Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Gunaydinnnnn:KK16:

Sabah sabah yollara düştüm dersaneye gidiyoree:KK55:

Ek ders varmis da:KK31:

Öğlene kadar ders sonra da kütüphane de calisiciiim:KK6:

Gizot benim instagramda hesabim yok ya:KK14:pek anlamiyom ben o islerden:KK1:

Bence bütünhafta sonunu hazirlik oolaylarına ayirma artik zaten bi çok şeyi halletmissiniz.masallah:nazar::KK19:

Panterim sibelim :KK16:sende gelsen ya :KK17:

Konusuruz eskisi gibi KPSS calisiriz güzel olar yani bence:KK54:

Tekrar geliciiim:KK55:

Günaydııınnnnnnnn :KK16:

Bende çok özlemişim burda konuşmalarımızııı, hep gelelim olur mu :KK19::KK19:

Pınartoşum Allah zihin açıklığı versin şıp diye anla dersleri hemen
:KK1:

Bizde Osmanlı Kültür-medeniyete geçtik :KK31: Pff anlamıyorum ben yaa

Yada anlıyorum ama test çözerken yapamıyorum diyeyim ben ona :KK31:

Aynen tubikim:KK14:

Dinlerken calisirken çok basit geliyor bana sorularda cuvalliyorum hep:KK19: hele öncüllü sorularda

Eskiden en çok matematikten korkardim simdi de tarih en büyük korkum:18:

Pınarım aynı durumdayız desene.

Bende matematik yapamazdım hiç, şimdi onu anlamaya ve yapmaya başladım ama Tarih ve Coğrafya beni bitiriyor :KK31:

Allah yardımcımız olsun.
Siboşla her akşam birbirimize gaz veriyoruz hadi çalış falan diye ama bakalım inşallah başarabiliriz :KK16:

He valla matematik vardi bizim zamanimizda en zor ders oydu her ders 5 olur bi o 4 olurdu:KK9:
Simdi tarih var anacim hayatimi karartti resmen:KK5:
Calis calis yine yanlis yine yanlis hadi bilgi sorularini anliyorum hani biliyorsan yaparsin bilmiyorsan yapamazsin ama yorum sorularini da yapamiyom ben tarihte:26:

Ben diyorum yalniz 1 cevap 1-2 cikiyo falan olmuyor bi turlu:KK19:

Calisin tabi ya gaz çok onemli :KK53:beni de Esim gazliyo sağolsun.

Haydi kizlar KPSS modEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Ay Pınarım ben de özellikle Coğrafyada çok oluyor o dediğin.

Ben 1-2 diyorum mesela 3-4 kesin yanlış bana göre. Bi bakıyorum 3-4 doğru 1-2 yanlış :KK1:

Canlaaarrrrr diye giris yapacaktim amaa tubikle benden başka kimse yoktu bugun:KK20:

Giizz sibeeeell nerdesiniz :KK16:bide aylaynir aycamiz vardi o nerelerde:44:bide emine vardi

Hadi koşun gelin tekrar yaaaEn Büyük KK

Dersaneden ciktim.12 ye kadar ders vardi sonra kütüphaneye geçtim baya bi calistim:KK8::KK14::KK8:

Artikin evime gideyim koca bekler:KK19:

Pınartoşşşş ne çok şey yapıyomussun sen öyle hayy maşallahhh :nazar::nazar:
kavuştuk ki sonundaaa oh ne güzel oldu yeniden burasıııı :KK16::21::21::21:

sende kpss maratonuna katıldın demek Alllah hepimizin yardımcısı olsun valla bende çok sık giremiyorum pc ye girmemeye özen gösteriyorum girdim mi çıkamıyorum çönköööö :KK9: 2 haftadır evdeyim bende işten ayrıldım evde daha çok çalışırım diye planlar kuruyodum ama daha az çalışır oldm tabi bi düzen kuramadım hala ondan kaynaklı :KK31:

hepimizde aynı sorun varmıs okurken yada anlatılırken anlıyoruz ama sorulara gelince tökezliyoruzz
tubikimin dediği gibi gazlıyozz birbirimizi ama inşallahh daha verimli daha güzel çalışabilirizz bundan sonra
bi 10 gün ara verdim ben mecbur aöf derslerine çalışıyorum sonrasıda hıphızlııı devam edicimmmm

çok çok öptümmm hepiniziii :KK54::KK54::KK54::KK54:

Kızlar ben çok yoğunum iş yerinde çok yoğunum nete farklı sayfa bile açamıyorum forumla giremedim düğünü bile düşünemiyorum öyle depresyona girecek vaktim yok sanırsam kilo aldım yanaklarım çıkmış 25 yıllık arkadaşım giz ilk kez sende değişiklik var tombiş olmuşsun diyorlar seviniyorum göçük gibi suratım yok artık ama bacaklarda kilo aldı evde tartılcam gelinlik kabarık diye göze batmaz o kadar yemeye kilo almıyordum ama almak için çabaladım oysa akşamları ekmek bile yemiyordum çok ilginç bir durum ama herkes güzelleştinn diyor zayıf cılız bir gelin olmayacam inşallah depresyona girmem yoksa kilo aniden veriyorum

