Apartmanda kargom kayboldu ne yapabilirim

Kargocu ayakkabılığın üstüne koydu geldim kargo yok yöneticiye sorduk çöpçü çöp diye almıştır diyor kocaman paket üstelik ayakkabılığın üstünde nasıl alır ? Ayrıca içinde 3 bin tllik ürün vardı ne yapabilirim
Aglayarak gunlugune yaz

Evet şimdi çöpçü ben aldım attım demiş yöneticiye resmen hırsızlık ne yapabilirim bu durumda bu yöneticinin sorumluluğunda değil mi
Kargo sizin sorumluluğunuzda. Yönetici bunu takip edemez ki ayrıca zorunda da değil. Kapıya bıraktırmamanız gerekirdi.

valla birisi alir, alabilir, turkiye yani. Sizin talebiniz dogrultusunda direkt size veya evdeki birine teslim edilmediyse kargo firmasiyla gorusun.

Yani ayakkabılığın üstündeki kapalı kargo kutusunu çöp toplayan kişi atarsa bu suçta mı benim
Pahada değerli olan bir ürünü kapı önüne bıraktırıyorsanız herşeyi göze almış olmalısınız. Kimsenin almayacağını garanti edemezsiniz. Sorumlusu sizsiniz. Bir daha bıraktırmazsınız kapı önüne. Bu bir tecrübe olmuş olur.

Pahada değerli olan bir ürünü kapı önüne bıraktırıyorsanız herşeyi göze almış olmalısınız. Kimsenin almayacağını garanti edemezsiniz. Sorumlusu sizsiniz. Bir daha bıraktırmazsınız kapı önüne. Bu bir tecrübe olmuş olur.
İyide o zaman ayakkabıyı da alsın hizmetli atsın böyle bir mantık mı var benim kapalı ürünümü alıp atamaz bu kasten birşey gibi

ürününüz kaybolmuş, suçlu olup olmamayı önemsiyor musunuz?
eğer gün içinde oldu ise atılan sokak çöpüne bakabilirdiniz
Baktık çöp vs toplanmış. Adamı aradık sorduk ben alıp çöpe attım dedi bende çıkıştım normalde yerdeki çöpü bile almaz bazen yazarız ararız öyle ilgilenir inat gibi gitmiş ayakkabılıktaki kutuyu almış yani akıl var mantık var kapalı kutuyu ne diye atarsın

X