Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydın elifcimmm allah kavustrsnnn ınsalahhh bırazcık bırbınızı ozlersnz fenamı:)
hem o ne gusel anişinle kardeşin geliyoooo hasret gıderrsnzzz tatlım benmmm

Kübracıımm!
Amiiiin inşAllah kavuştursun Rabbiimmm
Özleriz tabiiide, ben zaten özlüyorduuummmm
Özlemim artıı uzaklarda olunca
Sabah erken kalktı yolculadıımm, sonra yatağa döndüm tek başıma çok zor olduuu
Bakalım bu gece uyuyabilecek miyim

Ama annişler kardiş geliyoooooooooooooo

Mutluluk buradaydı, bak seni bulduuuuuu
Topiğimizin adının ne kadaaannn gerçekçi olduğunu görmüş olduk bu sayedeeee
Hoşgeldin aramızaaa
Ama sadece ramazan için, sıkıldığın için diiiil gerçekteeeennnn epenercik olduğun, musmutlu olduğun için gel buralara e miii?

kübracım memnün oldum o vakit :) düğüne az kalmış ki

ayça vallla üşüyorum yaa ne serin değilmi şirketin içide serin bizde ((((( bu arada o performanslardan geçen ay bizde geçtik ahhh ahhhh gm toplantılarrı felan neyse aksiyon bitti ama aralıkta yine var oooo yooooooooo sevmiyorum o günler bu arada elcağazlarna sağlık ben üdn hiçbişi yapamadım

elifkoooo vallla ayranım yok içmeye gibi bir durumdaydım güya para harcamıcaktım ama alım gözüm döndü nişanlımda şaşırdı ona alma harcama derken harcadım çocukta bişi diyemiyor bakıyor o parayla bir eksik kapardın demekten başka bişi gelmiyor

ben kitaptaki karakterlere çabuk bürünüyorum mutlu son olunca gerçekten rahatlıyorum şimdi bu cinayet vakasını nasıl çözecekler acaip merak ediyorum

Çok teşekkür ederiiiiimmmmm
Gerçekten ilk olduğu için pek zor oldu..
Rabbim eşleri vardiyalı, nöbetli çalışanlara yardım etsiiinnn

Durun sizee okumak istediğim, merak ettiğim kitapların listesini yapiiiim;

Gizli Anların Yolcusu
Bora'nın Kitabı
Dönüş

Senden Önce Ben

Mart Menekşeleri
Yağmur Sonrası

Kardeşimin Hikayesi

Kristian Hannah'ın Evden Çok Uzakta'yı beğenirsem onun tüm kitaplarını okumak istiyorum birde sıraylaaa

İclal Aydın-Bir Cihan Kafes okundu, beğenildiiii

Temmuuuuzzz.......1

Giiiizzzooottt!!!!
Ayranın yok içmeye miiii?
Delüüüü senüüüüü

Olsun olsun benimde bu aralar çok para harcayasım var
Cıııssss durumdayııımm yaniiiii:18::18:

Son düzenleme:
benim okuma listemdeki kitaplara geleyim ama öncesinde mart menekşelerini tavsiye ediyorum okudum çok sevdim aşkın ıdşında ben phuket adasını çok merak ederdim hafif bana gezi yazısı imajıda verdi bu açıdan bakan oldumu bu kitaba bilmiyorum ama o adayı yaşadım gibi belki adada yaşıyorum diyedir daha başka baktım yaşadığım yere

dan brown kitapları özellikle ihanet noktası etkilemişti şimdi ise cehennmi okumak istiyorum

zülfü livaneli seranad ve kardeşimin hikayesi

senden önce ben , Her Kalp Kendi Şarkısını Söyler Ve Yalnızca Diğer Yarımız O Sesi Duyar ,iyi ki geldin,Tanrı Daima Tebdil- i Kıyafet Gezer

