Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Makarnalar yarışmasını 1. Likle bitirmiştim , ödül tatildi yalnız KENDi İSTEĞİMLE tatili reddettim gidemediğimden:KK43: bınu belirtmek istedim çünkü gerek kadınlar kulubü gerek K Kazen ve yönetim bu konuda dürüst ve hassaslar.. Hatta bana bence bi jest olarak şık ve tatlı bi hediye gönderdiler çok teşekkür ediyorum ödülüm bugün elime ulaştı:KK52: yarışmaya katılmak çok zevkliydi , oy veren destekleyen herkese teşekkürler...
image.jpg
image.jpg

Makarnalar yarışmasını 1. Likle bitirmiştim , ödül tatildi yalnız KENDi İSTEĞİMLE tatili reddettim gidemediğimden:KK43: bınu belirtmek istedim çünkü gerek kadınlar kulubü gerek K Kazen ve yönetim bu konuda dürüst ve hassaslar.. Hatta bana bence bi jest olarak şık ve tatlı bi hediye gönderdiler çok teşekkür ediyorum ödülüm bugün elime ulaştı:KK52: yarışmaya katılmak çok zevkliydi , oy veren destekleyen herkese teşekkürler...Eki Görüntüle 1425930 Eki Görüntüle 1425935

Ayy cokk cici.renkler falan superr.gule gule guzel gunlerde kullan :)

Makarnalar yarışmasını 1. Likle bitirmiştim , ödül tatildi yalnız KENDi İSTEĞİMLE tatili reddettim gidemediğimden:KK43: bınu belirtmek istedim çünkü gerek kadınlar kulubü gerek K Kazen ve yönetim bu konuda dürüst ve hassaslar.. Hatta bana bence bi jest olarak şık ve tatlı bi hediye gönderdiler çok teşekkür ediyorum ödülüm bugün elime ulaştı:KK52: yarışmaya katılmak çok zevkliydi , oy veren destekleyen herkese teşekkürler...Eki Görüntüle 1425930 Eki Görüntüle 1425935
Canım hediyeni güle güle kullan:KK60:Sağlıklı ,mutlu günlerde inşaallah:KK68:

Bu konuyada ekler misin hediyeni:KK60:
Sitemizdeki yarışmaları kazanan arkadaşlara duyuru..

X