Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

geçmiş olsun dilekleriniz için çook sağolun:KK16: :KK16: :KK9: Beni musmutlu ettiniz kii:KK9: Pınarcımm sinamekiyi poşet alma aktardan al doğal otunu yani çok fazla kullanırsan tembellik yapıyo devamlı kullanma rofleli _kedi merhaba ismini bilmiyom:26: Ama gelinliğini merak ettim allah tamamına erdirsin musmutlu ol inşallah

canımmm cok geçms olsnnnn suan nasıl oldnnn buarada ben kubra:KK1::KK1:

canımmm cok geçms olsnnnn suan nasıl oldnnn buarada ben kubra:KK1::KK1:

sağol kübracım:KK16: bende emine dünle kıyaslarsam iyyiyim ama sahurdaki ilaçların etkisi geçti artık kendimi pek iyi hissetmiyorum veee işteyim:KK5: ne zaman çıkıcamda belli değil patron yookk:KK5:

sağol kübracım:KK16: Bende emine dünle kıyaslarsam iyyiyim ama sahurdaki ilaçların etkisi geçti artık kendimi pek iyi hissetmiyorum veee işteyim:KK5: Ne zaman çıkıcamda belli değil patron yookk:KK5:

memnun oldum emınecım.:KK16::KK16:.dikkat et kendınee keşke bug un oruca ara verseydnn tatlım:KK69::KK69:bende 6 gundur reglden sonra oruca basladımmm kendımı ıyı hıssetmyrmmm suan...normelde kaçta cıkıyorsun kı tatlım

Son düzenleme:
bu arada kübracık cumartesi ve öğleden sonra partisine biz kalmışız herkesçikler gitti sanırım :KK5: :KK5:

aynen emınecımmm:KK1::KK1:haftas.çalışmak ışkence gelıyorr ve ben yarında çalışcamm bu haftakı ıznıım cumaydı haftaya kadar napcemm bılmıyomm valaa:KK17::KK17:ne iş yapıyosnnn emınecım

memnun oldum emınecım.:KK16::KK16:.dikkat et kendınee keşke bug un oruca ara verseydnn tatlım:KK69::KK69:bende 6 gundur reglden sonra oruca basladımmm kendımı ıyı hıssetmyrmmm suan...normelde kaçta cıkıyorsun kı tatlım

hafta arası altıbuçuk normaldede çok nadir genelde yediyi buluyor cumartesi de öğleye kadardı konuşmamız hep iş olduğu için yine altıyı hatta altı buçuğu bile buluyor:KK5:

aynen emınecımmm:KK1::KK1:haftas.çalışmak ışkence gelıyorr ve ben yarında çalışcamm bu haftakı ıznıım cumaydı haftaya kadar napcemm bılmıyomm valaa:KK17::KK17:ne iş yapıyosnnn emınecım

nakliye şirketinde ön muhasebe tutuyorum hemde sekreter hem asistan yapmadıım iş yok yani off çok sıkıcı sen canım pazar çalışmak ta kötü oluyo ama en azından hafta tatilini kullanmışsın:KK1:

nakliye şirketinde ön muhasebe tutuyorum hemde sekreter hem asistan yapmadıım iş yok yani off çok sıkıcı sen canım pazar çalışmak ta kötü oluyo ama en azından hafta tatilini kullanmışsın:KK1:

ohh maşalahh emınecımm her ıs var sende:KK1::KK1:bnde çağrı merkznde call centerlık yapıyorum tatlım.ama dun ızınlıydım hıc dınlenemedım nıkah ıslemelrımızı halletık dun canım evlılık nasıl gıdıyorr

ohh maşalahh emınecımm her ıs var sende:KK1::KK1:bnde çağrı merkznde call centerlık yapıyorum tatlım.ama dun ızınlıydım hıc dınlenemedım nıkah ıslemelrımızı halletık dun canım evlılık nasıl gıdıyorr

sevdiğinle olunca evlilik değil bence bazen evlilik deniliyo sadece tartışamalarda:KK17::KK17:
nikah işlemleri yoruyo canım ama muradına erince hatırlamıyorsun bile mesela hiç hatırlamıyorum .:KK9:
evlilik süper bişey her an sevdiğinlesin tüm hayallerin gerçek oluyo:KK69: sonra kimseye hesap vermek yok eve geç kaldım yook yaa anlatamam yaşada görr:KK9:

sevdiğinle olunca evlilik değil bence bazen evlilik deniliyo sadece tartışamalarda:KK17::KK17:
nikah işlemleri yoruyo canım ama muradına erince hatırlamıyorsun bile mesela hiç hatırlamıyorum .:KK9:
evlilik süper bişey her an sevdiğinlesin tüm hayallerin gerçek oluyo:KK69: sonra kimseye hesap vermek yok eve geç kaldım yook yaa anlatamam yaşada görr:KK9: helede sabah uyanuınca ilk onu görmek var ya o hiç anlatılmazz:KK17: :KK17:
hangi çağrı merkezindesin bu arada vardiyalımı bide işin

Nikah işlemleri yoruyo canım ama muradına erince hatırlamıyorsun bile mesela hiç hatırlamıyorum .:KK9:
Evlilik süper bişey her an sevdiğinlesin tüm hayallerin gerçek oluyo:KK69: Sonra kimseye hesap vermek yok eve geç kaldım yook yaa anlatamam yaşada görr:KK9: Helede sabah uyanuınca ilk onu görmek var ya o hiç anlatılmazz:KK17: :KK17:
Hangi çağrı merkezindesin bu arada vardiyalımı bide işin

inşalahh emınecım bızım 7 yıllık bı ılskımız var bu doneme ne zorluklarla geldık rabbım sahıtt 2 yıldır nısanlym :KK69::KK69:onu cok sevıyorummm ama aılemdennn ayrlcak olmam benı cok kotu yapıyooo morelım bozuluyoooo...

