Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

hadi mona rosa,güzel haberler bekliyorum.bu defa olacak:)özeline tam üç tane mesaj yazdım.umarım ulaşmıştır.bu arada burada 3 tane güzeller güzeli bebişle tanıştım.öyle tatlı ve akıllılar ki!mutlaka görmelisin!üçü de tüp bebek.neredeyse bebeğimin normal yolla değil de mikroyla olmasını ister oldum!o kadar farklılar yani!senin bebişlerin de onlar gibi güzel,sağlıklı,cana yakın olsun arkadaşım.kendine ve bebişlere iyi bak.güzel haberi alınca kutlama yapacağız daha:)

canım benim sen bize böyle güzel haberler verdikçe biz daha dayanıklı daha umutlu ve daha mutlu oluyoruz..delikafadulden

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım.sağlıklı bebişlerimiz olsun da bugünlerimizi tebessümle hatırlayalım.yılmak yok,tırmalamaya devam

mona rosa canm benm ay sevinçten ne yapacağımı bilmiyorum.ah Allahım darısı bizim başımıza rabbim kucağına alıp sağlıkla evine gitmeyi nasip etsin.ah ne mutlu sana öptüm sevgiler.ebrucum ressam arci hanm hepinize sevgiler öptüm kucak dolusu öpücüklerrrr :ecrin_bebek:

kızlar kan testim pozitif çıktı hamileyim.hihoyyyt

CANIIIIIIIIIIM BENİM YAAAAAAA ÇOOOOOOOOOOOK SEVİNDİİİİİİİİMalkisalkisalkisalkisalkisalkis...NEDİYECEĞİMİ BİLMİYORUM..SEVİNÇTEN AĞLIYABİLİRİM:sinifsinif:....KENDİNE ÇOK DİKKAT ET TAMAMMI!!!!
ALLAHIM HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH...YENİ BİR SÜRECE GİRDİK BAKALIM:ecrin_bebek:..SENİNLE BİRLİKTE BİZDE TAŞIYCAZ BEBİŞİNİ:CüvCüv:....

opuyorumnanaktanCANIM ÇOK SAĞOL..MONA ROSA NIN HAMİLELİĞİ HEPİMİZİ ÇOK SEVİNDİRDİ...ŞU AN ŞOKTAYIM İNAN..DARISI HEPİMİZİN BAŞINA....ÖPÜLDÜN CANIM...

arkadaşlarım ben çok kararsız kaldım tüp bebek merkezleri konusunda , ama gelecek tüp bebek merkezi hakındaki görüşlerini okuyunca biraz umudum oldu, gerçekte gitmek için uygunmu arkadaşlarım, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

kızlar kan testim pozitif çıktı hamileyim.hihoyyyt

canım benım senın adına cok sevındım bu sevıncı yasaman cok guzel.Allah tamamına erdırsın 10 gun sonra kese görüceksin inşallah ozaman sevıncın daha cok artıcak.ne guzel dediğim gıbı seytanın bacagını kırdık kızlar heheınanıorum herkes buraya hamıleyım dıye yazıcak bızde kutlıycaz oleyyyyyyyy :CüvCüv:hihoyyyt

arkadaşlar bu mevsim uğurlu mu geldi nedir. transferi yapılan herkes hamile . Mona rosa canım çok sevindim. burdan giderken bebişini karnında götüreceksin inşallah. sakın umutsuzluğa kapılmayın . her şeyin en iyisini düşünün ki bize de moral olsun.

cumartesi histereskopiye gidiyorum. o gün 4 kişiden yumurta toplanacakmış. topikten biri var mı acaba??:sm_cool:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

HADİ BAKALIM BAHAR DUALARIMIZ SENİNLE...ÖPÜLDÜN:Saruboceq:

SENİN NASIL GİDİYOR HAYATIM HAMİLELİK?:CüvCüv:HERHANGİBİR SIKINTIN YOKTUR İNŞALLAH...BAŞ DÖNMESİ,BULANTI BAŞLADIMI SENDE DE??İNŞALLAH HİÇ BÖYLE DURUMLAR YAŞAMADAN ATLATIRSINIZ..KOKULARA KARŞI HASSASİYETTE BAŞLAYABİLİRMİŞ...EEE ARTIK KOCALAR YAPSIN YEMEKLERİ:lepi: ÖPÜLDÜN TATLIMŞeniz

