Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
Ananın kıymetini şimdi anladın dimi. Olan kocana olmuş tabi.
Anladım gerçekten,yediğim önümde,yemedigim mutfakta hazirdieve geliyodum "anneeee yemekte ne varrr?" " tavuklu pilav,çorba,salata" "offff yine mı tavuklu pilavvv" olsada yesem simdi her gün yemek yüzünden kadının ömrünü yerdim.isten Eve gelince yemeğin hazır olması ne büyük nimetmis meger şimdi de kocam yapiyo gerçi,bana bişey olduğu yok

Yaa işte şimdi ararsın ananın yemeklerini. Kocan iyi yemek yapıyor o zaman.Arada da sen yap da göze batma bari.

Iyi geceler
Canım pasta istiyor, sırf soğumasını beklemek zor diye yapmıyorum
Sen de gece yap yat uyu bekleme.

Ne pastası yapacaktın.

Yaa işte şimdi ararsın ananın yemeklerini. Kocan iyi yemek yapıyor o zaman.Arada da sen yap da göze batma bari.

Sen de gece yap yat uyu bekleme.

Ne pastası yapacaktın.
Ya hiç yapmiyor değilim,bende yapiyorum tabii. Eşim her zaman yardımcım sagolsun. o yaparken oturmuyorum bende. Ya salata yapıyorum,ya sofra hazırlıyorum. Benm yemek yapinca da o salata yapar,sofra hazırlar.

Ya hiç yapmiyor değilim,bende yapiyorum tabii. Eşim her zaman yardımcım sagolsun. o yaparken oturmuyorum bende. Ya salata yapıyorum,ya sofra hazırlıyorum. Benm yemek yapinca da o salata yapar,sofra hazırlar.
Ne güzel işte hayatı paylaşıyorsunuz.Keşke her erkek yardımcı olsa eşine.Çalışan kadınlara yardım şart.Yan gel yat olmaz.O çalışıyorsa,sen de çalışıyorsun.

Ne güzel işte hayatı paylaşıyorsunuz.Keşke her erkek yardımcı olsa eşine.Çalışan kadınlara yardım şart.Yan gel yat olmaz.O çalışıyorsa,sen de çalışıyorsun.
Tabii canim ortak bir hayatimiz var sonuçta. Herşeye yetisemem ben. Karnı doysun istiyosa kusura bakmasin bulasikta yikayacak,evi de supurecek,yemekte yapacak. Ben kadınlarda suç buluyorum. Baştan yaptirsalar öyle alışır gider. Oy paşam,oy kocam diyolar tepelerine cikariyolar hiç acimam valla vurrum kirbaci

Yürü be Harbi kim tutar seni.Onlar değil sen kıymetli olursun bu bir gerçek.Hiç acımayacaksın erkek milletine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…