Antalya IVF de tüp bebek yaptıranlar toplaşalımmmm 🤲🏻🤲🏻💕

Bende Kemal beyin hastasıyım Kemal bey ve Hande hanım ilgilendi çok memnunum 2 gün sonra kan tahlili vereceğim umarım pozitif olur

Çoook fazla ama ya ,önceden 300 doz kullanmıştım yanında klomenle birlikte, bu kadar hormon almak istemediğimden dolayı soruyorum.siz hangi süreçtesiniz peki ?memnun kaldınız mı ,tek kemal bey mi ilgileniyor

Çoook fazla ama ya ,önceden 300 doz kullanmıştım yanında klomenle birlikte, bu kadar hormon almak istemediğimden dolayı soruyorum.siz hangi süreçtesiniz peki ?memnun kaldınız mı ,tek kemal bey mi ilgileniyor
Merhaba dozuna dediğim gibi doktor karar veriyor ben 24 yaşındayım erkek faktörlü infertiliteydi bizimki 18 tane yumurtam çıktı 7 tane dondurulan embriyom vardı. 2 tanesi transfer edildi 5 tane daha merkezde dondurulmuş embriyom var. Transferim , yumurta toplamam , muayenelerim hepsini Kemal hoca yaptı Kemal hocadan çok memnunum son dönem kalp atışı Hande hanım bakmıştı sonrada merkezden ayrıldım zaten şu anda 14 haftalık hamileyim

Hayırlı olsun ,kolaylıkla,sağlıklı bi süreç geçirin inşallah

Ben ilk Antalya ivf murat berkkanoglunda tedavi gördüm. Reglin 4. Günü muayeneye gittim apar topar tedaviye başlattı. Sonuç olarak opudan sonra iki embriyo da gelişmedi. Antalya ivf de çalışanlar bile para olarak bakıyor hastalara. Para konusu olunca herkes sertleşiyor anlamadığım bir şekilde. İvf de Şubat'ta tahmini 55 di sanırım ilaçlar hariç. Şimdi tıpa gittim rapor çıkaracağız. Fiyat listesini bırakıyorum. İlla özel diyorsan bence Memorial şafak hocaya git onu çok beğeniyorlar.

Eklentiler

• IMG_20240722_112714.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 53
Selamlar, bunu yazalı biraz zaman oldu ve yazdıktan hemen sonra Şafak hocayla başladık ve yumurtalarım toplandı. Pkos olduğum için 2 adet kadar bekledik rahmi dinlendirdik önümüzdeki günlerde transferim olacak. Çok memnunum ve çok iyi bir tercih yaptığımızı düşünüyorum maddi açıdan da profesyonellik olarakta en iyisinin burası olduğunu düşünüyorum. Gönlünüze göre olsun

Çok sevindim sizin adınıza. İnşallah hayirlisiyla bebeğinize kavuşursunuz. Memorial ücretleri ne kadar acaba? Raporulu raporsuz fiyatları biliyor musunuz

Çok sevindim sizin adınıza. İnşallah hayirlisiyla bebeğinize kavuşursunuz. Memorial ücretleri ne kadar acaba? Raporulu raporsuz fiyatları biliyor musunuz
Çok teşekkür ederim siz de inşallah hayırlısıyla bebeğinize kavuşursunuz. Ben dediğim gibi mayıs ayının başlarında başladım o zaman 41.795 yumurta toplama ve transfer aynı zamanda 3 kereliğe mahsus lh, e2 ve progesteron testi dahildi. Dondurma ücreti yumurta toplandıktan sonra yumurta sayısına göre değişiklik gösteriyordu o da 6 ve 22 bin arasında değişiyormuş. İlk transfer olumsuz olursa dondurulmuşlardan kullanılacaksa ek olarak bir daha transfer ücreti alıyorlar o da sanırım 20 bin. Sadece bir kere dr muayene ücreti veriyorsunuz tedavi sırasında bir daha vermiyorsunuz. Bir sonraki muayene parasını anca kalp atımına gittiğinizde alıyorlar. Bunlar haricinde bir de ilaçlar var tabii ama o da kişiden kişiye değişiyor biliyorsunuz zaten. Benim yumurta toplama için kullandığım ilaçlar 15 bin civarında tuttu. Şafak bey çok ilgili bir doktor istediği kan testleri için burada çok tutar devlette,sağlık ocağında yaptır dedi. Mayıs ayında bile çoğu özelden daha uygundu hatta üniversite hastanesinden bile. Raporlu fiyatları ise hiç bilmiyorum maalesef o konuda bir yorum yapamam.
En son kurban bayramından sonra fiyatlarda artış olacağını duymuştum ama şu an fiyatları bilmiyorum arayarak telefonda detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz ama aklınızda olsun.

Son düzenleme:
Bende Kemal hocada tedavi görüyorum 1 tane embriyom oluştu 5. Gün embriyosu 2bb kalitede şansım nasıl kızlar 40 yaşındayım şimdi Şangay diye bir protokol varmış opu arkasında iğnelere devam geriden gelen yumurtaları da toplayacak ilk opu da 3 yumurta toplamdı biri boş çıktı biri olgun değildi biri de çok şükür yaşadı

Benim de son 1 tane 2ba var ,kalitesini pek iyi bulmadığım için transfer etmedik henüz.

Merhaba kızlar Antalya da önerebileceğiniz kadın doğumcu var mı ? Hamilelik süreci için soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…