Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

geçmiş olsun ya zordur sürekli hapşırmak dimi:44:

yok mu ilacı falan:26:

hemen yap ki öğlen gidip uyu yoksa akşama kadar debelenirsin orda

teşekkür ederim ayrıcanaaaa

sağol canım alarjik rinitim var ilaç falan kar etmiyor bide sabahları sprey vardı oruçtan dolayı sıkamıyorum iyice çıldırdı
rüzgar,güneş,tüm kokullar sonunda beni böleee :2: :2: yapıooo

ya kızlar bişey sorcam ben size ne yapacağımı bilemedim:26:

şimdi dün gece güsul abdestimi aldım ben adetim bitmiştir diye sahuru yaptım ama niyetlenmedim sabaha kadar gelebilir gibi bi his vardı içimde

şimdi bi damla gibi lekelenme olmuş

özür dilerim böyle açık yazdım ama benim oruç noldu şimdi :44:niyet te yoktu

napayım ben:44:

niyet etmiş olsan bile tutulmaz öyle canım azda olsa leke sonuçta boşuna aç kalma bence sende ki illaki o abdestten sonra gelir yani

kuzucum normal edet günün içindeyse oruç tutulmuyor ama geçtiyse sorun olmuyor bide rengine bağlı çok afedersin açık olucak ama :26: gelen akıntıcıklar beyaz renk olana kadar tutulmuyor :26: diye biliyorum benn bende öyle yaptım ramazanın ilk altı gününü yedi benim adet bide bunun sonunda da yakalıcakk sinirrr

Son düzenleme:

hıımm şey beyaz değil ama tam kırmızı da değil pembemsi gibi:26:

kafa karıştırıyo illa:44:

Heyyoooooo

Günaydınlarrrrrrr Bi cumartesi mağduru da benimmm Hemde akşama kadaann çalışıyorum beennn

Pınaarrrr güle güle kullan aldıklarınııı, bende çeyizciğime bişiler almak istiyooommmmm

böle bi elbise lazım bana ya ama düz renk istiom mercan yada pempe tonlarında gören duyan bilen haber edin banaa bacılar trendyol markafoni talan etttim yokkkk

1 haftada elimde olucak bi site varmı yada başka baksam siz nelledenn alışveriş yapıonuzz :26:

günaydın aşkiteeeellaaaaammm arım benimmm arım benimm baldan tatlı tubimm benimmm

tuğbakoviçççç

çok sağol cicim sana da alalım çeyizlerneyin eksik bakalım :26:

panterim benimmm o ne elbise oooo

ama nerden bulunur bilmem ki ben markafoniden almıştım elbise hemen gelmişti ama orda yok diyosun bilimiyycimm ben

pinarrrr senin çeyizde taam mı herşeyin merak ettimm

sabhtan beri bakıoree yaaa bi iş bile yapmadım ıyhh denk gelirr zaaar bakmaya devam

pinarrrr senin çeyizde taam mı herşeyin merak ettimm

sabhtan beri bakıoree yaaa bi iş bile yapmadım ıyhh denk gelirr zaaar bakmaya devam

yok canım tamam değil daha:18:ama az kaldı artık sanırım

banyo takımı var benim aklımda hala bulamadım istediğim gibi:26:

sonra pikocu da annemin ilgi alanına giren çeyizler var ara dantelleri falan

başka bi yerde mutfak takımım yapılıyo ay sonuna yetişecek inşAllah

annem bana yer yatağı yapıyo ne gerekse onun kılıfı dikildi pamukları atılacak ve yatak olacak

wc ve her iki banyoya terlik almam lazım

küçük wc ye çöp kovası almam lazım

böyle şeyler işte :26:

nasıl bi banyo takımı istiyon da bulamadınki canım :26:
ıvır zıvır dencek şeylerin kalmış ya alınır onlarda hep bişiler alıon zaten bak
ya annen ne die yeer yatağı yaptırıo adet falan mı sizin orda gereksiz geldi bana :26:

Son düzenleme:

kahve tonlarında bi takım olması lazım bizim burda her yeri gezdim bulamadım istedğim gibi netten almak istemiyodum ama bakıcam artık bi bulabilrsem alıcam

evet öyle büyük bişeyler kalmadı sanırm:26:

yer yatağını da o kadar dedim ama kendine yakıştıramıyomuş

zaten evde yer yok minnak bi evim var nereye koycam onu diyom bulunur bi yer diyo habire

napim dedim artık onunda gönlü olsun

denk gelir bakalım daha kuzum ya sen bakmaya devam et
tıkarsın biyere napcaksın annenin gönlü olsunn

ben kaçıorum şimcikk bi iş yapasım yok yapcagımda yok gidip elbise bakcam bende bu şekil inş bulurum
hadi öpüorm seni piiinarmmmm kendine iyi bak

günaydın aşkiteeeellaaaaammm arım benimmm arım benimm baldan tatlı tubimm benimmm

Hihihi benim o beeennn

Ben deldimm ama hepiniz ditmişsinizzzz

Pınarım valla eksik çookk.. Mesela seramik tencere seti almak istiyorum ama onu almak beni mutlu etmiceekk

Soraa bıçak seti almam lazıımmm, baharat takımı almam lazıımmm

Ama ben beni mutlu etcek bişiler almak istiyorummmm

Naber kızçeler
Yazlıktan bir adet sedulu bildiriyor
Hava çok sıcak benim herif denizde yüzme antrenmanı yapıyor bende buraya girip yazayım dedim
Kendime yeni kitaplar aldım bol bol okuyorum
Şeytanı uyandırma ve kaiken miydi neydi o kitabı aldım işlenene cinayetler had safhada
Kitapları tavsiye ederim sürükleyici baya
Öyle işte kızçeler herifimle aşk tazeliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…