Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
O ne yahu hiç duymadım.

Sen arasaydın ne oldu diye.Annene uzakmısın?
Bi yere gittiler dönüşte buluşalım dedi. Evde sessiz sakin oturuyorum buluşmasak işime gelir:)) Kalk, giyin, hazırlan, soğukta dışarı çık uzun iş:-)
Uzak olmasakta çok görüşemiyoruz, ben istanbul'dayım onlar Ankara da:KK51:
Sen ailenlemisin?

Bi yere gittiler dönüşte buluşalım dedi. Evde sessiz sakin oturuyorum buluşmasak işime gelir:)) Kalk, giyin, hazırlan, soğukta dışarı çık uzun iş:-)
Uzak olmasakta çok görüşemiyoruz, ben istanbul'dayım onlar Ankara da:KK51:
Sen ailenlemisin?
Bana da zor gelir dışarı çıkmak.:KK48:Üstünü giyin,saçını makyajını yap ooo.:KK12:Gelince bir de makyaj çıkar.:KK12:Baya uzakmışsın.İstanbul nere Ankara nere.:KK57: Evet ailemleyim.

Yarışmaya katılmıyorsun galiba Pinko.:KK22:

Yok ya hiç canım istemiyor, evde yemek bile yapmak istemiyorum bu ara:KK51: Eşim içi yapıyorum o bu kadar yemek düşkünü olmasa mutfağa girmem.
Sen katılmıycan zaten sanırım
Bazen insanın canı sadece oturmak istiyor.Yemek de zorla yapılınca hiç iyi olmaz:))Senin de yemekle aran yok.Çok yemek düşkünü gibi değil ama eşin.

Yok ben de katılmayacağım.

Bazen insanın canı sadece oturmak istiyor.Yemek de zorla yapılınca hiç iyi olmaz:))Senin de yemekle aran yok.Çok yemek düşkünü gibi değil ama eşin.

Yok ben de katılmayacağım.
Aynen öyle..
Şöyle düşkün gecenin bi yarısı acıktım şunu yapar mısın der. Sabah acıktım diye uyandırır. Yemek yemeyi sever. Ama çok seçer. Değişik yani :)
Katılım iyi zaten, bize gerek yoko_O

Aynen öyle..
Şöyle düşkün gecenin bi yarısı acıktım şunu yapar mısın der. Sabah acıktım diye uyandırır. Yemek yemeyi sever. Ama çok seçer. Değişik yani :)
Katılım iyi zaten, bize gerek yoko_O
Hıı şımartılmış,her dediği yapılmış anlaşılan.Gecenin bir vakti yemek yenmemesi gerektiğini öğrenmeli bence.:KK22:Yoksa ne düzen olur,ne bulaşık biter.:KK53:

Onuda yiyor, sonra acıktıma geçiyoro_O Ben bi ara şeker hastası sandım. Baktırdık yokmuş birşey. Ama hareketleri görsen şüphede haklıyım
Erkekler çok çabuk acıkıyor.Metabolizmaları hızlı çalışıyor ondan galiba.Hiç de kilo almıyorlar ne sinir.:KK14:

Bana da zor gelir dışarı çıkmak.:KK48:Üstünü giyin,saçını makyajını yap ooo.:KK12:Gelince bir de makyaj çıkar.:KK12:Baya uzakmışsın.İstanbul nere Ankara nere.:KK57: Evet ailemleyim.
yahu siz baya tembel ciktiniz he...pinko 1 sen 2.. tembellerrrrr...:mad::mad:

Son düzenleme:
X