Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .

Yaz ayını özledim sıcağı güneşi denizi tatili...İstanbulda kar kabus oluyor resmen..yüzmeyi özledim güneşin tenime vurmasını özledim güneş kremini özledimm..

istanbul haftaya 10 derece ve üstü gösteriyor ama güven olmaz tabiii
Yaa kış ayı olacak tabi ama istanbulda kabus yollar çamur oluyor. işe giderken kaç kere kaza atlatıyorsun.. vıcık vıcık yollar..bu durumlar bezdirdi bizi..yoksa lapa lapa yağan karı kim sevmezz..

Yaa kış ayı olacak tabi ama istanbulda kabus yollar çamur oluyor. işe giderken kaç kere kaza atlatıyorsun.. vıcık vıcık yollar..bu durumlar bezdirdi bizi..yoksa lapa lapa yağan karı kim sevmezz..
evdeyken güzel sadece,ama dışardakiler için tam bir kabus benim en sevdigim mevsim ilkbahar.. nasılda canlanır doga,kuşlar,güneş,yagmur

canım, istersen tek istersen iki tarif ile katılabiliyorsun iki tarifle katılırsan,biri arasıcak biri meze az kaldı pazar günü son gün sanırım..

canım ctesi bebişimin doğum günü, ondan ancak pazara resim yükleyebilirim :) bakalım güzel bir tarifle gelmeyi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…