Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

İlk basta zor gelmişti bana da simdi alistim artik:KK31:

Evdeki pc yi açmak zor geliyor valla hem telden olunca her yerden ulasmis oluyorum sizlere:KK16:

Bakin ben ne yaptim $IMG_20140121_222736.jpg

Kolay profiterol :KK56:

yemesi yapmasından daha kolay:KK9:

iyi gecelerrrrrr geçmişi okumak bile zevk verdi bugün burdaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16:

pınarımm denemeler çözdükçee daha yükselirr inşallaahh hiç hiçç sıkma canınııı olurmuuuu :KK16::KK16::KK16::KK16:
ve sen :KK69: evlilik düşünmeyen insanı bile evlenmeye ikna edebilirsin evet ne güzel anlatmışsın be :KK52:
evlenesim geldi cidden yaa :KK53::KK9:

miniğimmmm böykk geldiii evet bana aöf den pazartesii hopppp :KK55::KK55: tarihlenn başlıorum hemde :KK16:

elifffffffffff :KK52: sen de bi gittin bi gittin haniiii :KK19::KK19::KK19: ne güzel seni burda görmek bebikoooo
yaa bu instagramı bende açmıştım kullanıcı adımı beğenmedim sildim hesabı dahada hesap açamadımm bende çok istiyodum aslında telden kaldırdım yeniden kurdum farklı mailler denedim ama hep error ! verdi :KK19:

ayçammmm demek eylülde gelin oluyosunnn sende ne güzel yaa cok sevındım :KK16: darısı tubikimlennn banaa artık :KK52:

Son düzenleme:
Kızlar günaydın iş yerinde giremiyorum hiç fırsatım yok ya kimse nette haber bile bakmıyor

Pınartoş ellerine sağlık tarif isterim ama bn etimekli yapıyorum sen nasıl yaptın bakalım

Günaydınlarrrr :KK16:

Pınarım benim Sevdicek ütü konusunda acaip takıntılı birde :KK31: Yıkanan herşey o anda ütülenecek ve dolaba kalkacak. Öyle bi ütü günüm olmayacak benim evlenince :26:
Beni de en çok düşündüren konu bu zaten :KK53:

Bu arada ellerine sağlık pek bi canım çektiii
:KK56:

Gizimm, kolay gelsin kuzucumm :KK16:

günaydın herkeseeeee:KK3::KK3:

sibelim evet eylül gelini oluyorum ki bennnn:KK17::KK16: en çok istediğim aydı çok sıcak değil püfür püfür , gönlüme göre de oldu :KK16::KK16:

gizcim hazırlıkları tamamlıyorum yavaş yavaş balayını falan ayarladık çok şükür ama bodrumdan antalyaya geçiş yaptık son karar olarak:KK1:

pınaarrr ne güzel anlatmışsın sen öyle zaten evlenesim var iyice oldu sayendee:KK53::KK53:

ütü konusunda benimki de acayip titiz kotunu ütülemeden dışarı çıkmaz ona devrettim bütün ütü işlerini o yapcak diye umuyorum:KK14: kazanlı ütü aldım tefalin inş memnun kalırız onunla bol bol ütülesin :KK1::KK1:

ya dün gezdim maltepede kışın ortasında babet aldım kendime ama napim çok uygundu :KK1::KK1:

Gunaydinlar meleklerimmmm..

sabah kalkip gözleme yapip kocasina yedirip ise göndermiş bi hatun var karsinizdaa:110::KK9:

Bayildi askitellam :KK17:zaten yaptigim herşeye bayilir sağolsun:KK69:

Dun aksam profiterolu yaparken uyumuş kalmis :KK1:size resim attiktan sonra uyandirdim.yatalim hadi dedi profiterol yapmistim dedim

:KK53::KK53::KK53:hadi yiyelim:KK52::KK52:

Uyuyodun ya dedim boşver uykuyu getir yiyelim diyo :KK9::KK9:

Boyle yaptiginiz herşeyi himmm himm çok güzel olmuş diyen kocalariniz olsun canlarim:KK16:

Yemek seçen burun kiviran oldu mu zor valla:18:

Gizota hemen tarif şey edeyimm:KK6:

Canim 2 bardak süte bii yumurta bi bardak seker 100 gr margarin.2 kasik nişasta ocakta bisirdim içine bisküvi ufaladim:KK1: tuzsuz etmek de oluyor bebe buskuvileri falan da evde ne varsa üstüne de klasik çikolata sosu.bu kaa:21:

Simdi ben didiyom tarih caliscam ara verdiğinde gelirim yine:KK42:

Canım sen benim hep yaptığım tarifi uygulamışsın eminim harika olmuştur bende bu tarifi çok seviyorum

Tubim tubim özledim seni

Ayça canım neryi seçtiniz balayı için

Pınarım ellerine sağlık, tarih çalışmanda umarım iyi gidiyordur :KK16:

Gizotumm bende çok özledim kuzumm :KK19: Bu ara bende acaip yoğundum yıl sonu falan derken hiç bişey yapmaya fırsatım kalmadı neredeyse :26:

Pınarım nefret etme sevmeye çalış kuzum :KK16: Ben öyle yapmaya çalışıyorum

İstemeden çalışırsan anlamazsın zaten :26:

Bende boş Türkiye haritası çıkardım 5-6 tane bütün dağları,ovaları yazıcam bu akşam açıklaya açıklaya benim görsel hafızam daha kuvvetli bunu anladım. Bakalım böyle belki anlarım

Huzur hoşgeldin tabiki de gelebilirsin :KK16:

o zaman ben kendimi tanıtım hemen :) 19 yaşındayım bekarımm çalışıyorum aynı zamanda sınava hazırlanıyorum :KK16:

o zaman ben kendimi tanıtım hemen :) 19 yaşındayım bekarımm çalışıyorum aynı zamanda sınava hazırlanıyorum :KK16:

Aha bi sinavzede daha:KK1:

Seni hangi sinav vurdu bacim:26:

Ne is yapiyosun bide:44:genç yasta calisma hayatına atilmissin:KK9:

hheyyy kızlar bende gelebilir miyim
muhabbetiniz bol olsun :KK33:

Tabi sizde buyruuunn:KK42:

Hazal kayayi çok severim :KK1:

Sizi de sevebilirim yane:KK17:

Aha bi sinavzede daha:KK1:

Seni hangi sinav vurdu bacim:26:

Ne is yapiyosun bide:44:genç yasta calisma hayatına atilmissin:KK9:

Tabi sizde buyruuunn:KK42: