Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

selamlar:KK3::KK16:

berfinimm iyimmm kuzum bildiğin gibi işte teşekkür ederim ayrıcanaaa :KK16:

tubikimmm ne kkadar ayıp etmiş kız ya :KK22::KK22::KK22: inşallah geri alabilirsin kuzumm çok üzüldüm :26:
pınarmikoooo :KK16: tarih deme bana böykk geldii bitsinn de bitsinnn diyorum :KK53:

gündüz netten fırsat buldukça çözümlü sorulara falan bakıyorum bikaç forum sitesinde çözülmedik soru kalmasın topicleri var oraları okuyorum ediyorum
biraz işlerim olduğu için kitap götürmedim daha hesap kitap işleri karmaşık el değiştiği için kitaba kafa veremem orda :18:

dün netten her dersin yaprak testini denemelerini falan aldım tubike attıydım hattaa :KK53: onları gittiğim yere götürüp bol bol soru çözmem lazım artık bi yandan :KK31:

öpüorum sizi :KK3::KK54::KK54::KK54:

Günaydınovskaa:KK16:dün akşam hiç çalışamadım ben :KK30:muhteşem yüzyıl vardı ya:KK1:

şu dizi bitse de bende bi rahat etsem:KK53:

gerçi yerine hemen yenisini buldum:KK9:kurt seyt ve şura:KK16::KK16::KK16:izlediniz mii:26:çok beğendim ben hele şuraya bayıldımmm:nazar:
ne zarif dimiii:KK12:

bu arada sibeliko tubike attığından bende istiyoruumm:KK17:olar mııı:26:

selamlar:KK3::KK16:

berfinimm iyimmm kuzum bildiğin gibi işte teşekkür ederim ayrıcanaaa :KK16:

tubikimmm ne kkadar ayıp etmiş kız ya :KK22::KK22::KK22: inşallah geri alabilirsin kuzumm çok üzüldüm :26:
pınarmikoooo :KK16: tarih deme bana böykk geldii bitsinn de bitsinnn diyorum :KK53:

gündüz netten fırsat buldukça çözümlü sorulara falan bakıyorum bikaç forum sitesinde çözülmedik soru kalmasın topicleri var oraları okuyorum ediyorum
biraz işlerim olduğu için kitap götürmedim daha hesap kitap işleri karmaşık el değiştiği için kitaba kafa veremem orda :18:

dün netten her dersin yaprak testini denemelerini falan aldım tubike attıydım hattaa :KK53: onları gittiğim yere götürüp bol bol soru çözmem lazım artık bi yandan :KK31:

öpüorum sizi :KK3::KK54::KK54::KK54:

Kuzularım günaydıınnn :KK54:

Dün akşam gittim aldım defterimi, bir daha da kimseye vermem :KK19:

Sonra 45 dk trafik çilesi çektim 8i geçmişti eve geldiğimde saat. Yemek yedim Tarih notlarımı geçirdim defterime. Test çözme işi yalan oldu anlayacağınız :KK50:

Ben size bir şey danışıcam, şimdi bu ihtiyacın Aç soru kapa konu kitabı varya. Onu Lisanslara dağıttılar dershanede. Zaten sadece Tarih,Coğrafya ve Vatandaşlık var. Bende almak istiyorum ama faydası olur mu sizce :26:

Sibelikom bende iyice bi bakıp alıcam artık bu ay kitap
:KK16:

Günaydınovskaa:KK16:dün akşam hiç çalışamadım ben :KK30:muhteşem yüzyıl vardı ya:KK1:

şu dizi bitse de bende bi rahat etsem:KK53:

gerçi yerine hemen yenisini buldum:KK9:kurt seyt ve şura:KK16::KK16::KK16:izlediniz mii:26:çok beğendim ben hele şuraya bayıldımmm:nazar:
ne zarif dimiii:KK12:

bu arada sibeliko tubike attığından bende istiyoruumm:KK17:olar mııı:26:

Günaydın Pınarmikiimm :KK16:

Ben izleyemedim çünküü o gün dersim varrr :KK14:

Dün akşam biraz notlarımı geçirip Muhteşem Yüzyıla baktım bende. Eskiden izlemiyodum ama son zamanlarda izlemeye başladım :KK1:

