Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Allahım nolur şu yoğunluk bitsin artııkkk !!!

Belim,boynum,kafam her yerim ağrıyo :KK50:

Akşam nasıl ders çalışıcam bu kafayla bilmiyorum iki akşamdır ders çalışırken uyuyakalıyorum zaten :KK50:

iyi akşamlar :KK31::KK16:

okudum geçmişii dökülüyosunuzz resmen kızlarrrr enerjik göremedim sizi hiç :KK52: epenerjikk topiğe noldu böylee :KK52::KK53:
size diyorum ama bende haftaya aynı şeyleri yazıcam kesinnn :KK17:
pazartesii eski işime geri dönüyorum :KK9: patronum arıyodu sürekli zaten ben farklı yer düşünüyodum ama 2 ay tatil yaptın yeter geri gel dedi bende yeni yer yeni insanlar uğraşmıyım dedim ve kabul ettim :KK69: inşallah daha güzel olur bakalım...

bende bikaç gündür soru çözüyorum netten okuyorum dinliyorum bişilerr bişiler....
beynim öyle dolu yorgun ki ! Allahım sabır ver diyorum..

öpüyorum çok şimdi başlıcam yeniden hoşçakalın :KK16:

İyi aksamlaarr yorgun canlar:KK9:

Döküldük sahi sibelikom ya bu hafta dolu dolu geçti benim için haftasonu nasi geldi anlamadim

Yeni isin hayirli olsun ya da eski isin mi demeliydim:KK53:

Yarin dershane var :KK25:istemiyoyuummm:KK50:tümggünümü öldüren dershaneye karsiyim isteEn Büyük KK

Gitmeden didim eşime kizdi bana:18: o dershaneye gidilecek didi :KK20:hatta kendi goturecekmis:KK4::KK9:

Cay demlicem simdi sonra vatandaşlık var programda:KK14:

iyi akşamlar :KK31::KK16:

okudum geçmişii dökülüyosunuzz resmen kızlarrrr enerjik göremedim sizi hiç :KK52: epenerjikk topiğe noldu böylee :KK52::KK53:
size diyorum ama bende haftaya aynı şeyleri yazıcam kesinnn :KK17:
pazartesii eski işime geri dönüyorum :KK9: patronum arıyodu sürekli zaten ben farklı yer düşünüyodum ama 2 ay tatil yaptın yeter geri gel dedi bende yeni yer yeni insanlar uğraşmıyım dedim ve kabul ettim :KK69: inşallah daha güzel olur bakalım...

bende bikaç gündür soru çözüyorum netten okuyorum dinliyorum bişilerr bişiler....
beynim öyle dolu yorgun ki ! Allahım sabır ver diyorum..

öpüyorum çok şimdi başlıcam yeniden hoşçakalın :KK16:

Sibelikoommm hayırlı olsun kuzucumm, çok sevindim senin adına çünkü sen iş yerindeyken daha çok ders çalışıyodun :KK20::KK20:

İyi aksamlaarr yorgun canlar:KK9:

Döküldük sahi sibelikom ya bu hafta dolu dolu geçti benim için haftasonu nasi geldi anlamadim

Yeni isin hayirli olsun ya da eski isin mi demeliydim:KK53:

Yarin dershane var :KK25:istemiyoyuummm:KK50:tümggünümü öldüren dershaneye karsiyim isteEn Büyük KK

Gitmeden didim eşime kizdi bana:18: o dershaneye gidilecek didi :KK20:hatta kendi goturecekmis:KK4::KK9:

Cay demlicem simdi sonra vatandaşlık var programda:KK14:

Pınarmikim günaydın, bence de eşin haklı kuzum. Bİraz daha sabır.. Sonu güzel olacak ben inanıyorum :KK16:

Ben dün akşam hiç ders çalışamadım çünkü işten çıktığımda saat tam 9'du :KK50: Kafam da o kadar dolu ve yorgundu ki elime kitap bile alamadım
:KK50:

tekürlerrrr ediorummmm çoookk çoookkkk bebiklerr :KK16:
tubikim neden okadar geç çıktın ya kıyamammm sanaa :KK19::KK19::KK19::KK19:
bu özel sektör bizi daha çok gaza getirmeli aslında :KK55::KK55::KK55::KK55:
tarihle devam ben hala :KK55:

iyi akşamlar :KK42::KK9::KK54::KK54::KK54::KK54:

Gunaydin mi desem tunaydin mi bilemedim :))

Nasilsiniz kuzularimmm

Bilgisayardan KK ya giremiyorum sanirim engellediler :KK43:

Dun aksam ve önceki gün matematik calistim bende bol bol

Tarih not defterimi de yanima aldim bugün yolda calisicam inşallah

Siz neler yapiyosunuuzzz

geldimmmm geldimmm tubikimmmm :KK55:
bugün yeniden işe başladım biliosunuzzz :nazar::KK9::KK16::KK16::KK16:
hiç ara vermemiş gibiydim herşey aynı iyki döndüm geri dedimmm tabi bu fikrim hiç değişmez inşallah :KK53:
valla bugün hiç çalışamadım ben ama yarın çalışıcammm tabisiiii :KK16:
boş bırakmayın bakıyım burayıııı öptüm çok :KK54::KK54:

günaydın:KK16:

haftasonu çalışıp hafta içi tatil yapmak istiyorum:KK53::KK9:

tüm çalışanlar olarak kabul ettirmeliyiz bence bunu:KK15:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar :KK31:
bende dün bölme bölünebilmeye çalıştım :KK31::KK31:
çok şükür unutmamışım bilgilerimi :KK31:

Size demiştim ama ben gelemedim hiç :KK50:

Çok yorgunummmmm :KK50: Şuan resmen gözlerimin yarısı açık yarısı kapalı :KK1:

Sanırım çok yorucu ve uykulu ruh halimle baş etmeye çalıştığım bir hafta olacak benim için :KK31:

günaydın:KK14:

bende çok zor uyandım bu sabah:KK50:uyanamamış da olabilirim hala:26:

dün tarih çalıştım çağdaş türk tarihi çok zorluyor beni:KK30:

nası hallolacak bilmem okuyorum dinliyorum anlıyorum sonra hemen unutuyorum:KK31:

çok az kaldı bide mart girdi ortası geliyo nerdeyse:18:

Ay ben şurdayım burdayım bile diyemiyorum, o kadar karıştı ki konular :KK50:

Birde dershanede bir kız hastaymış 1 ay derslere gelememişti. Benden defterimi istemişti geçen hafta normalde Pazartesi günü getirmesi gerekiyodu

Ne Pazartesi ne de dün gelmedi derslere. Hayır yani ben sana güvenip vermişim defterimi çok ayıp
:KK50: Birde telefonlarını da açmıyomuş, sanırım defterim gitti :KK50:

Şimdi mesaj atacağım, bakalım eğer cevap verirse bi dahaki dersi beklemeden bu haftaiçi alıcam defterimi
:KK31:

tubik çok kötü olmuş ya dersane defterleri velinimet gibi bişey sonuçta ben kitaplara çok bakmıyorum artık hep tekrarlarım defterden

inşallah bir an önce alabilirsin:26:

tubik çok kötü olmuş ya dersane defterleri velinimet gibi bişey sonuçta ben kitaplara çok bakmıyorum artık hep tekrarlarım defterden

inşallah bir an önce alabilirsin:26:

İnşallah kuzum ve bir daha mı töbe yaniii :KK19:

Saygısızlığın çok üstüne bir şey bu bana göre. Ben olsam derse gelmesem bile defteri verir giderim mesela :KK50:

X