Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

Ya ben bu cümlene takıldım ha Liv..bilmiyorumkismile
Demin beri düşünüp duruyorum neden böyle yazdın sen şimdi?bilmiyorumkismile

aaaay herhalde kotu birsey dusunmuyorsun dimiakannehir
şaka mı yapıyon bize diye sordum sadece ....takılayacak mıyım size pıslerrrrr birde yakın arkıdeşlerim olacaksınız hemencikte yanlıs anlıyorsunuz kızdım bak

Ya ben bu cümlene takıldım ha Liv..bilmiyorumkismile
Demin beri düşünüp duruyorum neden böyle yazdın sen şimdi?bilmiyorumkismile
kız uykudan kalkıpmı geldin yoksa:roflol:anam şaka yapmıştır beŞeniz
tanrıca ulen onun sevgilisi var gormuyon mu 2 kadın olamam ben =)3 benim olsun

hhhhmmm bebegim nasıl anlatayım o filmi anlatılcak pek bir yanı yok bolca sex kokan bir film(anla işte)

vay edepsizz anladım şimdii:CüvCüv:

Yok ya aklım başka yerde benim..Dağıldı kafa..
Çok tuhaf ilişkiler, çok tuhaf fikirlerle karşılaşıyorum hoş görün beni bu gece.

küstüm işte

anlat noldu hulya dedikodu yapalım 2 dkka =)

Yok ya aklım başka yerde benim..Dağıldı kafa..
Çok tuhaf ilişkiler, çok tuhaf fikirlerle karşılaşıyorum hoş görün beni bu gece.

seni sırf bu gece değil her zaman hoş görürüz bizde sen neye sıkıldın bitanem anlat bakıyım neye dağıldı kafan:teselli:

tanrıcam bilmıyorum ki neden sildirmiş ?

ay bende merak ettim ne biliyim:))bilmiyorum sildirmiş yerine başka bişey yaptırmış..gerçi ben sevmiyodum o dövmesini..benim dövmem dağıldı biliyomusun livo:gitme:üstünden geçtirdim dağıldı kötü duruyomafoldumbengelsin benimki üzerine başka bi şekil yaptırıcammafoldumben

Boşverin çıkacağım zaten yarın konuşuruz..Öperim hepinizi.opuyorumnanaktan

gül yüzün hiç solmasın dunya guzeli zemuszemus

nasıl yani dagıldı hhhhhhhm bastan anlatsana bebegim 2. kez mi aynı yere yaptırdın

gül yüzün hiç solmasın dunya guzeli zemuszemus

nasıl yani dagıldı hhhhhhhm bastan anlatsana bebegim 2. kez mi aynı yere yaptırdın

kanka zaten gördün dövmemi,onun üzerinde eksik bi kaç şey gördüm.adam dediki elleme bozarsın bekle bi kaç gün ama ben olsun sen yap bişey olmaz dedim dövme içinde dağıldımafoldumbenhoş durmuyo anlıycanbilmiyorumkismile

bebek sonrasında adama gosterdin mı ne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…