Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Senin ülke dışı:cry:Allah kolaylık versin ben halime şükredeyim:KK61:
Evet yine yurt disi degil senin sukret:) senede bikac kere gidersin yine:KK19: bizim herzaman mumkun olmuyor bi duzenimiz var burda artik Allaha sukur gurbetlik disinda sıkıntı yok, ıkı hafta once annemler geldıler tr den uc ay burda kaldılar su gıbı gectı:KK43: yaza da bız gıdıcez ınsallah:KK68:

Ablam bizim bir umudumuz var en fazla 3 yıl içinde gideceğiz :KK55:Ama alıştık buna nasıl olur onuda bilmiyorum:KK14:
Küçük Nevoş mu:eek::KK70:

Zamanında bizde yaşadık ya şehşr şehir gezdik durduk,emekli oluncada yerleştik buraya,zamanla gittiğin her yere alışıyorsun varya..
Heeee hani küçük enişte derler ya işte :KK70:

Evet yine yurt disi degil senin sukret:) senede bikac kere gidersin yine:KK19: bizim herzaman mumkun olmuyor bi duzenimiz var burda artik Allaha sukur gurbetlik disinda sıkıntı yok, ıkı hafta once annemler geldıler tr den uc ay burda kaldılar su gıbı gectı:KK43: yaza da bız gıdıcez ınsallah:KK68:
Oooo çok güzel gelip kalmaları:KK19:Yazın siz gelirsiniz kalırsınız hasretlik biraz giderilir..:KK60:
Ben tatiller dışında gidemiyorum babam engelli o nedenle onlar gelemiyor:KK14:

Oooo çok güzel gelip kalmaları:KK19:Yazın siz gelirsiniz kalırsınız hasretlik biraz giderilir..:KK60:
Ben tatiller dışında gidemiyorum babam engelli o nedenle onlar gelemiyor:KK14:
Allah sıfa versın cnm evet cocuklar olunca mecburen onlara gore ayarlanıyor hersey...
Insallah yaz gelsın bıran once:)

X