Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

ne sandın yabiz varoş o sosyetik kızımm..çal ordan zenginin malı züğürdün çenesi şarkısını kemancıboshayallersmile

O değil de neye yanarım biliyon mu, biz bir kaç aceleci mayolu sazan hemen atladık kartlara..En son ben gönderdim başvuru, benden sonrakilere Kazen bedava yolladı kartı:gitme:
nan bende şans olsa çat çat buzda doğmazdım anasını gezmeye çıkarayımkaydirigubbakcemile[/QUOTE]
sende amma şanssız bedevi çıktın bekaydirigubbakcemile3
benüm öbür site kedü sitesü,orda yönetmenüm ben..
ondan bişee olmas,burda da evcile mod oldum ya ben..

sizi seviyorummmm,en büyükk kadınlar kulübü,ollleeeyyyy:enbuyukkk:
yalakalık yakan smil yapsana hülya:)))
Nan tanrıça, beni de etiketlere smileyci Hülya diye eklemezssen TheShe ile bir olup yaakrız nan bu topici yakarız
:elinde rakip site linki ile topic tutuşturmaya yani kapattırmaya hazır smile:
:jeyyar:

banane olum topik benim değilki rahmetli asonun topiğisempatiksalakcinni

Allah belanı vermesin nan façası Hülya ha.
Bittiniz siz
Savaş başladı
:zırhını giyinip mendilinin içine zeytin, peynir, ekmek,yarım ekmek döner,kedi maması koyan smile:

''yalakalık yakan smil yapsana hülya:)))''
tanrıçağımmmmmmm,ölme emiiiiii:))))))))))))))))))))))))))

etiketleri okuyun
bu arada liv istediğin kadar oyna sen artık damarcısın kaderden kaçamassın:teselli:

hadi yaw yok mu sarkı ekleyen bakın ben gene rock bir parca koyarım herkesler kacar ona goredelikafadulden

hadi yaw yok mu sarkı ekleyen bakın ben gene rock bir parca koyarım herkesler kacar ona goredelikafadulden

La koy da Sagopa koy, Hayko koy,Şebnem Ferah koy, Teomu bidenemi koy..Yabancı koyma ogglimsempatiksalakcinni

Damar liv den sorulur :roflol:
Tahmin ediyom bunu kim yazdı :roflol:

tanrıcam var ya yedim seni ....çok fenasınız napayım ben simdi size =)

tanrıça kaşı benimi tatlı gacı yazdı ve kaçtı anlamadım sankiboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…