın, sonrasında 3 tedavide 0 malesef.. Yine 2019’dan bir mozaikim var donmuş beklemede, son bir turdan sonra yine bulamazsak onu transfere niyetliyim bakalım hakkımızda hayırlısı.

Ben de iki üç kez denedim o yöntemi ama sağlıklı bulamayınca doğrudan transfere döndüm tekrar, ne oluyorsa bedenimde olsun dedim sağlıklı olanın kimyasalla sonuçlanmasını hatırlıyorum üzmüştü hepimizi. Son turda umarım sağlıklı sonuç gelir de huzurla transfer olur ve mutlu sona ulaşırsın, can’ı gönülden diliyorum

Çok teşekkür ederim hepimiz ulaşırız inşallah o mutlu sona

Ah ne güzel olur, dediğin gibi olsun umarım Çok stresli ve acılı geçiyor günlerim ama buna şükür diyorum koparmadı bi yerimi
İnanılmaz gerçekten , verilecek sadakanız varmış. Hayvaları seviyorum ama bu dönemde sanırım uzak durmak lazım. Özellikle sokakta çok dikkat etmeliyiz çünkü böyle vakalar çok duyuyoruz. Tekrar tekrar çok ama çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…