Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

süpürgesiyle geliyo,süpürgesiyle gidiyo..yerim kız seni ben..hadi ışınla kendini..ışık hızını yerim senin anam:roflol:

ışık hızı diyince aklıma kizik geliyo bööğğ
bi benzer soru vardı vizede kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3..benimki hiç karışmaz valla:)arada aman bayılıcaz bu kk dan diyogel kız sanada gösteriyim diyorum..aman git be dio kaçıyo yanımdan:dance:

ışık hızı diyince aklıma kizik geliyo bööğğ
bi benzer soru vardı vizede kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-..hiç sevmem hiçç..aman çok şükür bitti pati ya gözümüz aydın

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3..benimki hiç karışmaz valla:)arada aman bayılıcaz bu kk dan diyogel kız sanada gösteriyim diyorum..aman git be dio kaçıyo yanımdan:dance:

benm bi gece gelir hadi yat artık diye okadar :dance:
bide yemeğe çgrr akşm

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-..hiç sevmem hiçç..aman çok şükür bitti pati ya gözümüz aydın

ayy bitti çok şükür yaaa kaydirigubbakcemile2
ömrümden ömür gidiyo bu snavlara

ben olsam koçişimin yanına yatmıştım şimdi

öylede canım yarın giremicem ya acık daha oturmak istedim

dedim ki
aradım ama açmadın...
..................................

Son düzenleme:
uykum gldi cnm erken kalktım yaa bu gün

:)ima yapmasaydın keşke..neyse yrn ol hayrola..tmm yat hayatım..allah rahatlık versin..öpüyorum..bende çıkıcam birazdan

hiç açmıyo ki normalde de canm ama (
nyse iyi geceler canm..allah rahtlık versn öptmmm

paticim evlilik yıldönümüm dedim yaaa nasıl giriyim kaydirigubbakcemile3
yatıyorsun heralde iyi geceler sana

merhabalar kızlar asooooooo
dün ne yaptınız ben giremedim canısı
rahatsızlandım da ondan
şimdi girdim ve çıkacam bi göz atam dedim sizlere beni bağışla
dün gece damardan giremedik

slmmm cannlarr nassınızzz geldiimm yine

nys bebeklerr ben kaçımmmm bugünn yine çokk yorgunummm yaamirmirmirmir yarın gece konuşuruzz öpüyorumm hepinizisiiimuckmuskkŞeniz...asomm patimm makberimm hepinizz kaçmışsınızzz bu ne hızz bu saatede yatmazdınızz sizzz...CADIARZUnolduu yafff mrk ettim şimndiikk

merhabalar kızlar asooooooo
dün ne yaptınız ben giremedim canısı
rahatsızlandım da ondan
şimdi girdim ve çıkacam bi göz atam dedim sizlere beni bağışla
dün gece damardan giremedik
dün muhabbet ettik valla canom ya ama seninde olmanı isterdik...hastaymışsın baksana ya:çok üzgünüm:noldu sana?çok geçmiş olsun..iyisind,r umarım...bağışlamakta lafmı ne demek canım benim..sen iyi ol yeterki..allaha emanet ol..çok öpüyorum seni...Şeniz

duygum resim ekliyordum makyaj topiğine bitanem..o yüzden yoktum..patinin yarın dersi var.erken çıktı...makberle turuncuda gözükmediler...fisfisfisyiyiyiz annem merak etmeŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…