Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

hülyaaa sen yoksun mu burdaaa,nerdesin,nerden yazıosun ay??
offline görünüosun:)))))))))
bide mod olucan...kırmızı o..bizden üstün..gizlenebilir bilmiyomusunalsanaalsanasmile
yeminle koptummmm ay sussssssssırnaşık şey görmedim öle yazdını off yarılıyorum:))livimin triplere bak biberrimmsırnaşık şey

O nası bişey oliyki? delikafadulden sırnaşık şey
bele pskopata bağlıyosun kndini kesesin geliyo:1closedeyes:
Amanın foto ayaklanması bitti müzik ayaklanması mı başladı :icecream:
dişi hoşgeldin bu gece böyle takılıyoruz:CüvCüv:
:tomato:küstüm hepinize karabiberimde dahil dıslandınız beni gidiyom arkideşler sarkı flnda koymucam hıhhhhhhhhhhh
hayır böyle düşünmemelisinn:))
olgun şimşek - otur baştan yaz beni / kapalıçarşı dizi müziği / fizy.

bi şarkı biliyom ben çok güzel ,tvde duydum az önce fantazi müziğe girermi bu ?? sositososito
ooo girmezmi..damar radyolar çalıyo..girer o yüzden:hulya:sempatiksalakcinni
waovvv 11 kullanıcı....

bukadar damar sevdiginizi bilmiyodum arkadaşlarımm :))

vee pati yatar bayanssulusmile
iyi geceler arkdşlar...

damarsa damar işte o kadarr özlü sözümle kapanış yapem :)))

ya bi defol git yaa:roflol: :roflol:alemde çarşı alayın akarşı gibi oldu:lepi:hadi kankamm mucukkŞenizaraşırız yarın sabahın köründe başlarızkaydirigubbakcemile3

:tomato:küstüm hepinize karabiberimde dahil dıslandınız beni gidiyom arkideşler sarkı flnda koymucam hıhhhhhhhhhhh

Gel buraya senn gidemezsin kaydirigubbakcemile ben sana bi şarkı yolleyem mi?

:gitme::gitme: off bunalıma soktunuz beni ağlatcaksınızmafoldumben

Amanın foto ayaklanması bitti müzik ayaklanması mı başladı :icecream:
Hee,, gel yamacımazemuszemus
bende ibo sevmem meselabenneyaptımki ama türkü söylesin dinlerim:CüvCüv:
Ben hiç sevmem...Ama bu şarkıyı severim, hem de çok..İbo'nun hayat tarzını, kliplerini, duruşunu, bakışını, ıyyhhhh hiç sevmiyorum..
olgun şimşek - otur baştan yaz beni / kapalıçarşı dizi müziği / fizy.
bi şarkı biliyom ben çok güzel ,tvde duydum az önce fantazi müziğe girermi bu ?? sositososito
Offf..harika bu..Sevdim bunu..Gerçekten de güzel söylemiş adam.
waovvv 11 kullanıcı....

bukadar damar sevdiginizi bilmiyodum arkadaşlarımm :))

vee pati yatar bayanssulusmile
iyi geceler arkdşlar...

damarsa damar işte o kadarr özlü sözümle kapanış yapem :)))

İyi geceler kedimin adaşı.buyrunnnnnnnnn

hakkat hülya bisden üstünmüş tanrıçam yaaa,ben görükmess olamadım:)))))))))))))))
benüm öbür sitede seçeneklerden ''görükmez ol'' seçenağı vardı,ordan olunuyodu yaw,burda yohhhmuş dimekkisüübilmiyorumkismile

karabiberim hatun bana ne diyor biliyon mu hyr boyle dusunmemelisin insan der biricik kankiş sen burada ol ben senin sarkıları zevkle dinlerim ama yokkkkkkkkkkk

neysem hadi esmer güzeli bir sarkı bekliyom senden

:roflol:

Hülla radyoyu açtım arabesk yayın yapıyom deme şimdi bana sempatiksalakcinni
Yok la radyoyla uğraşmıyom artık:1closedeyes:
ben gene korn dan koycam banane yaaaaaaaa

hhhhhıh hulya gene bu ne der

İzlesene.com : Video - KoRn - Freak On A Leash
Liv sevgili müslüman din kardeşim, insan insana bunu yapar mı la? Din değiştirecem ha.(Tövbe estagfurullah.)
bende görükmess olmak istiyorum yaaa,dur seçeneklerden bi uğraşiimm ben:)))))))))
He şöyle yap megcim, Kazene özel mesajla ben yarın gizli gözükmek istiyorum yaz, yarın benim gibi cıstak cıstak gizli gizli yazarsınzemuszemus Hem yanakların da kızarıraklinialirimsmile

barüü sen yapmaa megg akannehir

Bilmiyor kız, ne var?bilmiyorumkismile

Hişşşttbilmiyorumkismile
Öbür site falan deme kız :roflol:

Laf değiştir hemen:roflol::roflol:

Hişşşttbilmiyorumkismile
Öbür site falan deme kız :roflol:

Laf değiştir hemen:roflol::roflol:

biliyolar öbür sitede de yüneticü olduğumu,olmas bişee,ondan alındım işe biras dazemuszemus

karabiberim hatun bana ne diyor biliyon mu hyr boyle dusunmemelisin insan der biricik kankiş sen burada ol ben senin sarkıları zevkle dinlerim ama yokkkkkkkkkkk

Yukarı bak ben yolladım sana şarkı:teselli:

karabibilerim var ya gülmek öldüm yarıldım resmen =) aaaaaay ter bastı =) ben yrna erkek arkadasımdan ayrılıp kendimi arabeske vercem ...var ya tam ayrılık sarkısını bana uygun gormussun =)

hülya askolsun biz senin koyduklarını begendik ama =)

ben çok severim kız bu şarkıyı:)

kız zaten boş bırakmışım alıntının altını..smil kullanmadan uygun olsun die öyle bişey yazdım salladım vallakaydirigubbakcemile3aşkolsun kızım yaa sen kıymetlimsin bnm gitme bi yere gebertirimkaydirigubbakcemileŞeniz

ne sandın yabiz varoş o sosyetik kızımm..çal ordan zenginin malı züğürdün çenesi şarkısını kemancıboshayallersmile

biliyolar öbür sitede de yüneticü olduğumu,olmas bişee,ondan alındım işe biras dazemuszemus

ohaoldumsmile
:1shok: Valla aha böyle oldum..
Önceden başka sitede yönetici oldun mu direk şutlanırdın..İlginç valla..Şaşırdım..

karabibilerim var ya gülmek öldüm yarıldım resmen =) aaaaaay ter bastı =) ben yrna erkek arkadasımdan ayrılıp kendimi arabeske vercem

hülya askolsun biz senin koyduklarını begendik ama =)

Ayrılma kavga et yeter biz seni damarcı yaparız ayrılırsan bu damarlar yetmez köprüye çıkar atlarsın o derece yaparızkaydirigubbakcemile3

ohaoldumsmile
:1shok: Valla aha böyle oldum..
Önceden başka sitede yönetici oldun mu direk şutlanırdın..İlginç valla..Şaşırdım..

temem hülyacııımm,konuyu değiştiriyoruss o haldeeee

ne sandın yabiz varoş o sosyetik kızımm..çal ordan zenginin malı züğürdün çenesi şarkısını kemancıboshayallersmile[/QUOTE]

O değil de neye yanarım biliyon mu, biz bir kaç aceleci mayolu sazan hemen atladık kartlara..En son ben gönderdim başvuru, benden sonrakilere Kazen bedava yolladı kartı:gitme:
nan bende şans olsa çat çat buzda doğmazdım anasını gezmeye çıkarayımkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…