Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Kızlar iyi akşamlar kimler burada bakayım alışverişin dibine vurdum nişanlıcıkla ciciler aldık kotonda indirim varmış bebe yakaları çok seviyorum topladık eve yeni geldm babama lahmacun aldırdım kavuşucam lahmacuna yihu

Sibel annenin ellerine sağlık canım mis gibi anne yemeği ye

Pınar pınar nereye kuzu nişanlın geliyo sen gidiyon neler duyuyorum istanbullaramı geliyosun sen bu arada çalışma isteiğinî çok takdir ediyorum inan helal olsun sana inşallah bulursun bende evde oturamam herhalde

Elifiko sabah vapur akşam vapur koca 1 saat öğlen arama okuyommm yehu çok heyecanlı ama bitirmeliyim

Bircan bende olasılıksızı okudum çok sevmiştim aklından sayı tutu süper gidiyo dedektif gibi oldum valla

çook uzun bi süre oldu canım neden olmazkii :26:
hakkında hayırlısı olsun inş en kısa zamanda bulursun tatlım :KK31:

16 ay oldu.. ben kendi mesleğimde ısrar ediyorum hala, sevdiğim işi yapmak istiyorum ama bizim meslek şişmiş durumda. kimyagerim. yüksek lisansın, yurtdışından tescilli iyi bir ingilizcen, laboratuvar cihazları kullanma pratiğin ve mesleki bazı sertifikaların olması gerekiyor ki hemen iş bulasın.. bunların da sadece yüksek lisans kısmı parasız hallediliyor ona da benim gönlüm yok. mezun olduğumda direkt başlasaydım olurdu ama hem bu kadar zaman geçirip bide 2sene daha yüksek yapmak istemiyorum. çok dua ediyorum vardır bi kısmetim hayırlısı neyse o olsun diyorum.. sağol canım benimm inşallahh:KK19:

işsizlik zor zanaat:KK50:

bende 3 hafta sonra işsiz biri olucam :KK30:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Allah yardım etsin hepimize gönlümüze göre hayırlı kazanç kapıları açsın:KK16:

üzme kendini vardır bi yerde kısmetin ama demek ki daha zamanı gelmemiş

amiinnnnn.. valla Allahım arayan herkese nasip et bana da nasip et diyorum.. önce başkaları için istemek daha makbul. inşallah tez zamanda gelir o vakit :KK5:

Kızlar iyi akşamlar kimler burada bakayım alışverişin dibine vurdum nişanlıcıkla ciciler aldık kotonda indirim varmış bebe yakaları çok seviyorum topladık eve yeni geldm babama lahmacun aldırdım kavuşucam lahmacuna yihu

Sibel annenin ellerine sağlık canım mis gibi anne yemeği ye

Pınar pınar nereye kuzu nişanlın geliyo sen gidiyon neler duyuyorum istanbullaramı geliyosun sen bu arada çalışma isteiğinî çok takdir ediyorum inan helal olsun sana inşallah bulursun bende evde oturamam herhalde

Elifiko sabah vapur akşam vapur koca 1 saat öğlen arama okuyommm yehu çok heyecanlı ama bitirmeliyim

Bircan bende olasılıksızı okudum çok sevmiştim aklından sayı tutu süper gidiyo dedektif gibi oldum valla

Giz biz küs müyüz bi kavuşamadım ben sana. bi yerlere yazıyorum ama sanırım tesadüf edemedik dimi:26:

Kıymet canım görmemişsm kusuruma bakmş iyisindir inşallah canım seni çok iyi anlıyorum bizim kimyager bir tanıdık bankacı oldu bir arkadaş ise bir işten çıkıp diğerine girdi ilaç firmalarına başvurularını tüm sektöre dağot küçük bir giyim tekstil Fabrikasında başlasan inan devamı gelir ayrıca kpss ye hazırlan bak evdedin kimya bitirmişsin sayısal zekan var çalışsana kendi işini unutacaksın banka başvurusu yap biliyorum alanın değil ama evde durma ve kıymet yerinde olsaydık yüksek lisans yapardım ben onu çalıştığım için anca evlenince yapıcam akşamları gidicem bide özel üni parası hem devlet hem özel milyarlar tutuyor gündüz marmara ünide pekala yapardın belki ünide kalırdın karamsar lütfen olma dua edicem sana sebep burda mutlu haberini bekliyorum

en birincii günaydınnn bendeeen :KK52::KK52: :119::119::119::119::124::124::124:

akşam koşarak gittim eve iftara kadan kitabı mı okudum çok sardı sarmaladı beni ama daha bitmedi :KK20:
annemin mamişleri yedimmm :KK56: onuda yicektim ama grip oldu hemen burda havalar soğuyunca :KK17: :KK9:

bu arada gece sahura kadar uyumadım sersem gibi olmıyım güzelce yiyim yatıyım dedim yedim bölee çokcanaaa :KK17: azıcık uzandım nette takılıodum saaate bakmadan bi çişee gidim bide su içim uyım dedim 3:45 di bunlaırı yaptıgımda 03:33 de de ezan okuyo bende duymadımm zaten çok az gelio sesi sonra tekrar nete girdim araştırdım ezandan sonra su içilirse oruç olurmu diye hep şey yazıodu ezan okurken bile içebilirsiniz ama ezandan sonra yenilen içilenle tutulmaz diyodu riske atmak istemedim 1 günüm boşa gitti bugün yanee :KK17:

kıymet hakkında hayırlısı olsun inş. çok zordur o pskoloji ama şuda var türkiyede okuyanların %80 i kendi işini yapmıo farklı meslekteler bende dahil :KK9:

eliff :KK54: ben hiç okumazdım işte kitap artık yadırganmak istemedim bi yerden başladım sende çok okuyosun gördüğüm kadarıyla bol bol tavsiyelerini bekliyorum artıkınnn :KK16::KK16:

yavaştan toplanmaya başlayayım ben :KK6: Sonra paldür güldür servisi kaçırcam diye koşturuyorum:KK9:

Hepinizi şlap şlap öptüm :KK54::KK54::KK54:

Kendinize cici bakın yarın yokum biliyosunuz buralar size emanet:KK51:

Cuma günü gelicim inşallah:KK16:

Ama yarın nişanlımiko kalırsa bizde cuma için de izin alırım gelmem o vakit:KK28:

En olmadı pazartesi görüşürüz artık:KK9::KK9::KK9:

Yok yok cumartesi burdayım ben yazarım size olanı biteni:21:

Hadiyinnn iyi akşamlarrr:KK16::KK16::KK16:

Lahmacunları unutmayınn taam mıııııı:KK1:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

pınarcımm umarım hersey gonluncee olurrr musmutlu olursnnn gusel haberlerınle gelıver ınsalahhhh...sevdıcegnlee bol bol lahmacundaaa yıyıverın opuldun

günaydın üçüncüsüde bendennnn ben dün yiyip yattım 1 gibi uydum çok mikemmelim 2 gündür bunu deniyorum başardım uykumu alıyorum sabah 7 de kalkıyorum

sibelllll ayşe kulinin kitaplarını tavsiye ediyorum mesela sevdalinka beni çok etkilemişti içinde acı ve azcık tarhi vardı tabi veda ve hayat seriside çok etkiledi ben acı olanları daha bir aklımda tutuyorum çünkü üzüntüye yer vermeyen biriyim hayatımda başkalarının yaşadığı üzüntüler yıkımlar aklımd akalıyor ve empati uygulamammı sağlıyor kitapları okurken hayal dünyasına koyup onların yerine koyuyorum hatta bir keresinde aşkına sahip çıkmayan bir kıza iyikide gitti iyikide bitti dmeiştim düşün bir kitap karakteri ama şu anda okusam farklı düşünürdüm kesinlikle ilişkisine sahip çıkmadığı için o anda öfke dolardım

o yüzden kitap benim şahsi fikrimce benim kendi gelişim fikirlerimde bana yol arkadaşı oluyor 5 sene önce okuduğum o kitaptan bu çıkarımı yapıyorsam gelişiyor ve değişiyorum

o yüzden kitap okumayı tavsiye ediyorum sana ayşe kulin ahmet ümit .... bunlar benim favori yazarlarım çoğu kitaplarını okumuşumdur tarih ve polisye seviyorsan ahmet ümit oku ben beyoğlu rapsodisini okuyup beyoğlu ve taksim sırlarını tarihini öğrenip nişanlıcanla keşfe çıkmıştı ki istanbul hatırasıda topkapıda ve anıtlarda başlıyor diye o sene müze kartı çıkarıp şöyle bir turist gibi gezmiştik yazarın gözünden bakma fırsatı bulduğum kitapları çok seviyorum benim için bir gezi yazısı bile olabiliyor düşün :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın üçüncüsüde bendennnn ben dün yiyip yattım 1 gibi uydum çok mikemmelim 2 gündür bunu deniyorum başardım uykumu alıyorum sabah 7 de kalkıyorum

sibelllll ayşe kulinin kitaplarını tavsiye ediyorum mesela sevdalinka beni çok etkilemişti içinde acı ve azcık tarhi vardı tabi veda ve hayat seriside çok etkiledi ben acı olanları daha bir aklımda tutuyorum çünkü üzüntüye yer vermeyen biriyim hayatımda başkalarının yaşadığı üzüntüler yıkımlar aklımd akalıyor ve empati uygulamammı sağlıyor kitapları okurken hayal dünyasına koyup onların yerine koyuyorum hatta bir keresinde aşkına sahip çıkmayan bir kıza iyikide gitti iyikide bitti dmeiştim düşün bir kitap karakteri ama şu anda okusam farklı düşünürdüm kesinlikle ilişkisine sahip çıkmadığı için o anda öfke dolardım

o yüzden kitap benim şahsi fikrimce benim kendi gelişim fikirlerimde bana yol arkadaşı oluyor 5 sene önce okuduğum o kitaptan bu çıkarımı yapıyorsam gelişiyor ve değişiyorum

o yüzden kitap okumayı tavsiye ediyorum sana ayşe kulin ahmet ümit .... Bunlar benim favori yazarlarım çoğu kitaplarını okumuşumdur tarih ve polisye seviyorsan ahmet ümit oku ben beyoğlu rapsodisini okuyup beyoğlu ve taksim sırlarını tarihini öğrenip nişanlıcanla keşfe çıkmıştı ki istanbul hatırasıda topkapıda ve anıtlarda başlıyor diye o sene müze kartı çıkarıp şöyle bir turist gibi gezmiştik yazarın gözünden bakma fırsatı bulduğum kitapları çok seviyorum benim için bir gezi yazısı bile olabiliyor düşün :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hepinize günaydın kızlarrr musmutlu bır gun geçirisinn inşalahhh..
Canım ya ısmın giz mi acebaa??

Herkese musmutluuu günaydınlar!:KK16:
Eveeetttt bugün perşembeeee:KK52: Yaniiiii yarın haftanın son günüüüüüü:KK52::KK52::KK52:

Dün akşaaaammm menümüz:KK56:;

Tel şehriyeli tavuk çorbaa
Mantıı (yoğurt ve Elifoskiii sosuylaa)
Eşimin ellerinden parmaklarımı yediğim salata
Ton paluukk

Eve biraz geç gittik, o nedenle ancak bu kadar yetişti, iftara 50 dk kalmıştı daa:KK52:
Ahhh yine 50 dk kalsa keşkeee:KK9:

Bu sabah eşim il dışına çıktı:KK5:
Evlendiğimizden beri ilk defa ayrı yerlerde yatacağııızzz:KK43:
Sağ salim kavuştursun Rabbim onu banaaa!:KK69::KK19:
Sabah öpe koklaya ayrılamadık birbirimizdeeen yaaa:KK69::KK5:
Çok zor geldiiiii:KK5:
Sonra onun röpdöşambır(nasıl yazılıyosa:KK9:)ını giyip balkoncuğumuzdan el de salladım onaaa:KK5:

Bu sebeple annişimle kardişim gelicek bize kalmayaaaaa:KK55:
Evlendiğimizden beri ilk baş başa kalışımııızzzz:nazar:
Kadınlar matinesi yapiciiiizzz yaniiii:KK9:

Günaydın Kızlar :KK3:

Elifff :KK3: Allah kavuştursun canım bana da ilk gidişi zor gelmişti hatta ben ilk tek kalmıştım evde o daha zor olmuştu....

hepinize günaydın kızlarrr musmutlu bır gun geçirisinn inşalahhh..
Canım ya ısmın giz mi acebaa??