canım Allah a cok sukurler olsun guzel gıdıor.ılk defa oldugundan anlayamıorum sıcaklardan mı hamılelıkten mı bı halsızlık bı uyku halı.Ogleden sonra mutlaka uykum gelıor uyuyorum.Gecelerı pek rahat ettıgım solenemez sureklı wc ıhtıyacı ve sıcak hava uykum bölunuor.Ben normalde yemek yemege cok duskun bı ınsanımdır damak tadı onemlı fakat sımdı bazı seylerı cnm hıc ıstemıor yemek,tatlı hıc yemıorum aklıma bıle gelmıor hep tuzlu seylere yonelmıs gıbıyım.ayran,peynır makarna bol bol su meyve sebze en cok tukettıgım yıyecekler.bulantı yok sımdılık ama bırazcık bazı kokular rahatsız edıor. yarın persembe gunu 6 haftalık olucak teyzelerı ınsallah 7. haftada kalp atımını duymaya gıdıcez.sureklı kıtap okuorum nette bılgıler topluorum yok su haftada nasıl gelısımı yok bu dıye baya bı bılgı edındımm.hangı besınler alınmalı kılo durumu nasıl ayarlanmalı vs.ılk 3-4 ayda sadece 1kg alınması gerekıormus ona gore kızlar fazla yemeklere saldırmak yok bebek zaten bızden alcagını alıormus.bunları yazıorum sızde gozunuzde hep hamıle oldugunuzu canlandırın hep hayal edın hep pozıtıf dusunun kesınlıkle tutucak gorıceksınız.ben hep hayal ederdım kendımı o moda sokardım pozıtıf dusunmek olmıycak kelımesını cıkarın hayatınızdan hamıleyım deyın kendınıze defalarca.sevgılerr:hooray::CüvCüv:

sevgılı elcın121,

Bızım burda yazdıklarımızın hepsı gercek hepsı kalbımızden gelen yorumlar,hıc bır cıkarımız yok burda paylastıklarımızın,amacımız bırbırımıze burda destek olmak.Ben kendı adıma konusayım ben cok memnun kaldım ılgıden bılgıden,doktorumun uzuntulu haber verırkende sevınclı haber verırkende gözlerındekı hep o ısıgı hıssettım hepsı gercekti.duygusuz doktorlar gıbı deıl işini iş deılde sankı aıleden bırıymıs gıbı yasattı her anı bana,buda benım ıcın cok onemlı bı krıter.hemsıreler olsun cok ılgılıler,ortam cok hıjyenık,duyduguma gore embrıyolog turkıyedekı bı cok ilde sıstemı ılk kuranlardanmıs.cok bılgılı ve ısınde cok ıyıymıs.sızde arastıma yapın ıstersenız ama burda ılac dozajlarıda eskı yontemlere gore deılde yenı teknıklere gore verıolor haberınız olsun.Benım yumurta kapasıtem cok dusuk olmasına ragmen cok yuksek dozajlarda baslamadım bence bu cok onemlı hem maddı anlamda ılac tasarrufu hemde vucuduma asırı yuklenılmedı ve daha az hormon almıs oldum.Ve yerı cok guzel sehrın gurultusunden uzakta cok sakın bıyerde.benım yazıcaklarım sımdılık bunlar.En ıyısını en mutlu olucagınız yerı secmek nasıp olur ınsallah.:CüvCüv:

arc_en_ciel arkadaşım yazını okuyunca yaşamış gibi oldum,içim bi tuhaf oldu, bizler yardıma muhtaç insanlarız bu konuda, gelecek tüp bebek merkezi mutlaka görülmesi gereken bi yer artık benim için, teşekkür ederim arkadaşım, sevgilerimle

HERKESEEE SELAMLARRR CANIM ARKADAŞLARIM yaklaşık 15 gündür yoktum tatil yaptım geldim geldiğim gibide hemen yazdıklarınızı okudum :) arcenciel canım haberin zaten hepimizi mutlu etmişti 2.ci güzel kese haberinle dahada sevindim hep güsel haberlerini bekliyoruz kendine dikkat et. mona rosa canım tebriklerrrrrrrrrrrrrr ok sevindim süpersiniz allah bizede nasip etsin inşallah lütfen sende kendine cok dikkat et ve burdan güzel haberlerini yaz. Arkadaşlar bende 3.denememi eylül gibi düşünüyorum her zamanki gibi moralim cok iyi ve cok güzel bir yaz geciriyorum herkesi öpüyorum, herkesin güzel ve pozitif dilekleri icin tekrar tşkler. sevgi ve sağlıkla kalın :):sm_cool:

güzel dileklerin için sağol ebru...çok sevindim iyi vakit geçirmene...demek eylül gibi başlıyorsun haydi hayırlısı...ben de temmuz-ağustos gibi başlıyacağım...hala içimde bir umut var belki dr.a gitmeden olur diye:lepi:öpüldünüz...iyi akşamlar herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…