Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

şöyle bir söz duymuştum cnm kendi doktorunuz sizsiniz diye çok doğru bir söz aslında sen söylemiş oldum şişkinliklerinin sebebini cnm:KK34:kırmızılarla işaretlediğim yerler:KK20: çok yiyip yatıyorsun ya direk kilo sebebi cnm malesef:KK50::KK50: tokluk verecek seyler yemeğe özen göster cnm özellikle süt iç hiç susatmıyormuş ben süt mideme dokunduğu için içemiyorum malesef:KK31: yumurta ye patates haşlayıp 1-2 ad yiyebilirsin:KK34:

bunlar kilo sebebi zaten orda hem fikiriz o yüzden şişkoyum ya:KK1:

ama ayrı bi şişlik var benim anlamadığım bu alyansım parmağıma girmeyecek kadar şişiren bişey var beni ama ne:KK25:

sahura daha dikkatli olucam ama artık iftarda yine en az 3-4 saat sonra yatıyorum ama sahur öyle diil yiypl küt yatağa:KK50:

yumurta patates sahur için süper olur akşama çorba yapıcam o zaman sahurada haşlama yapayım:KK31:

Sade su içip yatma kuşum büyen ir anda zayıf düşer çok yiyosan az ye iftardan sonra yeşil çay iç ben onu pek sevmiyorum :KK30:
İstediğin şeylerden ye ama tadında bırak tatlım hem şişkilikde olmaz tabağına az al :KK16:

bende sevmiyorum yeşil çay bide ben sallama değil normal demleme içerim onu öyle daha bi kokuyo

az alıyom ama bitince bida alıyom sonna bida:KK14:

sağlık ocaklarına gitmeyeli çok uzun zaman oldu artık yapıyorlarmı bilmiyorum ama ben 2011 senesinde gittiğimde yapmıyordu benide sağlık ocağı yönlendirdi hastaneye cnm hormona bakamıyoruz diye:KK34: sen izmirdeydin dimi hangi semtte oturuyorsun

hastaneye gideyim canım o zaman ben direk:KK31:

anca bayramdan sonra olur sanırım o da işten çıkcam ya evde olucam nasılsa rahat giderim şimdi sürekli izin alıyorum diye laf ediliyo zaten:KK4:

izmirdeyim ama ilçedeyim ben dur özelden şey edeyim ben sana:KK34:

Ramazanda bende kabiz oluyorum ya, ve sisiyorum :44: yemekten sonra cok gecmiyor yatiyoruz, sahurdada yiyip yatiyoruz :KK52: benim bunye bjnu kaldiramaz zaten heme kabizlik ardindan da kiloya dönüştürür.. son olarak - #direnpinar :KK9:

aynen öyle o zaman ben şişkin değilim şu anda bildiğin kilo aldım:KK43:

#direnmekistiyorum :KK14:

kızlarrr iyi akşamlarrrrr hayırlı iftarlarrr :KK16::KK16::KK16:
cumartesi mağdurlarıı yarın aynı saattte aynı yerde görüşmek dileği ile hoşçakalımm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52:

kızlar çok sağolun yardımlarınız için:KK16::KK16::KK16:

bu akşam yeşil çayı deneyeceğim iftarda sadece çorba ve salata sahurda da yumurta ve patates haşlaması yiyeceğim

sabaha inşAllah daha iyi kalkarım zaten böyle gidersem birkaç güne patlarım:KK9:

2 gündür gömleklerim yırtılcak gibi oluyo ya yok böyle bi gerginlik:KK50:

tekrar çok çok sağolun:KK16:

şimdi gideyim ben yürüyerek davetiyeciye gitcem saat 8 e doğru evde olurum inşAllah

hepinizi öperim:KK54:

hayırlı akşamlar:KK16:

Ben geldimmmm geçmişe gidecektim amaaaa :KK55: baktım baktımm çok var sanki gitmedim bende :18:

işleri bitirebilirsem okurum :KK1:

kablomu bulur bulmaz atıcam resim
gelinliğim istediğim gibi sade oldu :KK1:
haftaya teslim alcam :nazar: :nazar::KK12: :KK12:

teslim alırken aksesuarlarımı seçicem
taç çiçek duvak
ben çift duvak istiyordum ama vazgeçtk şimdilik
benim kullanmam zor olacak :KK9:
gelinliğin hafifde bir kuyruğu var :KK17: :KK17:
güzel oldum sanki ben :nazar: :nazar:

sonnaaaa
nişanlıcanla
hafiftennn deniz havası aldık :KK76: miss gibi çok iyi geldi
bi tek sıcak zorladı susuzluk çok kötüydüü :KK43:

iftar saati yaklaşınca gittik rez yaptırdığımız yere
adam bi baktı sizin rez yok dedi :KK53: :KK53:
telefonla yaptırmıştık
salak adam nasl dinlemişse cumartesiye yazmış bizi :KK20: allahtan hemen ayar çektiler
hazır bi masa vardı bizi oraya aldılar :KK9:

çorba falan geldi
sonra anayemeğe geldi sıra
bi baktık et getirdiler :KK30: :KK30: bende nişanlıcan da et yiyemiyoruz ne olduğunu biemediğimiz için dışarda köfte bile yediğimiz sayılıdır
dedik bu olmaz
bize tabuk bulup getirdiler :KK1:
tıkaa basa doyduk :KK9:
bu 3. iftarımızdı diğerlerinde aç kalmıştık bunda tam doyduk
bi ara patladım sankım :KK52: :KK52: :KK52:

sonraaaa hemennn :KK55: lunaparka gittik
amaa :KK9: :KK9: ikimizde yüksekten korkuyoruz :KK1: :KK17:
mide de çok dolu olduğu için dönen bişilere de binemedik
velhasıl kelam
hiççbişeye binmeden döndük ama
o kadar çok eğlendik kiiiii :nazar: :nazar: milleti izler milete gülerken :KK53: :KK53:
ara ara tekrarlayalım dedik
:KK9: :KK9:

ne çok anlattım beee :KK53: :KK53:

günaydın:KK54:

büssürü uykulu pınartoş geldi:KK5:ama bilerek açmıyorum uykumu 2 saate eve gideciimmm ve doğru yatağa:KK55:

uyucam uyucam büssürü uyucam:KK24:

şişkinliğimle ilgili dün denilen herşeyi yaptım :21: yalnız suda beklettiğimi kayısıları yiyemedim çok midemi bulandırdı suyunu içtim sadece

inşAllah işe yarar bakalım 1 hafta bunlara devam edicem:KK31:

Ben geldimmmm geçmişe gidecektim amaaaa :KK55: baktım baktımm çok var sanki gitmedim bende :18:

işleri bitirebilirsem okurum :KK1:

kablomu bulur bulmaz atıcam resim
gelinliğim istediğim gibi sade oldu :KK1:
haftaya teslim alcam :nazar: :nazar::KK12: :KK12:

teslim alırken aksesuarlarımı seçicem
taç çiçek duvak
ben çift duvak istiyordum ama vazgeçtk şimdilik
benim kullanmam zor olacak :KK9:
gelinliğin hafifde bir kuyruğu var :KK17: :KK17:
güzel oldum sanki ben :nazar: :nazar:

sonnaaaa
nişanlıcanla
hafiftennn deniz havası aldık :KK76: miss gibi çok iyi geldi
bi tek sıcak zorladı susuzluk çok kötüydüü :KK43:

iftar saati yaklaşınca gittik rez yaptırdığımız yere
adam bi baktı sizin rez yok dedi :KK53: :KK53:
telefonla yaptırmıştık
salak adam nasl dinlemişse cumartesiye yazmış bizi :KK20: allahtan hemen ayar çektiler
hazır bi masa vardı bizi oraya aldılar :KK9:

çorba falan geldi
sonra anayemeğe geldi sıra
bi baktık et getirdiler :KK30: :KK30: bende nişanlıcan da et yiyemiyoruz ne olduğunu biemediğimiz için dışarda köfte bile yediğimiz sayılıdır
dedik bu olmaz
bize tabuk bulup getirdiler :KK1:
tıkaa basa doyduk :KK9:
bu 3. iftarımızdı diğerlerinde aç kalmıştık bunda tam doyduk
bi ara patladım sankım :KK52: :KK52: :KK52:

sonraaaa hemennn :KK55: lunaparka gittik
amaa :KK9: :KK9: ikimizde yüksekten korkuyoruz :KK1: :KK17:
mide de çok dolu olduğu için dönen bişilere de binemedik
velhasıl kelam
hiççbişeye binmeden döndük ama
o kadar çok eğlendik kiiiii :nazar: :nazar: milleti izler milete gülerken :KK53: :KK53:
ara ara tekrarlayalım dedik
:KK9: :KK9:

ne çok anlattım beee :KK53: :KK53:

ne güzel eğlenmişsiniz ya çok sevindimm:KK16::KK16::KK16:

biz nişanlımla bi arada olamadığımızdan böyle şeyler yapamadık hiç:KK5:

evlenince kısmetse artık

bende gitcem lunaparka:KK55:eşimle:KK69:

hadi gelinliği görelim artıkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydınlar grip olmuş bi siboş geldi :KK9::2::2::2:

uykuluu pınartoşş :KK3::KK3::KK3: bende çıkıp gidip yatcam sabah işim olmasa hiç gelmicektim ya:KK19:

eceee ne kadan güzel bigün geçirmişsiniz dolu doluu dopdolu vee apaşıkk musmutluuu :nazar::nazar:
gelinliğii koydunmu acabaa direk buraya girdimmm :18:
çook merak edioree seniii :KK16::KK16:

ay gördüm gelinliğini eceee:KK69:

maşallah çok güzel oliciksin sen:nazar::KK16:

bedenini ne güzel sarmış öyle:21:kalıp gibi oturmuş üstüne ve hiç fazlalık varmış gibi durmuyo:KK16::KK16::KK16:

hadi bitsin artık dimiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

merhabalar :80: :80:
kaç gündür giremiyorum nasılsınız cmleten çarşamba perşembe pc bozuldu servisteydi cumada ben servise gittim:KK9: çok hastalandım ben :KK5::KK5: izinliydim işede gitmedimm evde yatışşş:KK50: :KK50: tabi hasta olunca yatmanın tadını bile alamıyosun kii:KK31: neyse ilaçlarımı içtim sahurda ve bugün daha iyyim özledim hepicinizi :KK16:pınacan sanada geçmiş olsun şişkinlik sorunun varmış sürekli oturuyoruz ya oda neden oluyor şilşkinliğe bol su içmek gerekiyo ama mağlum ramazan kayısı bende duymuştum bide sinameki diye bi çay var kesin çözüm 1 saat içnde çıkıyosun tadına gelince de ben hiç içemem bitkisel çaylar içenlere normal geliyo çok içeresen tam tersi etki ediyor:KK1: :KK1:

bende gördümmmmmmm nasıı güzel bi prensess olmuşssun sen cuk oturmuş resmen böle :KK17:
yaa çok güzeel eceee :KK69:
davetiyenizede bayıldım hep bölee cicikli karikatürkü şeyler çok sevimli geliyo bana :KK9:
adresleride gördük :KK53: geliriz artık düğünee şıkıdımm şıkıdım oynarız :123::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62:

bende istiyommmm aşık olmakk bu heycanları yaşamakkk mutluluktaann gebermekk istiyooomm :KK53: :84::84::84::84: :KK9::KK9:

sibelllllll sen benim resimlerimi görmedin miiiiii :KK19: :KK19: nikah resimlerim falanda var kiiii :KK17: hemmenn koş profileee :KK9: :KK9: :KK55: :KK55: :KK55:

pınarımmm evlenince eminn ol çok daha keyifli olacak kii :KK16: :KK16:
böyle aman geç kalmiim aman otobüs kaçmasın derken zor oluyor :KK9: :KK9:

senin gelinliğinde çokk güzel oldu ki bencee :KK16: :KK16: gör bak tamm istediğin gibi :nazar:

sibelll dikkat et bebeğim kendine yaaa :2:

benimde çok uykum var
kaçta çıkacağım da belli değil ama
eve gidip yatmak niyetim
enerji dolmak istyiyorum kiii :KK43: :KK43:

benimde iştahım açık yaa
aslında şöyle bişi var
ramazan şimdi
çok aşırı yiyemiorum ama
yine de şişim
kocamanım
ne olacak bilmemmm :KK14: aldığım bikini bavul beklicek sanırsam :KK25:

panterimm sibelim:KK54: geçmiş olsun:KK5:

ebet gidelim de yatalım biz:KK9: cumartesi cumartesi kalkıp işe geldik zatiii:KK19:

sağol kuşuumm öldürcek bu memleket benii buzz buzzz Allahımm ege den akdeniz de falan koca bulmam lazım hayatımın geri kalan kısmını sıcak yerde sıcacıkk geçirmek istiyorum yaa :KK53: :KK9:
kaç gündür giremiyorum nasılsınız cmleten çarşamba perşembe pc bozuldu servisteydi cumada ben servise gittim:KK9: çok hastalandım ben :KK5::KK5: izinliydim işede gitmedimm evde yatışşş:KK50: :KK50: tabi hasta olunca yatmanın tadını bile alamıyosun kii:KK31: neyse ilaçlarımı içtim sahurda ve bugün daha iyyim özledim hepicinizi :KK16:pınacan sanada geçmiş olsun şişkinlik sorunun varmış sürekli oturuyoruz ya oda neden oluyor şilşkinliğe bol su içmek gerekiyo ama mağlum ramazan kayısı bende duymuştum bide sinameki diye bi çay var kesin çözüm 1 saat içnde çıkıyosun tadına gelince de ben hiç içemem bitkisel çaylar içenlere normal geliyo çok içeresen tam tersi etki ediyor:KK1: :KK1:

günaydın canım hoşgeldin sanada geçmiş olsun :KK31:

geçmiş olsunn :KK16: :KK16:
bende servise gittim deyince :KK9: dedim ne dio :KK1: içim uyuduğundan sanırsam anlayabilmek için 2 kere okudum :KK9: :KK9: :KK9:
su ben çok içiyorum ama fayda etmiyor :KK43: :KK43:

