Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Günaydın kuzularrr :KK16:

Bende çok yorgun hissediyorum kendimi. iş-dershane stresi yetmiyormuş gibi birde başımda dünya kadar dert, sıkıntı :KK31:

Rabbim daha büyük dertler vermesin demekten başka bir şey de gelmiyor elimden :KK31:

Denemeler hic iyi gelmiyor ya memurlar nette okuyorum ben girdigim denemelerde 90 net yapanlar var ben 60 70 bandindayim hala:KK14:

Denemeler hic iyi gelmiyor ya memurlar nette okuyorum ben girdigim denemelerde 90 net yapanlar var ben 60 70 bandindayim hala:KK14:

Kuzum ben dershane denemelerini takmamaya karar verdim çünkü sorular gerçekten bana göre zor ve konular çok çok ileride.

Sınavda bu kadar zor soru geleceğini sanmıyorum ben

Kuzum ben dershane denemelerini takmamaya karar verdim çünkü sorular gerçekten bana göre zor ve konular çok çok ileride.

Sınavda bu kadar zor soru geleceğini sanmıyorum ben

Ama girdiğiniz ayni sinavda adamlar yapiyor yani 95 net yapılabiliyor yani:KK31:

Neyse ya calisalim da gerisi Allaha kalsin.nasipte ne varsa o olacak sonucta:26:

Günaydıınnnn :KK16:

Bende bugün güne güzel başladım :KK9: İnşallah böyle devam eder

Akşam da tgindeki matematik sorularını yazdım defterimee çözemediklerimin çözümlerine bakarak çözdüm hepsini tekrardan, ne kadar kolaymış halbuki :KK50:

Sonra da uyuyakalmışım :KK1:

Hepinizi öperim kocamaannn
:KK54:

nası yani saatin yok:44:bizde dışardan söyleyeceksek kendimiz söylüyoruz.ama ben söylemiyorum :KK19:tutumlu insanım vesselam:KK42::KK53:

Kuzum öyle belli bi yemek saatimiz yok kafamıza göre takılıyoruz :KK1:

Ben dışarıdan söylüyorum çünkü bize yemek kartı veriyolar :KK9: Ama ben bazen evden getiriyorum daha sağlıklı :KK56:

X