Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

ya tamam sana diolarda benim muhabbetim nerden olduki?
sen beni ne dio sordun anlamadımCADIARZU

yok kız ben izliyorum öyleee bi suçum yok vallaaa :eek:

kıııııız ben o topicte fln değildim bikere benneyaptımki annişime kayfe yapıp geldimmm tamammm mııııııııııııı :kızgın:

tamam tamamkaydirigubbakcemile3..

ya tamam sana diolarda benim muhabbetim nerden olduki?
sen beni ne dio sordun anlamadımCADIARZU

delikafadulden kızzz cümleyi yanlş anladn seeeenn
bi muabbet geçmediiii...bana diyolar senin için fesat diye....(senn için) kısmı kafanı karştırdı anam kaydirigubbakcemile3

tales sen neler dinlersin bacım topic bakma arabesk topiği ama her telden çalıyoruz:)

tales sen neler dinlersin bacım topic bakma arabesk topiği ama her telden çalıyoruz:)

ben ruh halime göre ne gelirse ne uyarsa onu dinlerim valla :emir_bebek: ve simdi cıkıyorum canım yarı görüşürüz hayırlısıyla Allah'a emanet olun öpüyorıummmm :1hug: görüşürüz a.s.:nazar:

bi tani kız arkadşlık tklifi gndermşti bana geçn hfta kabul ettim aso ama hiç muabbetim olmayan bi kız...amacı nedr snce

asocum geldım cnm hihoyyyt

bende müzik topiğinde arayıp durdum yaw :nazar:

nyse,KK ya selam damara devam dimi kızlar :içelim:

asocum geldım cnm hihoyyyt

bende müzik topiğinde arayıp durdum yaw :nazar:

nyse,KK ya selam damara devam dimi kızlar :içelim:

silelim hoşgeldin yaaŞeniznerdesin sen ya gözüm topiclerde kaldı valla:))..damara devam gülüm de damar muhabbetinden çıktı konu artık:))burda lak lak yapıyoruz işte..konumuz geyiğe taşındı die..ama satfanın başlarında güzel şarkılar öneriler var tavsiye ederim...bu arada saol bendende sana:))

silelim akşamları burdayız gel laflarız kız kıza her telden çalarız..damarda konuşuruz..çıkmam lazım şimdi öpüyorum allaha emanet ol..bekliyorum bak buldun artık..dertleşiriz her zamanŞeniz

eyvallah asom.geldıgınde ben burda olursam sen yaz bana.:içelim:

sileli bak bacım rep lerini görmek için yapıcağın şu:anasayfa yazan yerde kullanıcı paneli yazar forumun en üstünde..anasayfanın yanına bak görüceksin..oraya tıklayınca karşına sayfa çıkacak..yeşil kutu olanlar sana verilen iyi puanlar..onlar birikir ve puanın artar..mavi renkli ise kötü rep vermişler demektir...sen rep vermek istiyosan eğer..örneğin...ben msj yazdım ve o msjımı çok beğendin,yada canın istediği için beni replemek istedin...herhangi bir msjımın olduğu kutuda terazi resmi var hani..bu gün bana rep verdiğin yerde..oraya 2 seçenek çıkar..katılıyorum ve katılmıyorum die...sen üsttekine tıklıycaksın katılıyorum a yani..ama kötü rep vermek istersen alta tıklıcaksın tatlım..bu kadar...tesadüfen görmende şöyle olmuştur rütbe değiştir yazar hani..iletini yenileyince otomatik çıkıyor orda..sende öyle olsu sanırım:)

Ay bilmiyom.Görünce hem sevındım hem sasırdım kaydirigubbakcemile3

ama renk olayını bılmıyodum bak ıyı oldu,neysem.

Daha cıkamadım şirketten yaw :nazar:

bana bak mavi görünce sevinme he:))onlar kötü rep tamamı?...nerde bacım?..bu arada senindemi askerin vardı?bide neler dinliyoun kimleri seversin ay biraz damar konuşıyım damarcı bulmuşken:)

anladım yıvrum sevınmem kötükedihüso

Benımkı asker değil kız,coktan yapmış gelmiş kocaman adam lülülülülülü

Valla kanka cengız vazgecılmezler arasında,baha güllü arif susam umıt besen...

güçlü soydemir,ayy heycan yaptım sımdı delikafadulden

oooo bizdensi be kankakaydirigubbakcemile5
senin resimde asker görünce bende asker bekliyosun sandım:roflol:
güllü güçlü soydemir.müslüm baba,derviş,cengiz baba,bunlar başta benim için..ama dier şarkılar öyle çokki.....damar bitermi be gülüm:KK66:

sayfaların başını okursan ordan seçtiğim şarkıları dinliyebilirsin silelim..sende beğendiğin şarkı linkini verebilir istediğin resmi ekliyebilirsin cano burayayerimsenibenistediğin paylaşımı yap yani..

İyide be kanka cengız babanın bişiler yapması gerek artıkın.70 li yıllarda liseli vardı sene oldu 2009 daha her programda liselimde liselim.. Yazsalarya on numara sarkılar.müslüm baba desen öyle tarzı değişti.üzülüyorum valla...

Bizde slowa kaçıyok ıster ıstemez.. :nazar:

Senınkı nerde asker bakiim? kaydirigubbakcemile2

İyide be kanka cengız babanın bişiler yapması gerek artıkın.70 li yıllarda liseli vardı sene oldu 2009 daha her programda liselimde liselim.. Yazsalarya on numara sarkılar.müslüm baba desen öyle tarzı değişti.üzülüyorum valla...

Bizde slowa kaçıyok ıster ıstemez.. :nazar:

Senınkı nerde asker bakiim? kaydirigubbakcemile2

müslüm baba ölmüş ağlıyanı yok zatenkaydirigubbakcemile..çizgi dışına çıktı..adam kenan şarkısı okuyo ya deliricemdelikafadulden...ondan yeni beklentim yok zaten:1no2:eskiler yetiyoda artıyo....cengiz babanın eski lezzeti yok hiç bir şarkıda..yenileri dinlemiyorum o yüzden.ama bak güllü her albümde bomba bi şarkı yapıyo..oyuncak gibi ödüm kopuyor gitme ila kalmadı mesela..yenilerden metin ışık ağla gözüm dinledinmi?şiddetle tavsiye ediyorum süper bi parça bence..

ben geldim
şileli hoşgedinnn
kaç senem geçtii bee şilede :icecream:

ben geldim
şileli hoşgedinnn
kaç senem geçtii bee şilede :icecream:

patimm hoşgeldin canımmmŞeniz..bizde damar konuşuyoduk konu seni açmaz gerçi:roflol:..biliyosun arkadaşın damar dinliyokaydirigubbakcemile2..sileli pati benim canım arkadaşım...pati sileli de damarcı arkadaşım ama daha karşılıklı yeni konuşuyoruzkaydirigubbakcemile3çünkü bulamadık birbirimizi topic taşınınca..

X