Arabesk-Fantazi mzik dinleyenler buraya

kaydirigubbakcemile3:1shok::1shok:bölemi oldun bebem sen:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3..iyi olmuş sana boğa inadı var sende ahh ahh..:)

pati bak samsuna gelemiycemizi biliyo ya..gelin beraber yapalım dio..tuzağa düşmü..bu bir sömürü...kendi yiyicek hepsini gözümüz kalmasın die kandırıyoo..ben çağırdım gelseydiniz diyicek:1ninca:lülülülülülüsırnaşık şeyye anam afiyet bal olsun..
anladm cnm kaçar mı yerimseniben

-tatlicadiarzu-ben tarif neyse ona uyarım banane..tarifte öyle yazmıyoolülülülülülü:enbuyukkk:

:mymeka: kız 2 tarifi de veren ben nolcek böle yapsen

bizde yaparız akşam çayın yanına canm cokacimcoook
süper oluyu...kahvaltı içinde bayat ekmekleri dilim dilim kesip üzerine kaşar sucuk kekik koyup fırına veriyoruz öle
kaşa eriyince çıkarıyozzz cokacimcoook

anam bu dünden meraklıya tipe bak:roflol:cokacimcoookcokacimcoookkız apaçi:)...yalnız bende acayip apaçiyim şu an ama sizi bırakığ yemek yemeğe gitmiyorum mutfağa..bu bi sömürü değil:a015:,üşeniyorum:nazar:....heee siz bu pizzayı diyosunuz..amann bende gerçek sandım:teytey:..pati kilo almak istiyosan pekmez ye yavrumyerimseniben

:mymeka: kız 2 tarifi de veren ben nolcek böle yapsen

patii..kanka yine alıntının içine yazmışınsırnaşık şeysırnaşık şey..sevdin sen bunu..gizemli olıyım diyosun he..arayıp bulsunlar hesabısengözlerimebaksanab

bizde yaparız akşam çayın yanına canm cokacimcoook
süper oluyu...kahvaltı içinde bayat ekmekleri dilim dilim kesip üzerine kaşar sucuk kekik koyup fırına veriyoruz öle
kaşa eriyince çıkarıyozzz cokacimcoook

evet canım onuda bileyrumm:lepi: oda güzel oluyoo aman yaparsan herşeyy güzelde uğraşmak var işdemirmirmirmir

kaydirigubbakcemile3:1shok::1shok:bölemi oldun bebem sen:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3..iyi olmuş sana boğa inadı var sende ahh ahh..:)

pati bak samsuna gelemiycemizi biliyo ya..gelin beraber yapalım dio..tuzağa düşmü..bu bir sömürü...kendi yiyicek hepsini gözümüz kalmasın die kandırıyoo..ben çağırdım gelseydiniz diyicek:1ninca:lülülülülülüsırnaşık şeyye anam afiyet bal olsun..

ahh canımm benimm ben sana yaparr yollarımm:)Şeniztabii benden sana kalırsaaa:jeyyar::jeyyar:keşkee yakın olaydıkk yaa samnsun nerdee ist nerdeee.puff be-abam nirden bulduysa bu samsunukafamçokkarıştı

-tatlicadiarzu-ben tarif neyse ona uyarım banane..tarifte öyle yazmıyoolülülülülülü:enbuyukkk:

yok asocum normal bldgmz pizza yapıyoz...sabahları ekmekleri dedğimi yapıyz diye ek blgi anlattm :))

ahh canımm benimm ben sana yaparr yollarımm:)tabii benden sana kalırsaaakeşkee yakın olaydıkk yaa samnsun nerdee ist nerdeee.puff be-abam nirden bulduysa bu samsunu

yukardakii alıntıya bakmayınn karıştııı ehuehuehuehehkaydirigubbakcemile3

duyguda sadece alıntı yapmış,ama bişey yazamamış sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey..bende de oluyo öle hemen edit yapıyorum:1closedeyes:

edit i de benden ögredn hava atıyoo lülülülülülü

yukardakii alıntıya bakmayınn karıştııı ehuehuehuehehkaydirigubbakcemile3
çoktan farkettim merak etme hahahahkaydirigubbakcemile3
yok asocum normal bldgmz pizza yapıyoz...sabahları ekmekleri dedğimi yapıyz diye ek blgi anlattm :))

tamam tamam:dilcikar:...ya açım bennn yaacokacimcoookcokacimcoook..kızlar bu ara taşınmayı düşünüyoruz kısmetse..içimden yemek yapmak gelmiyo soğdum evden..kafam rahatlasın yemek tarifleri koyucam resimde çekicem hemde:dilcikar::dilcikar:

hoşgeldinn makberrr.....
naberr nasılsın canımmm

hoşbuldum canımm çok yoruldum valla tüm gün gezdik eşimle az öncede pasta yaptım :)) yarın ilk evlilik yıldönümüm

tamam tamam:dilcikar:...ya açım bennn yaacokacimcoookcokacimcoook..kızlar bu ara taşınmayı düşünüyoruz kısmetse..içimden yemek yapmak gelmiyo soğdum evden..kafam rahatlasın yemek tarifleri koyucam resimde çekicem hemde:dilcikar::dilcikar:

cokacimcoookcokacimcoook
hihoyyyt yuppi yemek tarfleri gelcekkk
nere taşncksnz canm

edit i de benden ögredn hava atıyoo lülülülülülü

ben zaten biliyosum hadi ordannaniknaniklaelaelaelaelaelülülülülülü...ay tamam itiraf ediyorumm:1closedeyes:..evettdelikafadulden:))ne mutlu olmuştum yeni bişy örendim oley dedim..sanada ne dua etmiştim ama:roflol:

ben zaten biliyosum hadi ordannaniknaniklaelaelaelaelaelülülülülülü...ay tamam itiraf ediyorumm:1closedeyes:..evettdelikafadulden:))ne mutlu olmuştum yeni bişy örendim oley dedim..sanada ne dua etmiştim ama:roflol:

senle ilk tanştığımızda gece 2 de fln shbet ediyoduk :1hug:
hatrlıyorum o gün edit i anlatmştm :roflol:

X