Antidepresana yeni başlayanlar

Kendimden biliyorum asla tamamen geçmiyor . Ama eskisine göre çok daha iyi olup ataklar azalacaktır.
Yeter ki ilaçları muntazam şekilde kullan değerli arkadaşım.

Kendimden biliyorum asla tamamen geçmiyor . Ama eskisine göre çok daha iyi olup ataklar azalacaktır.
Yeter ki ilaçları muntazam şekilde kullan değerli arkadaşım.
Çok teşekkür ederim. Tamamen geçmese bile en azından isteksizlik ve mutsuzluk hali geçse bile bana yeter.

Şuan nasılsınız benimde bugün tam 1 ay oldu başlayalı bir haftadır gayet iyiydim iki gündür yine yakama yapıştı

Hemen geçiyor mu peki kötü olduğunuz zaman yoksa uzun mu sürüyor of çok zor hayattan soyutlanıyorsun resmen

Hemen geçiyor mu peki kötü olduğunuz zaman yoksa uzun mu sürüyor of çok zor hayattan soyutlanıyorsun resmen
Sizi çok iyi anlıyorum. Eğer şiddetli geçirirsem bir kaç gün sürüyor. Hemen depresyona giriyorum. Ama şimdi kötü olunca genelde uyumaya çalışıyorum o iyi geliyor. Siz ne kullanıyorsunuz

Sizi çok iyi anlıyorum. Eğer şiddetli geçirirsem bir kaç gün sürüyor. Hemen depresyona giriyorum. Ama şimdi kötü olunca genelde uyumaya çalışıyorum o iyi geliyor. Siz ne kullanıyorsunuz
Selectra 50 mg kullanıyorum malesef uyuma gibi bi şansım yok iki tane bebeğim var sürekli aktif olmak zorundayım

Gerçekten çok zor sizde de ataklar mı oluyor.
Bende şöyle oluyor iğrenç bi hissiyat kaplıyor vücudumu korku kaygı sıkıntı göğsümün ortasına taş oturuyor sanki elim kolum bacaklarım halsizleşiyor sonra bi müddet böyle gidiyor sonra kendiliğinden geçiyor

Sizde nasıl oluyor peki

Bende paxera kullanıyordum çok iyiydim. Sonra ilaç değişikliği yapmak zorunda kaldım mahvoldum hala iyi değilim. Şimdi efexor kullanıyorum.
Bende exefor kullanıyorum şu an hiç memnun değilim kilo aldınız mı efexor da

Bende de aynı bende bir de titreme ve ağlama isteği olup ortamdan soyutlaşıyorum sanki.
Of çok zor Allah yardımcımız olsun hele sorumluluklarınız varsa daha da zorlaşıyor iki tane bebeğim var biri 3 yaşında biri 16 aylık bazen onlara yetemediğimi düşünüyorum oda ayrı yoruyor

Of çok zor Allah yardımcımız olsun hele sorumluluklarınız varsa daha da zorlaşıyor iki tane bebeğim var biri 3 yaşında biri 16 aylık bazen onlara yetemediğimi düşünüyorum oda ayrı yoruyor
Allah yardımcımız olsun bu dönemde inanın ki bana evli olmak bile çok ağır geldi.

Allah yardımcımız olsun bu dönemde inanın ki bana evli olmak bile çok ağır geldi.
Aslında çok iyiydim 4 sene önce atlatmıştım geçip gitmişti ilaç bile kullanmıyordum gayet iyiydim ama kayınvalidemin yüzünden yıllar sonra tekrar tetikledi ona asla hakkımı helal etmiycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…