Fircayi yiyince nasil da gelmissiniz hemen:KK9: afferin size:KK19:

Sibelcikim dimek isten ayrildin hayirlisi olsun canim memnundun sen işinden ama KPSS daha önemli diye dusundun heralde:26:

Dershaneye gidiyon mu sende:26:nasi calisiyon belli bi planin var mi :26:bu soru tubik senin için de geçerli :KK31:
Programiniz nasi yani fikir alisverisi yapalim olmaz mi kiiiii:KK30:

Sibelcim en azindan aksamlari gel gün içinde yaptiklari paylaş olur mu tatlimko:KK16:

Gizot yoğun is iyidir kuzum sıkılmaya vakit kalmiyo iste:KK1:
Çok da yorma kendini :KK20:

Ben de evime geldim kocisle esra erola bakiyoruz :KK37:yemeklerimiz ocakta :KK56:

Sonra da az dinlenip ders calismaya devammm:KK14:

Günaydınlarrrr :KK16:

Pınarım ben dershanedeki ders sırasına göre gidiyorum çalışmalarımda.

Yani kii Pazartesi günü Coğrafya- Tarih var. Salı günü de Matematik-Türkçe.

O günlerde zaten çalışamıyorum. Çarşamba Coğrafyadan başlayıp Cumartesiye kadar bu sırayla gidiyorum.

Evde konu anlatımlı kitaplardan pek çalışmıyorum şuan. Farklı farklı soru bankalarından soru çözerek öğrenmeye çalışıyorum.

Ama son iki-üç haftadır bu programa uyamıyorum :26: İnşallah son hız kaldığım yerden devam edicem artık :KK31:

Günaydinovskaaaa:KK16::KK16:

Tubikim sende aof mi okuyon?sibel bu aralar calisamiyom dedi ya ondan şey ettim:26:

Benim koca da okuyo da:KK5:yillardir bitecek:KK14::KK1:

Calisma sistemin iyiymis bide isin var çünkü senin normal yani:21:

Ben evde konu anlatimlarindan calisiyorum dershane benim arkamdan geliyor zaten.bide dershanenin uzaktan eğitim programı var onlari da dinliyorum en soru bankalari ve cikmis sorular

Çok istiyorum atanmayi cok:KK4:çok da hirsliyim sinav gelse bi an önce:KK4:

Pınarım ben geçen sene kayıt yaptırmıştım Aöf'e ama bu sene Kpss var diye yenilemedim kaydımı

Seneye devam edeceğim inşallah kaldığım yerden :KK31:

Belki de seninle aynı dershaneye gidiyoruzdurr :KK1: Benimkinin de uzaktan eğitimi var ama ben hocaları pek sevemedim oradaki.

O yüzden şimdilik girmiyorum ama benimde bakmam lazım artık internetten videolara falan. :KK31:

Bende hayatımda ilk defa birşey için böyle hırs yaptım. İnşallah atanırız Pınarım :KK16:

Dershane kardesimiyiz yaniiii:KK53::KK19:

İhtiyaca mi gidiyon canimikom:26:

Ben tarihçiye basta uyuz olduydum alistim artik bol bol dinliyom onu anliyorum da baya

Matematikçi de iyi geldi bana onu da dinliyorum.diğerlerine pek gecmedim daha su an benim için bu ikisi oncelikli:18:

Sende başla dinlemeye zamanla kulagi alisiyo insanin:KK1:

Kulak dolgunluğu olur aklinda kalir boylece:KK31:

İnşallah ataniriz canim ya hem de ilk atamada:21::21:

Senin hedef kaç bu arada:44:kaç puan kurtarır:26:

Panteram gelemedi bugun:KK43:

Gelince sende anlat sibeliko:KK16:

Günaydınlarrrrr :KK16:

Pınarım yazmışsın geçen gün ama ben şimdi gördüm :KK31:

Evet kuzum bende İhtiyaca gidiyorum. Bana ilk şifre verdiklerinde Tarihi Hakan Dede anlatıyordu. Ve bayılmıştım ben.

Sonra değişti hocalar :KK31:

Benim ilk atamada atanabilmem için en az 87-88 almam lazım kuzum ya.

Son atamada bile en düşük alım 82yle falan oldu bizim bölümden. Biz Siboşla aynı bölüm mezunuyuz. :KK31:

Senin hedefin kaç Pınarım ?