canım ismimin kısaltılmışı giz desek :))))))))merhaba bu arada

elüfff elüfffff napan kızz kocaişinimi yollculadın aferin sana yolculadığın gibi başlkoncuktan karşılarsın vuhuuu hemen bir kadınlar matinesi ayarlanmış babandan şehir dışındaydı değilmi artık bol bol çekiştirsinizz ayyy bide annişin mutfağında ne mamalar yapar oda var anne maması yersin

tez vakit kocana kavuş canım

elüfff elüfffff napan kızz kocaişinimi yollculadın aferin sana yolculadığın gibi başlkoncuktan karşılarsın vuhuuu hemen bir kadınlar matinesi ayarlanmış babandan şehir dışındaydı değilmi artık bol bol çekiştirsinizz ayyy bide annişin mutfağında ne mamalar yapar oda var anne maması yersin

anladım canım bende kübra m.o.

serin bir istanbul gününden günaydınnn ( kendimi radyocular gibi hissetim bee:KK53: )

dün benim öğleden sonra ne çok işim vardı yalebbim gelemedim ya, performanslar var da hazırlık yaporuzzzz:26:

dün çorba ile sebze yemeği yedim salata falan da var , benim sevdicek de sen bana onları yap ilerde ben doymam didi bana ya, ona iftarda illa et pilav falan yapıcam , benim yediklerim onun için atıştırmalık gibi , öyle alışmışşş :KK53::KK53:

olsun ama ben yaparım kiiiiiii:KK17::KK17:

Loveliies hoşgeldiiin tabii ki de yer vaaarrr:KK3:
Biz musmutlu herkeşleri bekliyoruz burayaaaa:KK16:

Tuğbakoviç bende dün Senden Önce Ben'i almaya gittim ama bu kitabı alıp çıktım:KK9:
Nasıl gidiyor güzel mi?
Şu sıralar okumayı düşündüklerimdeen:KK16:

Giiiizzz alış-veriş canavarı seniiii:KK52:
Ohhh iyi yapmışsın cicili bicili giyiiiinnn kiiii:21::KK12:
Ayy ne güzel yaa, ben otobüste okuyamıyorum, hem kalabalık oluyor hemde ben otobüste telefona bile uzun sür bakınca yol tutuyor:KK53:

Bu arada kitaplarla ilgili bende aynı senin gibi düşünüyorum..
Bir karaktere bürünmeyi, hissetmeyi çok seviyorum
İclal Aydın'da Lorin karakteri oldum adetaa, sanki o benmişim, o yaraları alan benmişim gibi
İnsan hayatındaki acıyı tatlıyı kırgınlıklarını görüyor sanki kitapla
Kitabın bitiminde çözümlemeyle birlikte de ruhum bütün o hislerden arınıyor gibi oluyor
Arınıyorum adeta

Kıymetçiiim hayırlsıı olsun hakkında.. Zamanımızda ekmek gerçekten aslanın ağzında..

Sibeeellll:KK9::KK9::KK9:
Eferüm sana, sende bi kitap kurdusun artıııkkkk:KK9:
İnsan kitap okuduğunda tüm dertlerinden sıyrılıyor gibi oluyooorrr:KK16:
Çok severim beeennnn:KK16:
Yalnız oruç konusunda hani o gün içerisinde unutup da su içmek gibi bişiii değil miii:44:
Gerçi bilmiyorum ben, bana düşmez yorumu:44:
Olsun kuzum, 1 güncük sadeceee:KK34:

Kübra ve Emleb size de günaydın!:KK3:

herkese musmutluuu günaydınlar!:KK16:
Eveeetttt bugün perşembeeee:KK52: Yaniiiii yarın haftanın son günüüüüüü:KK52::KK52::KK52:

Dün akşaaaammm menümüz:KK56:;

tel şehriyeli tavuk çorbaa
mantıı (yoğurt ve elifoskiii sosuylaa)
eşimin ellerinden parmaklarımı yediğim salata
ton paluukk

eve biraz geç gittik, o nedenle ancak bu kadar yetişti, iftara 50 dk kalmıştı daa:KK52:
Ahhh yine 50 dk kalsa keşkeee:KK9:

Bu sabah eşim il dışına çıktı:KK5:
Evlendiğimizden beri ilk defa ayrı yerlerde yatacağııızzz:KK43:
Sağ salim kavuştursun rabbim onu banaaa!:KK69::KK19:
Sabah öpe koklaya ayrılamadık birbirimizdeeen yaaa:KK69::KK5:
çok zor geldiiiii:KK5:
Sonra onun röpdöşambır(nasıl yazılıyosa:KK9:)ını giyip balkoncuğumuzdan el de salladım onaaa:KK5:

Bu sebeple annişimle kardişim gelicek bize kalmayaaaaa:KK55:
Evlendiğimizden beri ilk baş başa kalışımııızzzz:nazar:
Kadınlar matinesi yapiciiiizzz yaniiii:KK9:

günaydın elifcimmm allah kavustrsnnn ınsalahhh bırazcık bırbınızı ozlersnz fenamı:)
hem o ne gusel anişinle kardeşin geliyoooo hasret gıderrsnzzz tatlım benmmm

Selamlar günaydınn :KK34:

Burda muhabbet güzel gibi bende katılabilir miyim :KK34:

Ramazanda kk pek bi hareketsiz benim patronda yok tam rahatım kk de gezcek, kafa dağıtcak, kendi dünyamdan birazcık uzaklaşcak zaman ama kimseler yok :44:

Günaydın Kızlar :KK3:

Elifff :KK3: Allah kavuştursun canım bana da ilk gidişi zor gelmişti hatta ben ilk tek kalmıştım evde o daha zor olmuştu....

Günaydın Bircankooooo!:KK3::KK3::KK3:
Çok teşekkür ederim kuzum sağol:KK5:
Burnumun direği sızladı resmen:KK5:
İşe yalnız geldim öksüz çuçuk gibi hissettim kendimiii:KK5:
Neyse ki bi gece kalıp dönecek ve annemler gelecek, seninki daha da zor olmuştur..

İnşAllah Gizotuummmm!:KK16:
O bi sağ salim gelsiiinnn deee ona püsküüütlü pastalar yapiciiiiimmmm:KK56:
Islak kek yapiciiiimmm:KK56:
Çok sever çukulatlı şeeeleriii:KK19:

Evet babam şehir dışında, cidden bu gece Allahım affetsin bizi ama dedikodu kazan olabülüüüüü:18::18::18::kk77::KK9::KK9::KK9::KK9:
Anne yemeği di miiiiii:KK28:
Hiç düşünmemiştim ben yahuuuu:KK60:
Genelde iftar sonrası ne ikram etsem onlara diye düşüncelerdeyim deee:KK9::KK9:

Çok teşekkür ederim yarın akşam üzeri kavuşacaz inşAllah:KK69:

serin bir istanbul gününden günaydınnn ( kendimi radyocular gibi hissetim bee:KK53: )

dün benim öğleden sonra ne çok işim vardı yalebbim gelemedim ya, performanslar var da hazırlık yaporuzzzz:26:

dün çorba ile sebze yemeği yedim salata falan da var , benim sevdicek de sen bana onları yap ilerde ben doymam didi bana ya, ona iftarda illa et pilav falan yapıcam , benim yediklerim onun için atıştırmalık gibi , öyle alışmışşş :KK53::KK53:

olsun ama ben yaparım kiiiiiii:KK17::KK17:

Günaydın Ayçaaa!:KK3:
İş yerlerimizde hepimiz yoğunduk dün, yoksaaa çekerdik kulağını haniii:KK4::KK9::KK9:
Ayyy sevgiliş yokken taze fasulye yemeyi yapalıımmmm:KK56:

Benimkide et pilav, yoksa doymuyiiiiiirrrr:KK9::KK9:

güpgüzel mussmutluu günaydınlarda bendenn selamlar herkeseee :KK3::KK3: :KK16::KK16:

ELİFÇİİİİMM ALLAH KAVUŞTURSUNN EN KISA ZAMANTA KOCİŞİNE EVET ÇOK ZOR OLUYOR BENİM EŞİMDE İKİ KEZ ÇIKTI İŞ GEZİSİ İÇİN 2 AKŞAM AYRI KALMIŞTIK EĞİTİM DIŞINDA TELEFONLARA YAPIŞMIŞTIK RESMEN:KK17: GELİNCE BOL BOL HASRET GİDERİSİN :KK19: :38.

X