Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook
demin gittim mutfağa vişne suyu aldım koşa koşa geldim doldurup doldurup içiyorum ama bi mayhoşluk var diyorum tadında:sinifsinif:sonra kutuya baktım sebze-meyve suyu almışımımdelikafaduldeniçinde soğan suyu nar turup elma vs...varakannehiranneme bidaha alma sakın demiştim ama ben onu bi güzel içtim:bbo:

:roflol::roflol: koptum ya deli ben içom şimdi vişne suyu yolleyem mi:eek:

çok severim kız biberim ben bu şarkıyı..inci inci gözlerin var diyo ya,ben dişlerin var diyorum orda:smiley-cool:
buda benden gelsin
ibo şovda söledi hadi dinliyelim:içelim:
İsmail YK - Dokuz Mevsim şarkısı dinle 2009 Dokuz mevsim beraberdik şimdi ayrıldık.Hem oynardık hem gülerdik.Şimdi el olduk Dinle,müzik dinle,video klip izle,yeni şarkı
9 mevsim beraberdik şimdi ayrıldıkk ah ahhhboshayallersmile

damar fm dinleyen var miiiboshayallersmile

çok severim kız biberim ben bu şarkıyı..inci inci gözlerin var diyo ya,ben dişlerin var diyorum orda:smiley-cool:
buda benden gelsin
ibo şovda söledi hadi dinliyelim:içelim:
İsmail YK - Dokuz Mevsim şarkısı dinle 2009 Dokuz mevsim beraberdik şimdi ayrıldık.Hem oynardık hem gülerdik.Şimdi el olduk Dinle,müzik dinle,video klip izle,yeni şarkı
9 mevsim beraberdik şimdi ayrıldıkk ah ahhhboshayallersmile

:roflol: deli ya şarkının bütün acıklılığı gidiyo öyle mi denir:roflol: yerim senii ya.. niye burda kankasını ıstıran smiley yok onu yapcaktım benboshayallersmile artık hayal et=)
dinliyommm off bu gece kesin bunalıma gircez:içelim::nazar:

:roflol: deli ya şarkının bütün acıklılığı gidiyo öyle mi denir:roflol: yerim senii ya.. niye burda kankasını ıstıran smiley yok onu yapcaktım benboshayallersmile artık hayal et=)
dinliyommm off bu gece kesin bunalıma gircez:içelim::nazar:
:kedi::kedi:hihihihi..şeyy valla komik oluyo okurken yeni farkettim:kedi:ıstıran smiley:roflol:ıstır beni biberimkaydirigubbakcemile3

biberikom bu zaten sanat müziği kız:)arabeskle alakası yok..olsun bunuda dinleriz:içelim:ay liv nerde beaklinialirimsmile

:kedi::kedi:hihihihi..şeyy valla komik oluyo okurken yeni farkettim:kedi:ıstıran smiley:roflol:ıstır beni biberimkaydirigubbakcemile3

biberikom bu zaten sanat müziği kız:)arabeskle alakası yok..olsun bunuda dinleriz:içelim:ay liv nerde beaklinialirimsmile

:roflol: gell ıstırcammmm hazır izin de verdincokacimcoook

Evt tatlım ama adnan şenses söylüyo ya ondan karışık dedimkaydirigubbakcemile3

amaninn ben nasıl bu topigi görmemişim akannehir bacıı bizede yer varmııı sempatiksalakcinni

X