Son düzenleme:
eliiiiffff biz sebze yiyelim, sevdiceklere de yaparız et napalım aldık bi kere mecbur yapıcaz :13:

gizottt sorma nasıl bir serinliktir bu ya üzerimde şalla duruyorum ki ben işyerinde bileee

zülfü livaneli- Leylanın Evi' ni de ben tavsiye edeyim size, bi de gizin dediği gibi Ayşe Kulinin veda ve umut kitapları seri şeklinde bayılıyorum kadının yazışına beni alıp götürmesine ya, yaşıyorum resmen

ben de sınavımı atlatayım hemencecik kitap ve dizi moduma geçicem yine, FringeE devam Parelel Evrene geçiş yapiciiimmm

evet gerçekten adımla çok uyumlu oldu burası
yok aslında çok enerjikimdir mutluyumdur ama şuara işte birazcık sıkıntılıyım inşallah hayırlı sonuçlar alırımm iyi düşüneyim iyi olur inşallah

----------
kitap konusunda eskiden çok kitap okurdum ama sonra çalışmaya fln başlayınca bıraktım hep yeni kitaplardan bile bi haberimm

Ayşe kulinin, Zülfi livanelinin çoğu kitabını okdudum gerçekten iyiler

Bende aynen siz gibi kitap okurken yaşıyorum resmen şu iclal aydının kitabını merak ettim öğle aramda bi bakıyım ona

eccüükk çalışıp geldimm
elifimmm allah kavuştursunn 1 güncükmüş zaten başka ayrılıklar yaşatmasın rabbim

kitap tavsiyeleriniizii birrrr birrr not aldım senden önce ben i acaipp merak ettim bi an önce alıp okumalıyım sanıırm :18:

ben hayatımda 1 kere kitap okudum bu okudğum 2. kitabım dalga geçmeyin ama bennenn sevmiodum napimm
ilk okuduğum tee yıllar önce AYSEL isimli kitaptı başından sonuna kadar ağlyarak okumuştum gözyaşlarımdan yazıları göremiodum o derece bi abla vermişti illa oku bak diye

şimdiki de polisiye okurken tırsıom arada bugün bitiririm inş azıcık buralarda takilimmmdaaa

Son düzenleme:

mutluluk hoşgeldin cnaım neler yapıyorsun bakalım az kaldı nişana ne oldu neden sıkıntılısın işler yüzündenmi

mutluluk hoşgeldin cnaım neler yapıyorsun bakalım az kaldı nişana ne oldu neden sıkıntılısın işler yüzündenmi

Selam tatlımm hoşbuldumm

Napıyım işte koşuşturmaca devam ediyor

Nişana az kaldı hemen herşeyim hazır gibi sadece yüzük ve takılarımızı almadık onlarıda temmuz sonu agustos başı gibi alcaz nasip olursa

yok ya sıkıntım iş yüzünden değil keşke ondan olsaydı annem bi operasyon geçirdi aklım orda ailemden farklı şehirde yaşıyorum ondan sonuç bekliyoruz Rabbim inşallah hayırlı güzel temiz haberler almamızı nasip eder elimdende bişey gelmiyo sadece dua edebiliyorum

Sen nasılsın neler yapıyorsun düğün tarihiniz belli oldu mu?

Son düzenleme:
En ikinci günaydında bendeeennnnn

Koskocaman öperim hepiciğiniziii

seni görünceee böyleyim ki ben
ayrıcanaa bir minikkkk dünyayaa gelmiş bugün ve benimm hayatımaa girmiş kardeşimm dostum herbişiden ötem olmuş iyki doğmş kuzum benimm nice musmutluu yıllarr senin olsunn bebeğm iyki doğmuşsun seni çokcanaaa seviorumm biliosun dimi :119::119:

Son düzenleme:

mutlulukkk Allah annese acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda toparlanırr, aileden ayrı olmak zor oluyo biliyorum

sibelcimm kuzum sen oku kitapları elinden bırakamıycaksın bi yerden sonra

neyooo merhaba bebetoo

amante biz tanışmıyoruz sanırsam aylaynır bennnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…