Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

:teselli: ayy duygulandn mı cnm...off of kızlar bizim de kınamz olcak bi gün dertlendm şimcik :a015:
evet canım duygulandım bi an (düşünsene sevdiklerinden ailenden ayrılıp hayatının aşkına gidiyorsun üzüntüyüde sevincide aynı anda yaşıyorsun..inşallah sizinkilerini de oturup konuşucaz burda
en güzel hediye sensin ona..çocuklarına annelik yapıyosun kendi evladın gibi..nimetsin ona allahtan..ama oda olucak işallah..
sağol asom :1hug:

duyguu bayılırım çikolata ve krem şantiyeee hihoyyyt

çikolatayı ben pekk sevmemde ama varyaa krem şantiye baylıyorumm yaaa sper bi tadı varr dolaba at donsun dndurma yerine yee süperrr:lepi:..keşke sizlerede birer dilimm kesipp yollayabilisemm yaa..ama birer dilimm heeesırnaşık şey:jeyyar:

cokacimcoookcokacimcoook geldiiimmm

:mymeka: bi dilim heee vay bee aso bizi bi dilimle kandırıyo klava:

saoll tatlışımmm çok kolayy be canım adıda kolay yaş pasta zatenn ya bu yuvarlak yada kalplii bi kalıpda olması gerekiyodu ama ben uğraşamadımmm :lepi:

cokacimcoookcokacimcoook geldiiimmm

aso alıntı içine bak çözümü buldum :lepi:

dizinii kırrr otuu şükret halinee:sm_cool::sm_cool:yaşasınn kötülükkkkkötükedihüso...zuhahahha..ayy canım benimm feda olsunn tüm pasta sizeeeŞeniz

inş canm inş :Saruboceq:

duygu sevgülü bulmadn dimi hani konuşuyoduk yaa

ayyyyyyy canlarr ben kaçıyorummm çok geç olduu annem öldürcek benii -tatlicadiarzu-öptümmmmmm sizii muckk muckkŞenizŞeniz yarın gece görüşürüzz canımlarr ..
asom, patimm,makberimm ve çevrimdışı arkadaşlarımmm bbybbybyby

hdi git bakalım iyi geceler cnm :)))))))

sinsiye bak bi dilim demiş bide:1shok:yuhh:tomato::))
:enbuyukkk::enbuyukkk:protesto ediyoruz seni duygukaydirigubbakcemile3
kızım bu bulmuş çözümü..feda olsun sizede yapıyım buyrun ayağına götürüyo malı bizde ağzımızın suyuyla kalıyoruz..:enbuyukkk:
patialıntı içine yazma kopuyorum ya ne manyaksın sen be:roflol::roflol::roflol::roflol:

çevrimdışılarımkaydirigubbakcemile3kaçarsın tabi..sevgili muhabbeti olunca..gel kız burayakaydirigubbakcemile...:))hadi iyi geceler canım..annen bi gün öldürmesin yaakaydirigubbakcemile2

asomm benim annem bile telden karışıyo bi yandan da msn açık kardeşimde oluyor msnde görüyo anneme söyleyince daha ne diye otuyo yatsın kafasını kırıcam diyor kaydirigubbakcemile3
benimki de içerde uyukluyo :))

varr vardaaa daaası varr canımm yarın gece anlatırımm kaçtımm şimdii ışık hızıyla gitmem lazımm

süpürgesiyle geliyo,süpürgesiyle gidiyo..yerim kız seni ben..hadi ışınla kendini..ışık hızını yerim senin anam:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…