Gunaydinlaaarr:KK54:

Geç kaldim bugun..sabah 9.30 a kadar uyumusum Esim gececiydi uykum kacti geç yattiydim :KK14:

Kahvalti edip ciktim.

yataktan ben ciktim Esim girdi :KK43:

Sevmiyorum iste gece nobetlerini:KK19::KK14:

O uyuyo şimdi ben yokum ben gidicim o uyancak :KK50:

Tubikim benim hedef 88 90 ilk atamada en geç ikinciye gitmek istiyorum.Rabbim izin verirse

Hedef yuksek bakalim:18:

Benim bolum de iktisat bu arada 90 alsam su yakinlarda bi yerde kalsam istiyorum:KK1:

Ya da atanayim da 1 sonra geri gelsem de olur:KK9:

Herşeyi göze aldim :nazar:

Fircayi yiyince nasil da gelmissiniz hemen:KK9: afferin size:KK19:

Sibelcikim dimek isten ayrildin hayirlisi olsun canim memnundun sen işinden ama KPSS daha önemli diye dusundun heralde:26:

Dershaneye gidiyon mu sende:26:nasi calisiyon belli bi planin var mi :26:bu soru tubik senin için de geçerli :KK31:
Programiniz nasi yani fikir alisverisi yapalim olmaz mi kiiiii:KK30:

Sibelcim en azindan aksamlari gel gün içinde yaptiklari paylaş olur mu tatlimko:KK16:

Gizot yoğun is iyidir kuzum sıkılmaya vakit kalmiyo iste:KK1:
Çok da yorma kendini :KK20:

Ben de evime geldim kocisle esra erola bakiyoruz :KK37:yemeklerimiz ocakta :KK56:

Sonra da az dinlenip ders calismaya devammm:KK14:

merabaaa kuzucuklarrr :KK3::KK3::KK3:
pınarım evet 25 ocakta 1 ay olucak işim çok çok iyiydi hatta ben işyerinde evden çok ders çalışıyodum :KK53:
ama bi anda karar verip istifa ettim hala arıyolar gel yeter yaptığın tatil diye :KK9:
evde daha çok çalışırım diyodum ama olmadı arkadaşlarım hadi kahveye çaya geliyoz baskınları bitmiyo gelmeyin denmiyo
anne baba çalışıyo sürekli bi temizlik yemek telaşı evli insandan farkım yok yani akşam olmuş ben pert haldeyim :KK9::KK9::KK9:

dershaneye başlarım dedim ama olmadı burası küçük şehir seçenek pek yok kasımda başlamış kayıtlar geç kaldınız dediler numaranızı bırakın yer olursa biz döneriz dediler ölecee bekliyorum evde valla :KK19::KK19:

ben daha türkçeyi ve coğrafyayı bitirdim ders ders gidiyorum
günde bikaç ders çalışmayı denedim çok yordu beni
konu konu ilerleyip konuyu bitirince çözebildiğim kadar böyk gelene kadar soru çözüp ilerledim diğer konuya geçtim
şimdi aöf çalışıyorum sabahtan beri yine pazartesi başlıcam tekrar kpss çalışmaya düzenli ve planlı şekilde.
tubikimleenn aynı bölümüz evet bizi 85 den aşşası kurtarmazz bencede bakalım çıtayı yüksek tutmak her zaman iyidir :KK34:
matemmatik de özel ders alıyodum baya ilerlemiştik anladıgımı sanıyodum ama soru bankasından soru çözmeye başlayana kadar fark ettimki ben hiçbişi anlamamışım onca param zamanım boşa gitmiş :KK53: özel derside bıraktım
nette güzel siteler var orALARDAN ilerlicem artık bi şekilde öğrencemm ben yaa bu matı kaçarı yok :KK52::KK52::KK52:

neysem ammaaa yazdımmm öperimmm sizi ben kaçar iç karartıcı bu aöf kitaplarıda çalışmaya devammm gelirimmm yinekii muaaahh sizeeee :KK16::KK16::KK16::KK16:

Paaannteeraaaaammmm:KK1::KK16:

İsine geri donebilirsin gibi geldi bana evde oldu mu insan dediğin gibi oluyor .:KK31:onu da yapayim bunu da yapayim dur ara verim TV de ne var bakayim:KK53:

Ben dershane için çok düşündüm bulunduğumuz yerde yok maalesef yarim saat uzaklikta başka ilçeye gidiyorum:KK14:napayim gitmek zorundayim bu ilk ve son sansim cunku.daha evvel maddi sorunlardan mümkün olmadi.simdi henüz bi engel yokken basarmam lazim:KK31:

Hocayla ne kadar calistin ki faydasi olmadi:44:özel ders yani sorularini ona sorsaydin yapamiyorum ben hala diye.inşallah hepimiz oönce tarih sonra matematik sorunlarimizdan kurtuluruz:KK1:

Ben tüm dersleri calisiyorum vatandaşlık hariç onu en son ezberlicem inşallah..

Konu konu calisip test cozuyorum bende.tarih her gün oluyor programimda:KK14: matematik de oluyor genelde coğrafya ve turkce ikişer günde bir

İnşallah hepimiz de ataniriz:KK19::KK19::KK19:zaten olmadi bebek yapip oturcam kenarda:KK30::KK49::KK52:

X