Canım ben 11818 bılınmeyen numaralar servsnde çalısyorum eve vardyalıı buda bırazyoruyooo ama napalım ekmek parası:KK1::KK1:

inşalahh emınecım bızım 7 yıllık bı ılskımız var bu doneme ne zorluklarla geldık rabbım sahıtt 2 yıldır nısanlym :KK69::KK69:onu cok sevıyorummm ama aılemdennn ayrlcak olmam benı cok kotu yapıyooo morelım bozuluyoooo...

Canım ben 11818 bılınmeyen numaralar servsnde çalısyorum eve vardyalıı buda bırazyoruyooo ama napalım ekmek parası:KK1::KK1:

bende öyle 6,5 yıl çıktım 1,5 ylda nişanlıydım taa sekizinci yılda evlendim zorluklar hep oluyo o kadar yıl yürütmek hiç kolay değil çünkü :KK19:çok iyi biliyorum alışıyosun ayrılmak zor ailden ama şimdi ben annemin evinde bile rahat olamıyorum belli saat oturunca evime gitmek istiyorum sende öyle olucan ailemizle 24-25 yıl yaşıyoruz ama eşimizle nasipse 50-60 yıl yaşıcaz düşünce:KK9: vardiyalı iş çok zor oluyo bende yaşadım helede velenince kocandan ayrı oluyosun ya berbaaatt:KK5: eşinde vardiyalı olursa helede aynı vardiya olursanız fark etmez

bende öyle 6,5 yıl çıktım 1,5 ylda nişanlıydım taa sekizinci yılda evlendim zorluklar hep oluyo o kadar yıl yürütmek hiç kolay değil çünkü :KK19:çok iyi biliyorum alışıyosun ayrılmak zor ailden ama şimdi ben annemin evinde bile rahat olamıyorum belli saat oturunca evime gitmek istiyorum sende öyle olucan ailemizle 24-25 yıl yaşıyoruz ama eşimizle nasipse 50-60 yıl yaşıcaz düşünce:KK9: Vardiyalı iş çok zor oluyo bende yaşadım helede velenince kocandan ayrı oluyosun ya berbaaatt:KK5: Eşinde vardiyalı olursa helede aynı vardiya olursanız fark etmez

aynıyz desene emınecımm uzun bır sure flört ve nısanlılık bırde nısanı uzatıcna daha bı huzurszlklar cıktı ama cok sukur pes etmedık sevdıcegımle:KK1::KK1::KK1:..ınslahhh bende ole olurum onunla olmak cok gusel bı duygu evımede hemen alısırmmm ınslahh..nişanlım vardıyalı çalısmıyo evet kotu olcak bunuda bılıyormm artık arkadaslarımla degsmeye calıscamm aksam vardyalarını :KK50::KK50:2 yıl sonra bebek dusunuyorz ozman part çalsmayı dusunuyormmm bakalm hayrslısı

bende öyle 6,5 yıl çıktım 1,5 ylda nişanlıydım taa sekizinci yılda evlendim zorluklar hep oluyo o kadar yıl yürütmek hiç kolay değil çünkü :KK19:çok iyi biliyorum alışıyosun ayrılmak zor ailden ama şimdi ben annemin evinde bile rahat olamıyorum belli saat oturunca evime gitmek istiyorum sende öyle olucan ailemizle 24-25 yıl yaşıyoruz ama eşimizle nasipse 50-60 yıl yaşıcaz düşünce:KK9: Vardiyalı iş çok zor oluyo bende yaşadım helede velenince kocandan ayrı oluyosun ya berbaaatt:KK5: Eşinde vardiyalı olursa helede aynı vardiya olursanız fark etmez

emınecım benım yarım saat sonra mesaım bıtcekkk senınle tanıstgma çok m.o.artık bolca sohbet ederzz sana kolay gelsnnn canımm :KK16::KK16:

kübicim ben çıkayım:KK55: artık patronlo konuştum geliyomuş:KK9: şu işlerimi tamamlıyayım da belki erken çıkarım kendine ii bak iyi hafta sonları musmutlu geçsin inşallah:KK16: pazartesi görüşmek üzere tüp topiciğimiz öpüldünüz :KK16:

Günaydınnn :KK16:

Bizim Apaşıkkk,Musmutluuu,Epenercikk topikimize neden gelmemiş kimselerrr :KK31:

Hepiniz Pazartesi sendromuna mı girdiniz yoksaaa :KK9:

Hepinize kocamann öpücüklerrr
:KK54::KK54:

Bircancım günaydın sanadaa :KK16:

günaydınnnnnnnn :KK16::KK16: kimse gelmemişşş dahaa gelinn hadii özledimmm siziiiii :KK69: tubimm günaydın kuzumm :KK16: bircancım :KK3: günaydınlar sanada :KK16:

X