Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

yaaa ne güzel bişimişşş yaaa bölee herşeyden soyutluyosun kendini herşeyden uzaksın sadece okuduklarına adapte oluyosun valla neyse 23 yasında başladım ama olsun
seeenn nasılsınn canımmm

Aminnnn canımm inşallahhh çok saol

Aileden ayrı olmak çok zor gerçekten hele böle zamanlarda içim içimi yiyor, hiçbiyerlere sığımıyorum aksi gibi patronumda yok izin alıp gidebilsem

Bide az önce yazışmışsınız tam olarak kimin eşiydi hatırlamıyorum şehirdışına gitmiş annesi ve kardeşi gelcekmiş negüzel yaa yanlız kalmıcak en azından eşi gelene kadar böle zamanlardada ailemle aynı şehirde yaşamak çok isterdim insan buruklanıyor vallahi neyse sağlıklı sıhhatli olsunlarda varsın uzakta olsunlar onada razıyım Rabbim başımızdan eksik etmesin sevdiklerimizi

Merhaba şekerim Tanışırız kaynaşırız amaaann sende yani

yaaa ne güzel bişimişşş yaaa bölee herşeyden soyutluyosun kendini herşeyden uzaksın sadece okuduklarına adapte oluyosun valla neyse 23 yasında başladım ama olsun
seeenn nasılsınn canımmm

sibooşşş diyorum ben de o zaman
iyiyim kuzum napim, yoğunum bi bu aralar yav bide açımmm ramazan bitsin bi türk gayfesi keyfi yapıcem biliyomusun yanına da lokummm hergün içerdim burada alışmısım

geç olsun da güç olmasın ama ya gerçekten insan hayattan soyutlanıp o dünyada yaşıyo, ben hayalimde canlandırıyorum kendimce zaten resim çiziyorum bildiğin yaa

mutluluk canım benim vergi sınavım var maliye bakanlığının yaptıgı ona giriciimm hayatımın mesleği, inşallah olucik şansım cok yuksek bakalım, dualarınıza beni de katın emi

dee tabiii
sabah mynette okudum oruc tutmanın sevaplarını böle oldum okudukca başka zaman ibadet yapamıorum en azından tutmaya calısıorum bende bugün ölee pisi pisinee gitti gerçi ama Allah bilio keyfi diill kii :18: bi bakmışsın sonuna gelmişiz öle çabuk geçioki zaman bende gündüz illaki içerim türkk gayfesii artık iftardan sonra arkadaşlarlaaa keyif yaporuzz

sınavın inşallah çok güzel geçer kuzum hayal kırıklıgına ugratmaz rabbim inş. dualarım seninleee en elinden geleni yap duanı et rabbim güzel kapılar açar sana inş

Son düzenleme:

hımm anladım canımm hadi hayırlısı inşallah hayırlı haberleriniz alrırız

tabi ki canımm sevabı çoktur tabiki
sadece ağzımızı tutmuyoruz ki biz, dedikodudan kinden öfkeden hepsinden uzak durmak demek oruç tutmak,

Allah kabul etsin inşallahh hepimizin orucunu

sen de bilerek tutmamazlık yapmadın kiiiiiiiiiii fıstıkımmm

inşallah güzel geçer canım da ulaşırım hedefime,
sende ramazandan sonra otur ders çalışmaya başla lütfennn

emleb vergi sınavım var cnm bnm maliye bakanlığının yaptıgı, kurumlar kendisi açıyo sınavı ona giriyorum kpss puanımla

Rabbim zihin açıklığı versin şekercimm

Seni yerim ben sende bunu biliyosun dimiiii

Canım benimm sende benim herbişeyim oldun kii iyiki tanımışım seniii, hep beraber nice senelere inşallah bebetommm

Seni yerim ben sende bunu biliyosun dimiiii

Canım benimm sende benim herbişeyim oldun kii iyiki tanımışım seniii, hep beraber nice senelere inşallah bebetommm

amante cnım biz tanışmadık sanırım herkisçikleri tanımıyom zatii ben yeniyimm daha sanırım doğum günün yanlış anlamadıysam DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE MUSSMUTLUU APAŞIK HUPHUZURLU DOPDOLU SENELERE...

Tuğbakoviç bende dün Senden Önce Ben'i almaya gittim ama bu kitabı alıp çıktım
Nasıl gidiyor güzel mi?
Şu sıralar okumayı düşündüklerimdeen

Elifooo, kitap sanki baştan sıkıcı gibi gelmişti ama okudukça merak etmeye başladım. Gün içinde vaktim olmadığı için yolda gidip gelirken ve akşamları okuyorum. Bitince yorumumu yazarım buraya.

Mart Menekşelerini tavsiye ederim bende. Gerçekten güzel kitap

amante biz tanışmıyoruz sanırsam aylaynır bennnn

Aylaynııırrr tuba bende memnun oldummm

Tuba ben canım, tanışalımmm Teşekkür ederimmm hepimiz musmutlu olallımmmm

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…