bende gördümmmmmmm nasıı güzel bi prensess olmuşssun sen cuk oturmuş resmen böle :KK17:
davetiyenizede bayıldım hep bölee cicikli karikatürkü şeyler çok sevimli geliyo bana :KK9:
adresleride gördük :KK53: geliriz artık düğünee şıkıdımm şıkıdım oynarız :123::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62:

bende istiyommmm aşık olmakk bu heycanları yaşamakkk mutluluktaann gebermekk istiyooomm :KK53: :84::84::84::84: :KK9::KK9:

canımmm benimmm :KK19: :13: utandım ki ama ben yaa :KK17: :KK17: sizden başka kimseye göstermiyorum daha ama
sade olacak dedim diye bile :KK30: şaşırıyorlar

gelinn gelinnnn :KK24: :KK24: oynayalım kopalımmm bol boll eğlenelim :KK9: :KK9:

biliyorsunnn kii sende apaşaıkkkk olacaksınnn :KK16: :KK16: :KK16: mutluyumm mutluyumm diye dolaşacaksın
aşktan sarhoşş olacaksınnn :KK52: :KK52:

merhabalar eminecan:KK16::KK16:geçmiş olsun çokcana hemen şifa bulursun inşAllah:KK16:

sinamekiyi araştırayım bi:26:

poşet çay olarak mı satılıyo bu:26:yoksa demleme imkanım olur mu acaba:44:

akşam üzeri çarşıya çıkacam bi aktara sorayım en iyisi:KK31:

delüüüüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

seni mutluluktan gebertecek bi eş diliyorum senin için:KK16::KK16::KK16:

hemen gelsin ama hemen :KK52::KK52::KK52:

fazla bekletmesin:KK23::KK9:

sibelllllll sen benim resimlerimi görmedin miiiiii :KK19: :KK19: nikah resimlerim falanda var kiiii :KK17: hemmenn koş profileee :KK9: :KK9: :KK55: :KK55: :KK55:

pınarımmm evlenince eminn ol çok daha keyifli olacak kii :KK16: :KK16:
böyle aman geç kalmiim aman otobüs kaçmasın derken zor oluyor :KK9: :KK9:

senin gelinliğinde çokk güzel oldu ki bencee :KK16: :KK16: gör bak tamm istediğin gibi :nazar:

sibelll dikkat et bebeğim kendine yaaa :2:

benimde çok uykum var
kaçta çıkacağım da belli değil ama
eve gidip yatmak niyetim
enerji dolmak istyiyorum kiii :KK43: :KK43:

benimde iştahım açık yaa
aslında şöyle bişi var
ramazan şimdi
çok aşırı yiyemiorum ama
yine de şişim
kocamanım
ne olacak bilmemmm :KK14: aldığım bikini bavul beklicek sanırsam :KK25:

ayy inşAllah benim ki de böyle oturur yaa

zaten nişanlım görümcem falan gidip gördüler tam senin istedğin gibi dediler bir tek üzerimde nası durcağı kaldı

malum şişkinlik olunca tırsıyorum da:KK30:

demek sende iştahlısın:nazar::nazar::nazar:

durdurmamız lazım kendimizi artıkın ece:KK25:

ekmek hamur işi tatlılar iptal artık

akşam çorba sahurda iset hafif şeyler bol su ve hareket tek çözüm bu:KK30:

aksi halde balayında:KK50:

ahh pınarım yaaa valla bilmiyorum ne olcakkk :KK50:
su içiyorum deli gibi
ama hareket yok
belki işte bayramdan sonra koşturmacayla verir miyiz kii :18: davetiye ev sağ sol derkne
yoksaaaa :KK19: :KK19:

arkası ipli değil mi senin
öyleyse sorun olamz sen merak etme
ayar yapmışlardır
bi giyeceksinnnn :nazar: :123: işteee bu diyeceksinn
enişte tekrar aşık olacak sana :KK69: :KK69:

sinamekiyi de sallama alma
demlenecek gibi al
daha iyi olur
ama çok içersen bağırsak tembelliği yapar
en fazla 2-3 gün iç

eceee :KK52: diğer albümleri görmemişimm ben yaa nasıı görmemişimm yeni gördümm nikah fotolarınızda mikemmeeell ötesii yanii eceemm :KK69:
hep bölee aşklaaa mutlulukla elele geçsinn ömrükünüzzz işallaahh :KK16::KK16:
sonnacımaaa mobilyalanırzda süper ötesii beyaz ferahh ohh misss gülee güle kullanınn hepsinii :KK16:

pınarımmm teşkürrr ediorummm :KK54: ben bi hı desem sevgilim olcak da çıkmıo be :KK33:
yarın görüşcez yeniden :KK17: elektrikk neyimm alırımm belkimm inşallahh :KK28: :KK9::KK9:

X