Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

off niden ben hala veremiyorum rap yaw kötükedihüso

[/B]
hoşgldn tatlım hihoyyyt
hoşbuldukk canımm naberr ....

hoşgeldin duygum benim:)nasılsın kk nın gülü..kız sen olmayınca eksik hissediyorum sanki he..

hoşbuldummm bitanemm nasılsınn canımm..saol tatlışımm benimm valla aynen bende öylee sen online olmayıncaa bende eksikk hissediyorumm canımm:):)alıştık mı neŞeniz

aa bak bende bilmiyodumm onu ilk kez duydummm ne ezikk bi durumm gerçekdendeee 5 aydır kkdayım daha bunları çözemedimmm:):):lepi:

bu gece nerde eglensem derdinde olanla işim olmaz benm aso...ben bu işleri lay ly lom görmüyorum...bu tip çocuklara da sinir oluyorum....offf aşkım offf :asigim:
bizde onu anlatmaya çalışıyoruz..kıymetini bil cazgırlık yapma :roflol:
ay dur bakim hemen:asigim:ee ben senin konunu nasıl değerlendiricemCADIARZU
alışmazmıyız:))hemde nasıl..hepinizi ayrı seviyorum..bu arada senden tarif alıcam haberin olsun..:)

aa bak bende bilmiyodumm onu ilk kez duydummm ne ezikk bi durumm gerçekdendeee 5 aydır kkdayım daha bunları çözemedimmm:):):lepi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ohoo benim çözemediğim öyle şeyler varki..

ayıpsınn asomm veriirm canımm hemde hepsii denenmişş yanii başdan salma yapmıyorum kaydirigubbakcemile3 ...
evet sormaa amma ayrıntısı varmışş kknın yaff ben hiç bilmem girerimm sohbett eder eder çıkarımm foto eklemeyi bile zor öğrendimmsenağlama

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ŞenizŞeniz
ne tarifi cokacimcoook

duygu anlat bakim pizzayışakkıdı..kolaymıymışşya acıktımda bak şimdi:ecrin_bebek:..kızlar benimki gelene kadar şişicem valla iştahım açıldı:lepi:

üst mesajda 3 alıntı karışmış :))))))))

onu okuyun içinde yazdgım kaydirigubbakcemile3

kız ben kilo almaya çalışıyom zaten :))
benm ki kilo al azcık diyo

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ŞenizŞeniz
ne tarifi cokacimcoook

al bi müşteri daha geldi..hemde çatalını bıçağını almışsırnaşık şey...pati senin muzlu tarife baktım geçen..kız ben onu anlamadım kızma bana...muzu nası sarıyosun muhallebiye..tutmazkifisfisfis

yanımda çatal bıçak hemen yemeğe hazırım canm cokacimcoook :roflol:

yaa geçen yaptım biliyomusun...acayip dikkatli sarman gerekio muhallebii...yoksa dagılıyo...6tane sarma yaptıysam 4 ü dagıldı :lepi:

üst mesajda 3 alıntı karışmış :))))))))

onu okuyun içinde yazdgım kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3allahın canını almasın ya:lepi:...tamam anladım..bol bol değerlendiriyim senin konuyu madem örendik:)..
seninki istiyo al kilo ölemi....sen al çantanı havalı havalı çık..durağa yürü deli et onu bide ..benimki kilo al dio:dilcikar:hadi ordanlaelaelaelaelae....kız ben ne kaynana olurum hee

yanımda çatal bıçak hemen yemeğe hazırım canm cokacimcoook :roflol:

yaa geçen yaptım biliyomusun...acayip dikkatli sarman gerekio muhallebii...yoksa dagılıyo...6tane sarma yaptıysam 4 ü dagıldı :lepi:

ee bende bunu demek istedim zatenlülülülülülü...sen kiloda almıyosun dimi..mirmirmirmirgıcııkkklaelaelaelaelae

o gün öyle bagrdı ki korktum :1shok: taksiye bindim hemn :roflol:
acayp kıskanç...sanki sokakta millet bana bakıyo

kız asıl 2mizden ne kaynana olur hee :lepi:

ee bende bunu demek istedim zatenlülülülülülü...sen kiloda almıyosun dimi..mirmirmirmirgıcııkkklaelaelaelaelae

yok tatlım yaa alamıyorum :çok üzgünüm: 2 kilo alsam ytr aslında

vereyimm kızlarr pizzaa tarifii kahvaltıda yaparr yersinizz anneme yap dedim kahvaltıda saolun oda kırmadı tmm dedii geleinn kahvaltıyaa beraberr yiyeekk valla karnımda açıkdııı ama nys sabahı bekliycez-tatlicadiarzu-bende 2 kilo vermişimm 2 kilo kadar yemek yeme hakkım varr ehueheuheudelikafadulden

canm sarmadan ye nolcak yaa :roflol:
muhallebinin üzerine muz çilek diz,sonra o büskivi tozlarınıda dök üzerine oooohhh mis gibi -tatlicadiarzu-

bizde yaparız akşam çayın yanına canm cokacimcoook
süper oluyu...kahvaltı içinde bayat ekmekleri dilim dilim kesip üzerine kaşar sucuk kekik koyup fırına veriyoruz öle
kaşa eriyince çıkarıyozzz cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3:1shok::1shok:bölemi oldun bebem sen:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3..iyi olmuş sana boğa inadı var sende ahh ahh..:)
pati bak samsuna gelemiycemizi biliyo ya..gelin beraber yapalım dio..tuzağa düşmü..bu bir sömürü...kendi yiyicek hepsini gözümüz kalmasın die kandırıyoo..ben çağırdım gelseydiniz diyicek:1ninca:lülülülülülüsırnaşık şeyye anam afiyet bal olsun..
canm sarmadan ye nolcak yaa :roflol:
muhallebinin üzerine muz çilek diz,sonra o büskivi tozlarınıda dök üzerine oooohhh mis gibi -tatlicadiarzu-

-tatlicadiarzu-ben tarif neyse ona uyarım banane..tarifte öyle yazmıyoolülülülülülü:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…