Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Pınarım nefret etme sevmeye çalış kuzum :KK16: Ben öyle yapmaya çalışıyorum

İstemeden çalışırsan anlamazsın zaten :26:

Bende boş Türkiye haritası çıkardım 5-6 tane bütün dağları,ovaları yazıcam bu akşam açıklaya açıklaya benim görsel hafızam daha kuvvetli bunu anladım. Bakalım böyle belki anlarım

Nefret etmiyorum aslında osmanlı tarihine falan bayilirim:KK31:ama KPSS tarihini sevmiyorum kaç saat calistim soru çözmeye basladim yok anam yapamiyorum ya hepsi karisti yine:KK43:

Biraktim bi kuaföre gidip geldim coğrafyaya geçtim bugün ve yarin tarih calismicam artik üstüneggittikçe karistiriyorum herkesi herseyi:KK19:

Bütün padişahlar birbirine girdi:KK14:

Coğrafyada da en zor konudayim yani bana çok zor geliyor en azindan.ekonomik cografya:18:

Madenler tarim urunleri:KK25:

Hoşgeldiniz kızlarrr :KK16:

Pınarım ben bütün derslerde dershaneye göre gidiyorum bir tek türkçede ilerideyim o da bildiğim için :KK1:

Bende de bütün padişahlar birbirine girmiş durumda :26:

Bakalım nasıl yapıcaz :KK31:

Nefret etmiyorum aslında osmanlı tarihine falan bayilirim:KK31:ama KPSS tarihini sevmiyorum kaç saat calistim soru çözmeye basladim yok anam yapamiyorum ya hepsi karisti yine:KK43:

Biraktim bi kuaföre gidip geldim coğrafyaya geçtim bugün ve yarin tarih calismicam artik üstüneggittikçe karistiriyorum herkesi herseyi:KK19:

Bütün padişahlar birbirine girdi:KK14:

Coğrafyada da en zor konudayim yani bana çok zor geliyor en azindan.ekonomik cografya:18:

Madenler tarim urunleri:KK25:

sende mi kpss'cisin canım :26:

Ben hep önden gidiyorum dershane tekrar niteliğinde ve puf noktalarini veriyolar iyi oluyor

Zaman var henüz zaten yeni basladim sayilir sorun etmiyorum simdilik zamanla hepsi oturacak tarih bizden sorulacak:KK1:

İlk atamada gitsek seneye bu zamanlar memur oluruz dimi:44:

Uff ne güzel olur ya:KK52::KK52:

X