Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

hellöööööö :21::KK3::KK3::KK3:
oo kimler gelmişşş neler konuşulmuş öleeeeee :KK52::KK52::KK52:
tubikk çokk pis kızdım sanaaa :KK19: ben bu güzel haberleri burdanmı okıcaktımmmmmm :KK20::KK20::KK20::KK19::KK19::KK19:

ama yinede kıyamam sanaaa inşallahh artık bi adım atarsınız bebişimmm veee çookkcaanaa mutlu olursunuzz :KK69: çokkk çokk seviyomm ki seniii :KK69:

bende bugün çalışamıcam akşamaa arkadaşım gelicek yatıyaa gitti bigün :KK31: ama birazdan o gelene kadar biraz soru çözerim :KK55:

haydii öptümm siziii mcuk mucckkk :KK30:

Siboşuuumm kesin olmadan heveslenmek istemedim, o yüzden dillendirmemiştim

Ama bakalım kısmet bu işler, hayırlısı ne zamansa o zaman olsun :KK16: Bende seni çokçana seviyorum kiiiiiiiiiii :KK16::KK54::KK54:

Bende bu akşam Çalıkuşu başlayana kadar çalışıciiimm, yarın tam gaz devaammm
:KK55:

Öperim hepinizi kocamaannn:KK54: iyi akşamlarrr :KK16:

oyyy mamamı yedim bir buraya bakayım dedim bıcı yapıp derse oturmayı düşünüyorum tabi kaytarmazsan herkesler iyimidir öpüyorum en kocamanından

herkese dua ediyorum sibel atanır ve hayatının aşkını bulur yada onun için hangisi doğru ise onu yaşar bazen bırakılan geçmiş bile doğru oluyor ne dersek diyelim boşa konuştuğumuz vaktler olur o yüzden sibelcim sen hiçbirşeyi kestirip atma hayırlısını iste

tubikime gelince ben hissediyordum ki zaten çok mutluyum onun adına çok azmettiler zorlandılar ama başaracaklar eylül gelini olmalısın sende kpss den sonra :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK16::KK16::KK16::KK16:

pınartoş evde keyiftedir yemeği yapmıştır şimdi dimi pınarım

Aboo ne çok konusmussunuz :KK53:

Simci ilk olarak sabah(bana gore sabah) ise yeni gittiğim için sabahti tubikim o sebepten gunaydindi yane:KK1:

Ben sizler gibi erkenden isbasi yapmiyorum:63::76:

Calisamadim bende bugün ya kitabi aç kapa yaptim anca:KK50: verimli olmadi yani..

Sonra 5 gibi eve geldim buzlukta balik vardi :KK39:onu cikardim :nazar:çözdürdüm temizledim :104:eskito geldi :127:eek:nu firina gönderdim ekmek almaya :KK75:gelene kadar kizarttim :KK6:yedik :KK56:mutfagi topladim :21:anca daha yeni oturuyorum derse:KK42::KK42::KK42::KK42:

Ben dideyim artik:KK14:çözülmeyi bekleyen sorularim katlanmaya bekleyen camasirlarim ütülenmeyi bekleyen gömleklerim var ..

Atın beni denizlereeeee:KK36::KK36:

Gunaydinlarrrrrrr:KK16:

Gene mi oglen olmus bakim:26:yok daha olmamis zira benim koca hala uyuyor:KK1::KK19:benim gidip yanina kivrilasim var:KK17:

Ama naynnn:KK20:calismak lazim:KK15:

Dersimiz matematik konumuz çarpanlara ayirma zevkli gidiyor simdilik:21:

Gorusuruuuuuzzz:KK54:

selam kızlar nasılsınız..
bende temel kavramları çalıştım dün.. akşam 8den 10 11 e kadar çalıştım yaklaşık 70 soru çözdüm. hızlanmam lazım bunada şükür:nazar:
sizler nasılsınız bakalım:KK16:

selamlar herkeseee:21:
çok çalışkan bir topik olduk yahuu:KK1: inşallah Allah emeklerimizin karşılığını vericek:KK16: ben de dershaneyle götürmeye çalışıyorum, akşamları çalışıyorum bir de ama iyi gidiyor yani:KK16::KK16:

2 haftadır hep erken kalkıyorum haftasonu da dahil, bu haftasonu kursum yok şükür ki uyucam birazz:21::21:

Ben deldiiiimmm :KK3:

Dün akşam için kendime çok kızıyorum çünkü hiç ders çalışmadım
:KK20: Ama bu akşam tam gaz başlamam lazım artık zaman azalıyor çünkü günden günee :18:

Pınartoşum keşke bizde böyyle erkenden kalkmasak, kalkmak zorunda olmasak :KK31:

Valla her sabah zor kalkıyorum yataktan :KK31:

Gizotumm, temiz kalpli kuzum beniim, inşallah hissettiklerin doğru çıkar
:KK31:

Berfiş, tam gaz devam sendeee :KK55:

Ayçamikkk, hepimiz çok çalışkanızzzz :KK16::KK16: Ve hepimiz kazanıciizzz inşaAllah bu sınavıı

Sıkıldım artik yaww:KK14::KK14:

Bütün gün boş boş oturup buralarda dolanip çene çalasim var:KK53:

Geyiğin dibine vurasim bütün dizileri izleyesim var:KK1:

Simdilik oran oranti calismam gerek:KK14:

Çok fazla gelemiyorum yazamiyorum diye sizler de yazmamazlik yapmayin olur mu:KK20:

Sinav hazirlik donemimiz bitsin biiiiii:KK55::KK52::KK76::KK30:

Heyyooo günaydıınnnnn ballı lokmalarımm :KK16::KK16:

Öperim hepinizi en kocamanındannn
:KK54::KK54::KK54::KK54:
Ben dün akşam tarih çalıştım, bu akşam da tam gaz devam edeceğim :KK55:

Hatta notlarımı da yanıma aldım yolda okuyacağımmm :KK68:

Telefonuma da bir sürü Kpss uygulaması indirdim, soru çözüyorum artık ordan da :KK9:

Boş durmak yok, çalış Tuğba çalış :KK1:

Amaaa şu sınav bi bitsinnn acısını çok kötü çıkarıcam bu günleriiinnn
:KK52:

Günaydin minik kelebekler:KK16:

Ayça geçen gün soru sormustun unutmusum ben onu gece rüyama girdi:KK53:hemen koşup cevap yazayim didim:KK1:

Nikahin saati önemli değil bence de elifler gibi davetiteye not aldirin görmek isteyen gelir zaten.bizim de giriş yaptiktan hemen sonra kiyilmisti tam dolmamisti bile masalar ama umrunda olmuyor zaten o nikah kıyılsın da:KK9:

Bide drsaneden bahsetmissin sen hankine didiyon bakim:26:

Ve tubiiiikkiiimmmm napiyosun:KK19:

Çalışkan cucuk :nazar:

Bende dün matematik ve tarih çalistım bugün tarih bitecek inşallah son bir konum kaldi ;küreselleşen dünya:KK76:

Tarih uygulamasini nerden indirdin kuzum :26:bende istiyom:KK53:

Sibeliko nerde aksamlari yazardi o:44:

günaydın bebeklerrrr:KK23::KK23:

pınarıcım fikir verdiğin için teşekkür ederimmmm, saati değiştirme konusunu sildim attım artık kafamdan aynı kalıcak, davetiyeye ona göre yaziciizzz..çoğu kişi gelmiş olur diye düşünüyorum :KK16:

elifciiimmm sana da fikir verdiğin için teşekkkür ederim kii, ben de seninle aynı saaatte evlenicem:KK17::KK17:

dün de çalışmadım ki ben hiç, sevdicekle avm deydik gezdik kiii, ciciler aldım kendimee:KK16::KK16:

pınaarrr gel dersi falan boşverip gezelim olmaz mıı:KK1::KK1: ben de çok sıkıldım ama inşallah bu günler de geçicek ve rahata ericezzz:KK16: ben feme gidiyorum canım bu arada sormuştun:KK31::KK31:

tubikimmm :KK54:

günaydın bebeklerrrr:KK23::KK23:

pınarıcım fikir verdiğin için teşekkür ederimmmm, saati değiştirme konusunu sildim attım artık kafamdan aynı kalıcak, davetiyeye ona göre yaziciizzz..çoğu kişi gelmiş olur diye düşünüyorum :KK16:

elifciiimmm sana da fikir verdiğin için teşekkkür ederim kii, ben de seninle aynı saaatte evlenicem:KK17::KK17:

dün de çalışmadım ki ben hiç, sevdicekle avm deydik gezdik kiii, ciciler aldım kendimee:KK16::KK16:

pınaarrr gel dersi falan boşverip gezelim olmaz mıı:KK1::KK1: ben de çok sıkıldım ama inşallah bu günler de geçicek ve rahata ericezzz:KK16: ben feme gidiyorum canım bu arada sormuştun:KK31::KK31:

tubikimmm :KK54:

Ne kadan isterdim aylak aylak gezmek bi yerlere yetişmeye calismamak:KK14:

Dun eskito cikardi aksam üzeri parkta dolastik biraz salincak bindik:KK17:ama vicdanim rahat etmiyo hic disari cikinca ders calismam lazim modundayim hep:26:sorumluluk gibi bisey oldu artik

Olmazsa çok üzülecegimin habercisi bu:KK50:

Eyluluun kaciydi canim dugun:KK19:belki de benim doğum günümde elifin saatinde evleniciksindir:KK1:

Eylül güzel ay yaw bende istemiştim de ağustos zorunlulugumuz vardi bizim

82 aldigin senede gitmismiydin dersaneye:26:birde ayip olmazsa ne kadara gittiğini sorabilirmiyim:KK17:

Ben 1300 e gidiyorum da merak ettim fiyat farklarini

Tubik bu soru senin için de geçerli hatta sana daha bi geçerli ayni dersanedeyiz ya:KK19:

Himmm bu arada tarihi bitirip geldiiiiimmmm:KK30:simdi turkce calisiciiiiiimmm:21:

Ne kadan isterdim aylak aylak gezmek bi yerlere yetişmeye calismamak:KK14:

Dun eskito cikardi aksam üzeri parkta dolastik biraz salincak bindik:KK17:ama vicdanim rahat etmiyo hic disari cikinca ders calismam lazim modundayim hep:26:sorumluluk gibi bisey oldu artik

Olmazsa çok üzülecegimin habercisi bu:KK50:

Eyluluun kaciydi canim dugun:KK19:belki de benim doğum günümde elifin saatinde evleniciksindir:KK1:

Eylül güzel ay yaw bende istemiştim de ağustos zorunlulugumuz vardi bizim

82 aldigin senede gitmismiydin dersaneye:26:birde ayip olmazsa ne kadara gittiğini sorabilirmiyim:KK17:

Ben 1300 e gidiyorum da merak ettim fiyat farklarini

Tubik bu soru senin için de geçerli hatta sana daha bi geçerli ayni dersanedeyiz ya:KK19:

Himmm bu arada tarihi bitirip geldiiiiimmmm:KK30:simdi turkce calisiciiiiiimmm:21:

ben de çok isterim inanki..1,5 yıldır hem işe gidiyorum hem ders çalışıyorum ve gerçekten sıkıldım artık..martı bekliyorum aslında, kökten bırakıcam şu sınav işini:KK16::KK16: inşallah hepimiz yapıcazz canım benim:KK16: sen yeterki çalış bak çok az kaldı aslında sınava , çalış ki kasım da hemen atabilesin:KK34::KK34:

82 aldığımda da gitmiştim canım 2012'de, ama o zaman a grubuna hazırlanıyordum ağırlıklı olarak, yanında b'ye çalışıyordum..

şuanda da kursa 1400 veriyorum canım:KK31:

düğünüm de 13 eylülde canım, ben hep eylül istiyordum şükürki gönlüme göre oldu acaba doğum gününe denk geldi miiiiii, öyleyse çok sevinirim kiiiii:KK16::KK16:

Pınarmik Google Playde Kpss diye arattım 250 uygulama çıktı bende indirdim hoşuma gidenleri :KK1:

Artık çok daha fazla çalışkan bi çocuk oliciiimmm, kendime böyle bi ödev verdim :KK9:

Bu arada ben dershaneye 1200 e kayıt oldum kuzum. Elden taksit 8 ay.

Ama benden sonra Sevdicek 1100 e kayıt oldu aynı sınıftayız şimcik:KK1:

Siboşun geçen akşam misafirleri varmış, dün akşamda halsizlik vardı üzerinde.

Derste çalışamadı :KK43:

Ayçam düğüne de az kaldı ohh miss gibi gelin oliciksinnn :KK69:

napıosunuz bakimmmmm :KK16:
ben 2 gündür hiç mi hiç çalışamadım ya arkadaşlarım falan kalmıştı bende sonrada dün grip oldum :2::2::2:
bugünde sabah beri temizlik yapıyorumm evde :KK37: büleyimm aynennn :KK19:

birazdan da hazırlanıcam iş görüşmesine gidicem tekrar çalışmaya karar verdim evde bunalıma girdim daha çok ben gündüz işte çalışır akşam ders çalışırım artık temizlik yemek sorunlarım olmaz bune be :KK19: Allahtan ailemle yaşıom :KK53:
eski işyerimden arıyolar aslında ama geri dönmicem oraya yeni işler yeni başlangıçlar bakalım :KK31:

gizzz canımmm herşeyin hayırlısı evet teşekkür ederimmm güzel dileklerin için bebekimmm :KK16:

berfooo wuuwwwww başlamışsssınnnn hadi bakalımmm :nazar::KK55::KK55:

tubikimmmm yaa :KK17: sabah kurcalarkene whastapdaki tüm konuşmaları silmişim ben senin linklerii indiremedimmm bilee :KK53:
1 ini indirmiştim sadece diğerleride ataarsınmıııı kiiiii bidaaa :KK17::KK17::KK17::KK17:

hadi ben gidiorum şimcikk akşam gelirim yine iş görüşmesine gidip gelip ders çalışcam bugun artık :KK16:

tubiimm olucam dimiiii:KK17::KK17: ayyy o günler gelirmi ki acaba ? daha çok varmış gibi geliyor biliyomusun? sevdicek de hiçbişey kalmadı aslında diyo:KK17: gelsin bi an önce o büyülü günnn:KK16::KK16: gelinlik denemelerine başlayınca daha çok hissederim sanıyorum kiii:KK1::KK1:

hem belki seninle aynı zamanda evleniriz ne dersin? bekliyoruz haberlerini en kısa sürede canımm:KK34::KK34::KK16:

siboşşumm inşallah güzel geçer görüşmen ve içine sinen bir iş bulursun canım, Allah yardımcın olsun:KK31::KK34:

Siboşummm, inşallah iyi geçer iş görüşmenn :KK16:

Bence de sen çalışırken daha çok ders çalışıyodun, işten çıktın ders çalışmalarında azaldıı :KK20::KK20:

Gönderirim tabisiiii :KK19:

Ayçamikk bence de az kaldıı. Az kaldı diyorum çünkü bizim sınav zamanı ve bana çok az kalmış gibi geliyoo
:KK1:

Sizin bu evrene gönderdiğiniz enerjiye güveniyorum ben aynı zamanda evlenebiliriz tabisiii :KK16::KK16:

ben de çok isterim inanki..1,5 yıldır hem işe gidiyorum hem ders çalışıyorum ve gerçekten sıkıldım artık..martı bekliyorum aslında, kökten bırakıcam şu sınav işini:KK16::KK16: inşallah hepimiz yapıcazz canım benim:KK16: sen yeterki çalış bak çok az kaldı aslında sınava , çalış ki kasım da hemen atabilesin:KK34::KK34:

82 aldığımda da gitmiştim canım 2012'de, ama o zaman a grubuna hazırlanıyordum ağırlıklı olarak, yanında b'ye çalışıyordum..

şuanda da kursa 1400 veriyorum canım:KK31:

düğünüm de 13 eylülde canım, ben hep eylül istiyordum şükürki gönlüme göre oldu acaba doğum gününe denk geldi miiiiii, öyleyse çok sevinirim kiiiii:KK16::KK16:

Maalesef 5 günle kaybettin:KK19::KK9:

Tam ortasi ne guzel ne sicak ne soguk:21:balayina nereye gidiyonuz bakim:KK17:

O zaman da söylerim ama bazi şeyleri kafaya takip balayinizin tadini kacirmayin sakin:KK34:

Balayi herşeyden daha çok kaliyo hatiranda:KK17:

Bilmem anlatabildim mi:26::KK37:

Martta kurum sinavimi var :44:inşallah hayirlisiyla olur.hepimiz gonlumuzdekine kavusuruz:KK16:

Tubik siz daha iyi yazilmissiniz bizden:26:bak 1400 1300 bizimkiler bide ayni yere niye 2 farklı fiyatla yazildiniz:26:

Ama ayni sinifta olmak çok güzeldir haa:KK19::KK69: konsantre oluyonuz mu bari:KK53:

Sibelikom panteram geçmiş olsun:KK5:dikkat et kendine bol bol c vitamini alsaydin.

Gorusmen nasi geçti bakalim inşallah hayirli sonuclanir:KK16:

Yeni bir is yeni bir ask yine gülecek bi neden lazim:KK23::KK1:

Bizde az evvel aktara gittik geldik esimle zerdeçal zencefil falan aldik kaynatip icicez hasta olmicaz artikin:KK1:

Bugün türkçe tarih ve vatandaşlık calistim simdi soru cozumlerime geciyoruuummm

Mucukladim:KK54:

Son düzenleme:
X