Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

:KK53::KK53: sayfalar dolmulştur diodum amaa oda ne kimseler gelmemiş :KK53:

yaa ne diceemm kahve falına bakılan bi topic vardı ismini bilen varmıııı :26: :KK17::KK17: :KK9::KK9:
çok şekilllerrr çıktı yaaa :18::18::18::18:

Kıymet canım görmemişsm kusuruma bakmş iyisindir inşallah canım seni çok iyi anlıyorum bizim kimyager bir tanıdık bankacı oldu bir arkadaş ise bir işten çıkıp diğerine girdi ilaç firmalarına başvurularını tüm sektöre dağot küçük bir giyim tekstil Fabrikasında başlasan inan devamı gelir ayrıca kpss ye hazırlan bak evdedin kimya bitirmişsin sayısal zekan var çalışsana kendi işini unutacaksın banka başvurusu yap biliyorum alanın değil ama evde durma ve kıymet yerinde olsaydık yüksek lisans yapardım ben onu çalıştığım için anca evlenince yapıcam akşamları gidicem bide özel üni parası hem devlet hem özel milyarlar tutuyor gündüz marmara ünide pekala yapardın belki ünide kalırdın karamsar lütfen olma dua edicem sana sebep burda mutlu haberini bekliyorum

geçen yıl kpss ye hazırlanmadan girmiştim 74 aldım. sayısalda sorun yoktu zaten sözel kısımda sadece bildiklerimi yaptım. yüksek lisansı da şuan için düşünmüyorum 2yıl vermek istemiyorum. çalışınca özelde yada tezsiz yüksek lisans mutlaka istiyorum. ama enn önce çalışmak istiyorum. ilaçta falan ısrarcı değilim ben herşeye başvuruyorum. tekstilden tut ilaç boya kozmetik vs. çok sağol :KK19::KK19::KK19:

$1.jpg
$2.jpg

yaa canınızz çekmesindeee :KK17: :KK37: öle içip kapamıştım şekline bakarım hep hiç anlamam ama kalp mi orda ki :KK69: hı kalpmi sizcee :18::18::18:

Kötü oldu cidden ya
Mesela şu mendil sallama smile 'nın kodu neydi:KK60:
Artık yavaş yazacağım size ama ekmek parası işte:KK9::KK9::KK9:

( : 5 : ) bu ağlıyo salya sümük beyaz mendille :KK53:
( : 43 : ) bu ağlıyo salya sümük pembe mendille :KK53:
:-) 74 :) bu donunu sallıyo :KK9::KK9::KK9:
( : 92 : ) bu ne sallıyo ölee yaaa :KK53: :KK52: :KK9::KK9:
sanırım istediğin dışında herşeyi yazdım ben :KK37:

kimse yok işte gidiorum bende kitap okıyım bariii şu kahvemede bakıverinn :KK53::KK53:

sibooşşş

bi de o kalbin yanında, başı bağlı yaşlı bi kadın elinin koymus bacaklarına oturuyor nedense ben onu gördüm hee:KK53::KK53:

senin gizemli aileyle tanıdık manıdık mı yav:44::44:

Ben salya sümük ağlayan olayım en iyisii:KK60:
İş vaktinde ne kitabı o ööööleeee:KK9:
Size kızmıyo mu patron amcanız:KK9::KK9:
Bende kahve içip kitap okumak istiyoruuuummmmm:84::84::84:
:KK68:

sibooşşş

bi de o kalbin yanında, başı bağlı yaşlı bi kadın elinin koymus bacaklarına oturuyor nedense ben onu gördüm hee:KK53::KK53:

senin gizemli aileyle tanıdık manıdık mı yav:44::44:

hiç anlamıom ki kuzum ben değişik bişiler var ama kalbi görünce yuh dedim böle bariz belli olur ancak pırr pırr oldu içimmmm :KK54:
o gizemli ahh çıksın ortayaa beni merak ettirdiği için ceza vercem onaa :KK9::KK9:

Ben salya sümük ağlayan olayım en iyisii:KK60:
İş vaktinde ne kitabı o ööööleeee:KK9:
Size kızmıyo mu patron amcanız:KK9::KK9:
Bende kahve içip kitap okumak istiyoruuuummmmm:84::84::84:
:KK68:

hayırrrrr :KK20: ağlamak yok aslaaaa :KK20: topicimizin adını bida okuyalım pilissss :KK19:
patronum yokki benim ağbiiii:KK37: 3 yılda 4 kere gördüm adamı relax takılıorm :KK9:
ama işlerim var beni bekleyen tabi yapsam makbule geççek :KK53:
akşama okursun ki sende :KK17:

Pınarım!:KK69:
sen şimdi nikah işlemleri için koştruyorsundur:123:
Çok mutlu ol sen!:KK69:
Hep gül, hep Aşk'la dol!:KK69:

Son düzenleme:
elüüüffff :KK52::KK52: ben de hergün kahve içerim ve kapatırım, bakarız arkadaşımla, görüyorum bişiler artık yorumlayabiliyorum da birazz, geliştiriciim bu gidişleee:KK53::KK53:

siboş var var bişiler ben sana diyim, bak aile ile bağlantılı bişi çıkarsa da şaşırmam heee:KK76:

X