Anneme falan da anlatıyorum bak bu böyle oldu şu şöyle diye :KK9:

hellöööö :KK3:
dizi demeyin banaa evde olunca ne varsa izliodummm yaa tv yi kaldırdım artık odamdan yinede diğer odalarda izlememk için zor tutuyorum kendimi nası bi bağımlılık o ya :KK53:

yemek yicimmm şimdi yemeğim gelene kadar bakıyım size dedim sonra netten ders çalışcam sabah kitabı almayı unuttum yanıma :KK31:
pınarmiko tubike attıgım netten aldıgım kitap listesiydi kuzum x yayıncılıgın testlerini ihtiyacın ı love memurluk kitabını falan aldım :KK9::KK9:
bugün yarın gelir artık :KK31:

tubik ya sizde o kitabı ücretsiz mi dağıttılar bizde 10 tl ye satıyolar onu:KK19:

paralarım onları sizde ücretsizse:KK47:

Kuzum evet lisanslara ücretsiz dağıttılar :26:

Bende netten alıcam işte 11,90 gibi bişimiş fiyatı

Bak sen adilereeee:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:nası para kazancaklarını şaşırmış demek bunlar

haftasonu gidince hesabı sorulur:KK47::KK47::KK47::KK47:

sanki uygun fiyata satıyolar gibi kocaman ilan asmışlar bide 10.00 tl diye:120:

baktım netten kuzucummmm nette fiyatları 11- den 21 e kadar gördüm :KK9: heryer farklı satıyo demekki
sana niye öle yapmışlar ki :26:

bende kitaBIMI unuttum bugün online soru çözdüm ama çok skldmm :KK19:

baktım netten kuzucummmm nette fiyatları 11- den 21 e kadar gördüm :KK9: heryer farklı satıyo demekki
sana niye öle yapmışlar ki :26:

bende kitaBIMI unuttum bugün online soru çözdüm ama çok skldmm :KK19:

bilmiyom :KK47:bizim şubenın paraya ihtiyacı var zaar:KK1:

nerden soru çözdün :26:

ben hakan dedenin balyoz tarihini indirdim pdf olarak ordan çözüyorum tarihi:KK76:

selam kızlar nasılsınız :KK16::KK16:

ben hakan dedenin balyoz tarihini indirdim pdf olarak ordan çözüyorum tarihi:KK76:

bana da kitabı mail atar mısın :26::26: bizim burada her siteye girilmiyor. birşeyler indirilmiyor da :KK50::KK50:

Kuzum bence de sor bi bakalım çünkü normalde ücretsiz kitap yani bizde en azından ben öyle biliyorum :KK9:

Bu arada nereden indirdin kitabı bende indireyim :26:

selam kızlar nasılsınız :KK16::KK16:

bana da kitabı mail atar mısın :26::26: bizim burada her siteye girilmiyor. birşeyler indirilmiyor da :KK50::KK50:

İyiyiz Berfiş sen nasılsın ?

link vermek yasakmıki bilemedim :KK53: yazıorum bak silerim yasaksa söleyin he kpsscafe.com da canım online testler var hep ordan çözüorum ben genelde konuların hepsi var işte sıralaman falan çıkıyo vs..

Kuzum bence de sor bi bakalım çünkü normalde ücretsiz kitap yani bizde en azından ben öyle biliyorum :KK9:

Bu arada nereden indirdin kitabı bende indireyim :26:

İyiyiz Berfiş sen nasılsın ?

bazen üzülüyorum biliyor musun :KK20: ben o kadar çok nereden indirceğiniz linki söyledim ki :KK50::KK50:

frmtr com sitesinden. kpss bölümne girip oradanda Kpss Süper Kaynak Arşivi indirebilirsin. üye olursun ..

iyim bende hamdolsun

iyiyizzz kuzucukkkk sen nasılsınnnn :KK16:
memırr olalımdaaa bizde varsın indirilmesin bişi ya :KK53:

iyim bende hamdolsun. inşALLAH rabbim nasip eder. sürekli isimlerinizi söylüyorum bende dualarımda :KK31:

X